Záložky
Hry pre deti

Hry pre deti

budete uvítání Smeshariki doktora plyšové, Dora a Diego, Tom a Jerry, Fixico, jahňacie Seana a ďalšie, pretože to smeruje, kde budete hrať zadarmo online hry pre deti. Funny, zábavné charaktery pripravili veľa nových aktivít, ktoré budete mať čas sa učiť. Riešenie hádanky, zbierať body, pozrite sa na ceste domov, a odíde z izby. Tie čakajú na questy a vyhľadávania, maľovanky, hádanky a značku. Môžete získať body tým, že hrá gule a zapamätať si hudobné zvuky. Pre vás bude tancovať roboty Fijit priatelia, šťastný opice, musíte potešiť seba prevedením niekoľko úloh.

3.6 1 2 3 4 5 (Total 27)

Hry Hry pre deti podľa kategórie:

Detské hry Online pre malé, ale udalenky

Hry pre deti Hry pre deti počítače, tablety, chytré telefóny prestali byť výhradne pre dospelých hračky. Deti zvládol je s udivujúce rýchlosťou, a že to malo niečo spoločné vnútri virtuálneho priestoru určeného pre detské hry.


Vždy je farebné, provokatívne, fun hudba, čo potešenie a zároveň výhody. Pobyt v tejto kategórii, budete mať možnosť podieľať sa na pretekoch, postaviť dom, stavať farmu, a batoľa sa zoznámi so základmi matematiky a listov, farieb a tvarov, aby za každú správnu odpoveď počuť chválu.

Musíme hrať, že

Hry pre deti on-line sú rozdelené do závitov, aby bolo ľahšie nájsť zábavu, zodpovedajúce momentálnej nálady.

  • Sfarbenie papierových albumov smelo vstúpil do sveta moderných technológií. &Nbsp;

Teraz je možné maľovať drobné zvieratá, autá, roboty, víly, bábiky a kreslených postavičiek magický štetec, ponorením v bohatej palete farieb. Ale to nie je dosť, a budete dostávať ďalšie úlohy. Všimnite si napríklad grafiku, a potom opakovať v ich vlastných farbách. Odstráňte akúkoľvek farbu ľahko gume alebo jednoducho použiť na hornej strane druhej, a to bude automaticky nahradená. Pozadie môže byť ďalej ozdobíme iskry, a vzor vytlačiť na tlačiarni.

  • vyvinúť produkt osobitný význam. &Nbsp;

Ich rodičia majú radi deti, to je skvelý pomocník v komplexnej štúdii. Tu sa môžete dozvedieť, zvuky, hudbu, rozloženie klávesnice, názvy objektov a zvierat. Zbieraním hádanky, alebo značku, sa deti učia rozpoznať tvary a vytvoriť jeden snímok prvok.

  • Hry pre deti tri v rade zaujať vedúcu pozíciu v kategórii. Šumivé farebné kúsky zoradili, a to prinesie vám herné body.
  • V questov a skrytý objekt, aby boli pozorné. Ak chcete zachovať v rámci prideleného minúty, rýchlo nájsť riešenie úloh.
  • Starostlivosť o domáce zvieratá vštepiť láskavosť a učiť zodpovednosti. K dispozícii je tiež virtuálna verzia Tamagotchi, kde sa môžete pozrieť na dinosaury, kuracie mäso a dokonca aj vesmírnych žiakov, ako Pou.
  • predstavuje zábavnú dovolenku tému. Kto by nechcel, aby zdobiť vianočný strom v lete a pozrite sa na darčeky, spolu s elfmi a Santa Claus pomôcť rozriediť sladkosť detí? Halloween je zaujímavé prísť oblečenie, znížiť tvár v tekvica, variť tematické pokrmy.
  • Športové hry ponúkajú traktory závod, bojové umenia s Teenage Mutant Ninja Turtles a Naruto, vzdušný hokej s malou myšou Mickey, Sponge Bob a basketbal na futbal a hlavy.
  • dobrodružstvo s Dora a Diego, šteňaťa hliadka, Tom a Jerry, Scooby Doo a ďalšími známymi postavičkami nikdy neskončí.

Hry pre chlapcov a dievčatá

Hry pre deti Hry pre deti Zistite si, čo hovorca myslí králik a mačka Tom, nájsť veľkonočné vajíčka, zaplávať v bazéne prasaťa Peppa pomôcť Masha vyriešené príklady, a Little Red Riding Hood vyhnúť šedej volchischem. Máme v obchode módne hry pre dievčatá a chlapcov streľby. Tie čakajú na najlepšie herných produktov na rôzne témy, pretože tam je čas byť aktívny a mať čas budovať. Nájdete kreslenými postavičkami a komiksy, ktoré zanechal veľa nápadov.


Tento oddiel môže byť v porovnaní s rakvu pokladov, kde je prepletených svetlé a anekdoty. Zdá sa, že neexistuje žiadne dno, pretože nové položky prichádzajú neustále, a mať opäť príležitosť naučiť niečo zaujímavé. Tu koexistovať farebné poníky a divoké zvieratá, obyvatelia podmorského sveta a priestoru, a z Lega si sami môžete vyberať čokoľvek z budov a strojov na človeka a drakmi.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more