Záložky
Logické hry online

Logické hry online

Logické nám pomáha robiť správne rozhodnutia, a online hry zadarmo logické – Hrať pre zábavu a rozvinú existujúce zručnosti. Len s pomocou logiky, budete tráviť rodinu ovce do domu, pomôcť Snail Bob čas dostať sa do shellu dedka, chráni spoľahlivo svoj hrad, bude extrahovať poklad v jaskyni s iskrou a trochu, a mnoho premnozhestvo času víťazstvo v tic-tac-toe, mapy, námorné bitky a šach , Logic – je schopnosť plánovať a predvídať. Ona obdarený zvedavcov, a táto kvalita môže byť neustále obohatený o nové koučovanie prácu.

4.4 1 2 3 4 5 (Total 14)

Hry Logické hry podľa kategórie:

Logické hry online pre všetky príležitosti

Logické hry online Dokonca aj hráči, ktorí preferujú aktívny hry s bitiek a dobrodružstvo, milujú hrať hry on-line zadarmo logiku. Aj v prípade, že nechodí do tejto osobitnej kategórii vo svojich hlavných zábav je vždy prvok logických problémov. No chodítko nie je bez nejakej mechanizmus pre získavanie pracovných miest, alebo spustiť zvýraznite dizajn bludisko. Žiadna logika nemôže poraziť nepriateľa, a nie nájsť vhodnú palebnú bod. Dokonca aj brániť hrad, musí byť armáda umiestnený vnútri obvodu tak, aby protivník na akejkoľvek oblasti spadajúce pod paľbou.
online hry puzzle nenápadne naučiť flexibilné myslenie. S nimi sa dozviete, ako si vybrať tú správnu taktiku po, predvídať výsledok. A aby veda zaujímavé hry sú prezentované v rôznych tém.

  • Klasické: dáma a šach, mahjong, linka, Sudoku, tic-tac-toe, námorná bitka
  • Gathering Pipeline a mechanizmy, alchýmia
  • hádanky a tag
  • Priechod bludisko
  • Hra
  • Východzie predmety: Katapult, ricochet, pohybujúce sa konštrukcia
  • Vyhľadávanie: objekty výstupu

Vieme, že sa vám bude páčiť

Logické hry online

Logické hry online Jedná sa o stĺpec, kde je útulnú atmosféru, dievčatá a chlapci. Každý najnáročnejšie chute budú spokojní, pretože môžeme hrať puzzle hry zadarmo mysliteľov začiatočníkov a guru racionálne mysle.
Mladíci môžu vybudovať železničné vlak a sprievodca na plátne, pričom sa zabráni kolíziám; pristáť s lietadlom na letisku; manévrovať medzi meteority, ktoré spadajú raketoplánu. Alebo ísť do prehistorických čias, kedy vládol dinosaury a ušetrite kladenie vajec zničenie posledného jašterice. Učia sa tiež o tom, čo fyzikálne zákony umiestniť veľa vecí a dal nové poznatky, vypočítať rýchlosť a smer objektov, ktoré dosiahli ciele.
Logické hry pre dievčatá bude proces transformácie alebo zbierať užitočné. Než sa pokúsite na šaty, musí byť najprv nájdený v miestnosti, kde je veľa vecí bez neho. V rovnakej dobe, a poradie visu, šíri veci na policiach, zásuvkami, ramienka na šaty a nočné stolíky.
Veľmi mladí hráči našli predmety vrátiť na svoje miesta. Ako je vidieť v miestnosti vyzeral ako hračka slučky, pošlite ho späť pretiahnutím myšou. Lekcie pozorovanie stránky ako, a ak si poponáhľať a stretnúť sa v čase, prinesie ďalšie výhody.

Hrdinovia Logické hry na vás čaká

Logické hry online Logické hry online

Je príjemné stretnúť sa s kreslených postavičiek, komiksu, manga a anime, alebo vidieť nové postavy, ktoré sníva, že vás spoznávam.
Fixico ukázať svoj domov a učiť opravy techniky, spájať detaily. V Snail Bob je veľa nedokončenej práce, a on je rád, ak môžete ponúknuť svoju pomoc. Niekedy dostane zmätená a nevie, ako nájsť tú správnu cestu. V Kde je môj Water Problémy s rúrkami & ndash ?; oni upchať a korodujú, a miluje plávať. Pomôžte mu vyriešiť všetky problémy tým, že hrá puzzle hry online zadarmo.
Ovce a znova prehral s nimi mnoho prekážok! Vaše tipy vám pomôžu schladiť im dostať sa z problémov a nájsť cestu domov. Budete sa baviť Simpsonovci, Smeshariki, Sponge Bob, mimozemské Pou, Peppa prasa, medvede a mnoho ďalších susedov.
Každý by mal byť nejakým spôsobom im pomohli stanoviť puzzle, pamätať umiestnenie obrázkov alebo kombinácia, odstúpiť z labyrintu a správnou technikou. Veľa práce, aj keď ... Je hra, táto úloha? Takže bavte sa počas dňa, ráno a večer, vo všedné dni a cez víkendy, o sviatkoch a po urobil lekcie v každom ročnom období. Koniec koncov, byť šikovný, tak cool, a to je ľahké byť s nami!

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more