Záložky
bublina hry

bublina hry

Ihrisko je plné farebných bublín, cukrovinky, šperky, obrazy – Je kysne môžete hrať online hry zadarmo gule. Objavujú sa v hornej časti hracej plochy, alebo otáčanie na osi hadieho úniku. Každá hra vyžaduje logiku, rýchlosť a presnosť. Lopty utečie od vás v bludisku, ale iní potrebujú pomoc sa dostať von z pasce. Za týmto účelom je nájsť spôsob, ako zničiť – biť štruktúru na správnom mieste, budete vidieť, ako sa ostatné detaily, tiež klesajú. Tu nájdete možnosti pre Zuma, Lines 98, poklady Atlantídy, a dobrodružstvo fuzzies.

3.3 1 2 3 4 5 (Total 22)

Hry bublina hry podľa kategórie:

loptičky hra – sa jedná o celej filozofie

Bublina hry online Bublina hry online Všetky už dlho známe, že sa gule hrať online závislý každého, kto je na Internete. Môžu hrať nielen on-line, ale aj stiahnuť do svojho počítača, tablety a mobilný telefón tak, aby zahŕňal ten správny okamih. Šéfovia už dlho vedia, že ich zamestnanci pracujú v kancelárii nejakú dobu strávi na likes hračiek a nič proti tomu, v prípade, že dielo nebude trpieť. Okrem toho, že šéfovia sami radi tráviť čas strieľať a preskupiť lopty na hracej ploche. Stuck vo výťahu linky alebo – až príde čas uvoľniť alebo kúpiť, prečo nie tráviť čas premýšľal, – guličky hrať online? Priateľ je neskoro na schôdzku? Príďte k záchrane všetkých zhodných gule.

To je jednoduché vo svojej podstate zábavné, ktoré môžu upútať pozornosť. Všetko to začína s elementárnymi akciami, ale postupne sa úrovne čoraz zložitejšie, a zarobil bonusy prinášajú nové príležitosti. Všetky gule hry postavené na niekoľkých rozpoznateľných princípoch:

  • Snake na podobnosti hry Zuma
  • Tvárnenie radu guľôčok
  • Deštrukcia nich pomocou pištole

vyberte spôsob hry

Ako ste videli, môžete hrať rôznymi spôsobmi, a všetky z nich sú rovnako zverejnené na našich webových stránkach. Nie je to, že niektoré variant zaujímavé, pretože každý z nich má svoju vlastnú zvláštnosť. Guličky možno spustiť hada, zvíjajúce sa a snažil sa schovať v dome. To sa správať ako Zuma a jej zábavy. Ale nemali by ste nechať gule postavili v reťazci, dosiahol úkryt. Máte zbraň, nabitú s farebnými bublinami, takže vás a skupinou, ktoré sa kryjú s farbou vášho shellu budete strieľať. A keď bude zarábať niektorá privilégiá, môžete použiť loptičky-bomby, miešačky a ďalšie.
, možno hrať guličky zdarma, preskupením je na mieste, aby bolo pre konštrukciu skupiny rovnakej farby. To môže byť rovný a prerušovaná čiara. Upevňovacie kurzíva objekt, presuňte ho bližšie k hromadeniu monochromatické gule. Je žiaduce, aby tento cluster bolo početnejšie – takže môžete získať viac bodov, vykonávať ďalšie úlohy a rýchlo dostanete do dokončenia svojich užitočných funkcií. Ako také objekty môžu nielen pôsobiť ako korálky, ale väčšina ľiadne obrázky. A keď niektoré hračky vyzerajú jednoducho, hra je naozaj potrebné iné analytické mysle. Príkladom je verzia Lines 98.

a nbsp;

Bublina hry online Bublina hry online

Opäť platí, že v priebehu herných lôpt pre on-line, potrebujeme pištoľ, alebo niečo také zbraň. Ale teraz naše gule statické a zobrazí v hornej časti obrazovky. Je potrebné zničiť jednu skupinu farieb, ako nové. Nepodarená strela len zhoršiť situáciu, všetky plody nových objektov. Ale strelec vyčistiť oblasť a zarobiť veľa bodov. Namiesto gulí môžu slúžiť rad tvárí, ovocie, srdce, zvieratiek, kocky, šperky.

dať každému počítačová hra gule!

Ako takým spôsobom, aby baviť, ako všetko, herné možnosti sú nespočetné. Môžete dokonca stať závislými na netradičné verzie v zábavné loptičky. Viete, to je nemožné odtrhnúť od procesu zabuchol bublinkovej fólie balenia, a teraz je uvedený v on-line verzii.
Je možné chytiť bubliny s morskej panny vo vzduchu – balóny, hrať sa s priestorom loptičkami, neón disky a zahrať biliard alebo extrémnu verziu bowlingu. To môže byť tiež snehové gule, bomby a zombie gule. Nite sú určené pre najrôznejšie okolí: starovekých chrámov, stratených svetov, exotických krajín, starobylého mesta, Olympia, a iným bohom.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more