Záložky
Strategické Hry

Strategické Hry

Strategické Hry – Najobľúbenejšie stĺpca. Tu láska je zadarmo hrať, dievčatá a chlapci, rodičia sú tiež nič proti virtuálne boje armád, odráža nepriateľa. Okrem klasických simulátorov, produkty založené na blesk teraz pozornosť. Akcia začína okamžite po menších úpravách a udalosti okamžite naberať na sile. Usporiadať roboty z budov, zavrel nepriateľovi cestu k hlavnému objektu, zničiť všetky druhy monštier a cudzincov, ale mierumilovní možnosti vytvoriť, ovládanie spotrebičov, budova, ľudia – Aj tu potrebujeme stratégiu.

3.7 1 2 3 4 5 (Total 26)

Hry Strategické Hry podľa kategórie:

Strategické Hry k dispozícii zdarma pre všetkých

Strategické Hry Strategické Hry Vzhľadom na to, určité veci, vždy mať plán, ako začať a čo príde. V opačnom prípade, žiadny spôsob, pretože potom začne chaos, a nič sa nedá uvoľniť. Otvorenej stratégie hry zadarmo, aby proces plánovania viac explicitné, a príkladom hry naučiť sa kontrolovať situáciu a žiada jej vlastný smer.
Máme vynikajúce simulácie rôznych oblastí obstarávať dievčat a chlapcov všetkých vekových kategórií. A oni sami sú rozdelení na stratégiu

  • Vojenská stratégie
  • Stratégia hospodárskeho

Military divadlo kladie jeho hry

Vojna nie je len strelec a zložitý mechanizmus, ktorý sa stane mechanik vás. Vojny sú bojoval armády a armády nevyhnutné pre výcvik, výzbroj, obliekli, krmív a kaštieľ. Ale end produkty, odevy opotrebovávajú, zbraň ide dole. Takže budete potrebovať stály prístup ku všetkým prvky pre udržanie bojaschopnosti vojakov. Ako na to? Zahrajte si on-line stratégie, a učiť sa.


Strategické Hry Strategické Hry, opierajúc vojenskú základňu, trénovať vojakov na predmostie, nálady ťažby, otvorte výrobu zbraní, spriateliť so susedmi. Vzťahy so susedmi – je dôležitým prvkom pre úspech. S nimi budete predávať alebo výmenou veci, ale útok nepriateľa, môžete sa spoľahnúť na pomoc spojencov. Môžete si tiež najať ostatných, aby pristáť vojaka v jeho armáde, a ak je hladina vášho ekonomiky bude stačiť, aby si ich záujem, budú pýtať vás.
Tu by mal byť vždy kapitál, ale to by sa mal zvýšiť, aby zvýšiť úroveň ramien a majú vplyv na susedov – kto má viac financií, ktorý vládne loptu.


Od jednoduchých a dostupných akcií, správne rozdeliť prostriedky, môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky v budúcnosti. Hlavná vec je myslieť prostredníctvom vašich pohybov, najmä prvý, pretože to ovplyvňuje, ako dobre ste sa, čo ďalej. Staňte sa mocným árie vyhráte nepriateľov a pripojiť ich k ich krajina znovu pracovať na tom, ako posilniť hranice a zabezpečiť prosperitu obyvateľov.
vojenská stratégia môže byť ekonomický bez farby. Potom vašou úlohou je brániť mesto alebo štruktúry. Musíš dať vojakov na mieste, že nepriateľ vždy spadajú pod paľbou svojho ohňa.

Nie je nič zbytočné, len logika a podnikanie

Strategické Hry

Peace on-line stratégia zameraná na výstavbu a rozvoj podniku alebo logické. Tie môžu zahŕňať:

  • Hotely
  • Reštaurácie
  • Stores
  • Nemocnice a nbsp;
  • Farms
  • City

K tomuto hračka môžete posedieť celý deň. Každá úroveň je zriadenie alebo výstavbe viac luxusných firiem. Na farme sa objavujú nové užitočné nástroje a budovy v meste malých domčekov nahrádzajú chalupy, a potom sa zámky a hrady. Reštaurácia začnú podávať široký výber jedál a moderné technológie zrýchľuje. Obchody sa stali atraktívnejšími pre kupca interiérov a sortimentu, a obyvatelia hotelové teraz rozšírené služby.


Avšak, aby si kúpiť ďalšie položky, je nutné, že funguje: zber, slúžiť zákazníkom, liečiť chorých. Výhody sú získavané postupne, a kto vie, možno sa stanete vlastníkom podnikovej siete a váš zisk bude skutočne impozantné. Skúste sa v rôznych oblastiach, pretože sa dokážete vysporiadať s niečím: ryby, kopať zlato ,, zber medu, naplňte stroj variť hamburgery, stavať cesty Ríma. Stratégie možno použiť v stolových hier, ako sú námorné bitky, dáma, šach, tic-tac-toe.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more