Záložky
karikatúry hry

karikatúry hry

Kreslené Online hry
4.4 1 2 3 4 5 (Total 15)

Hry kreslené hry podľa kategórie:

– Hry karikatúry, že je čas virtuálny dobrodružstvo

Zábava dáva svet zábavy a vzrušenia nepravdepodobných dobrodružstvo. Sledovanie znaky, môžete ich zdieľať s úsmevy a úzkosťou, pozerať sa odvíjajúce udalosti a chcete k zlu bol potrestaný, a kladné postavy našiel šťastie. Iba karikatúry hry ponúkajú možnosť stať sa účastníkom veľkých príbehov, stanú sa protagonista.
pohybom myši alebo stlačením tlačidiel klávesnice môžete nastaviť tón nadchádzajúcich udalostí. Vnímajte, ako hazard môže byť veľmi jednoduchá úloha, a farebné scenérie a veselá hudba vám dajú zabudnúť, že ste vo svojej izbe a pozerať sa na monitor.

Zoznámte sa s hlavnými aktérmi kreslených hry

Hrdinovia domáce karikatúre, Disney postavy a hrdinovia japonské anime sú radi, že s vami podeliť o voľný čas zmysluplne. S nimi sa stanete vrtký, rýchly, šikovný, dobre zameraný, naučiť sa počítať a čítať. Táto bezplatná hry karikatúry pre deti a mládež, s radom tém a predmetov.
Aladdin a jazmín ožívajú pod vaším vedením. Vyriešiť všetky hádanky, získať hviezdy na obrázkoch, pridajte farebné hádanky, pomôcť zachrániť princeznú, aby konečne hrdinovia mohli vychutnať dlhý bozk.
Veverka Arrow – odvážne astronautov, a spolu s nimi dobývania kozmu, si môžete dopriať v príjemnom činnosti farbivá, zloženého puzzle, vytvoriť originálne pohľadnice a dokonca ísť na ryby.
Caught in Wonderland s Alicou, zahodiť všetky známe stereotypy v karikaturách v priebehu hry, pretože všetko je prevrátený hore nohami c. Stretnutie s Klobučník, biely králik, kráľovná karty, Cheshire Cat je neodvratný. Nepopieram, je v hre dáma, dať si drink s nimi šálku čaju, pomôcť dievčaťu vybrať oblečenie a make - up. Zábavné pátranie – toto surrealistické dobrodružstvo v podivnom fantasy svete, kde môže byť akýkoľvek premena. Dokonca aj rastliny sú tam pohybujúce sa sami, skrývanie a cloud objekty.
na vás čaká RPG, lietanie na rakete, bojových robotov a ďalších funkcií v alternatívnej histórii,"Mágia rodičia." Timmy sa snažia oklamať agentmi CIA, ktorí hľadajú cestu von z bludiska, zúčastniť sa pretekov, loví víly. On pripravil oveľa viac vzrušujúce, a jeho krstní rodičia – striebristý, bude vždy prísť k záchrane v situácii ohrozenia.
"Adventure Time"– je názov je americký animovaný televízny seriál a karikatúry online hre. Land of OOO zažíva po jadrovej katastrofe. Svet okolo sa zdá šialené príbeh, pretože mágie sa stal tak bežné, že bez neho je nemožné si predstaviť život. Finney a Jake zachrániť princeznú tým, že dokončí misie. V ich spoločnosti, pre ktorú bude len vzrušujúce a zábavné.
Sponge Bob riadi priateľstvo s Patrickom a spoločne sú úzko späté tím, ktorý je rád oddávať sa všetky závažné, aby sa stali stranami nebezpečných pokusov a usporiadať predstavenia v divadle, aby si zachránil mesto a zúčastniť sa v športe. Scooby Doo utekať pred duchmi a hľadá poklad s priateľom Shaggy.
Hovoriace mačka Tom, Garfield, Gambolò, Auggie, Kocúr v čižmách Tom a Jerry – milovaná mačacie tematikou pre obdivovateľov tieto krásne kundičky. S nimi môžete flákať a zachrániť svojich priateľov pri hraní karikatúry, aby skutočný neporiadok, a bojovať v dueli, spievať serenádu ​​pri okne a miloval jazdiť na skateboarde.

Populárne hry karikatúry
 • Boi
 • Dlya dievčatá: účes, šaty, make - up, varenie, bozky.

  Vaše obľúbené kreslené postavičky sú prezentované v rôznych tematických okruhov:

  • Kvesty a brodilki
  • Poisk: zariadenie, náhradné diely, rozdiely, identické kartochek
  • Raskraski
  • Gonki
  • Pazly a pyatnashki
  • Labirinty
 • Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more