Záložky
Hry pre dievčatá

Hry pre dievčatá

Predtým, než vás on-line hry zadarmo pre dievčatá: varenie, móda, hračky, nemocnice, podniky a iné subjekty. V každej hre je zaujímavé a užitočné, pretože sa s nimi dostanete cenné skúsenosti. Každá hra obsahuje ďalšiu prácu, alebo sám sa stane mini hra. Tie čakajú na dobrodružstvo s Monster High, Winx výkony, kulinárske majstrovské diela s Su, vyšívanie s Dr. plyšu. Dora vám pomôže nájsť položky s prasa Peppy legrace striekajúcej okolo v kalužiach. Postarajte sa o deti a zveryata, vybudovať farmu a objavovať povolanie lekára, učiteľa, sekretárky, predajca, návrhár a dizajnér.

3.9 1 2 3 4 5 (Total 24)

Hry Hry pre dievčatá podľa kategórie:

Online hry pre dievčatá – Oblasť romantiky a módy

Hry pre dievčatá Hry pre dievčatá

Samozrejme, moderné dievčatá sa zaujímajú o rôznych aspektoch života, majú veľa nových koníčky, a nie sú horšie ako chlapcov v športe, stavebníctvo, lásky k dobrodružstvo. Avšak, oni nemajú zabudnúť obvyklé veci: varenie, móda, koketovanie. Navyše, tieto oblasti sa stali rozmanitejšie, a kombinovať niekoľko smerov. Napríklad zber make-up hrdinku poháňa ružový Cadillac v kopcovitom teréne, prekonávanie prekážok a zbierať šperky, musela zničiť všetky príšery.
Hry pre dievčatá online účet pre rôzne chute a záujmov súčasnej generácie Amazonek, ktorí môžu postaviť sa za seba, zachrániť seba a byť flexibilný logiku mätúce situáciu. Nezabudnite Winx víly – ukážkovým príkladom štýlové dievčat, v nebezpečenstve hodiť monštrum, zachrániť obyvateľov sveta, a potom ísť do Solon kráse a správneho manikúra, prekresliť vlasy, make-up a vyberte aktualizáciu, módne oblečenie.

paletu tém pre mnohostranných pováh

Free hry pre dievčatá sú plné príbehov pre budúce obchodné dámy a ženy v domácnosti. To je veľký priestor pre prácu v výchove detí, pečenie, budovanie siete obchodov, chovných zvierat, svadby. Každá udalosť vyžaduje vytrvalosť a presné dodržiavanie pravidiel logiky a dobrú reakciu. Ponúkame bohatú zbierku zábavy pre každého.

  • Ekonomické simulátory sú zavedené na finančnú stránku podnikania. Na jednoduchých príkladoch, sa dozviete, aké koncepcia stanovené v základným princípom úspešného podniku. Samozrejme, že sa nejedná o obchodné škola, ale je dôležité nielen pre znalostnej ekonomiky, je dôležité pochopiť túžby ľudí, ktorí sa obracajú k vám za tovar či služby. Atraktívny, štýlová kaviareň zdobené a pestré menu, príjemný úsmev každého a presnosť objednávky je tiež dôležité.
  • Vieme, ako si hrať hru pre dievčatá zasnený. Vaše nápady prichádzajú k životu vo virtuálnom rozprávke, kde ste hlavná postava. Staňte sa princezná, morská panna, študent Monster High School, víla alebo hrdinka seriálu. Vytvorili sme pre vás veľa šiat a ozdôb, a musíte je pokúsiť.
  • Tu je romantická hra. Ak ste fanúšikom Harryho Pottera alebo Edwarda Cullena, prečo ísť s ním, a necíti sa pobozkať milovaného človeka? Môžete tiež prísť s ich oblečenie a účes.
  • Hry pre dievčatá Hry pre dievčatá Dievčatá sú súcitný a nenechá na holičkách tých, ktorí sú zlé. Online hry pre dievčatá s lekárskym smeru myslenia a sú pripravení vás premeniť skúsený chirurg alebo mladé, sexi sestra s injekčnej striekačky pripravené. Ako lekár, a odstrániť pokazené zuby apendicitida pacientov Sakra rany, odstránenie triesky, dať zrak, zmenšiť kĺby a aplikovať omietku na zlomenín.
  • Logické hry posilní vašu myseľ a urobiť ešte viac populárne v spoločnosti. S týmito zábavy sa naučíte nové slová, naučiť sa nejaké cudzí jazyk, vytiahnuť matematiku, schopní nájsť riešenie, a to aj v situáciách, najzložitejších a kliknite na tlačidlo puzzle občas.
  • Dobré jedlo spasí svet, ale najprv je potrebné zvládnuť hru s radom kulinářských receptov. &Nbsp;

Vo svete jasných farieb

Tam, kde je dievča, je vo vzbure farieb a pohodlie. Oni transformovať izba, šiť šaty, a to prekvapí znížiť, rozprestierať. Otvorte ľubovoľnú hračku pre dievčatá, a ocitnete sa v dúhových farbách, dostanete teplé úsmevy. Všetko je navrhnuté tak pre dobrú náladu, veľa zábavy, rôzne obrazy, príbehy a tém.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more