Záložky
Hry pre deti

Hry pre deti

závodné, voynushki, boj, dobrodružstvo, konštrukcia, Sport – Všetky online hry pre chlapcov. Tu si môžete hrať, zabíjať príšery, mimozemšťanmi, alebo len nepriateľov nepriateľské prápor. Postaviť hrad, nábor vojakov ovládanie robota. Tam sú absolútne nezodpovedné hračky, kde je more krvi a ničenia. Môžete sa stať ostreľovačov alebo nájomný vrah, kamikaze ninju a transformátor. Vezmite veľa padákom a hnacích tanky, ale Superman prevedenie hrdinské činy. Potom prejdite na cestu, a objavovať nové galaxie.

4 1 2 3 4 5 (Total 17)

Hry Hry pre chlapcov podľa kategórie:

Hry pre deti – Naši vojny sú v bezpečí

Hry pre chlapcov Hry pre chlapcov , čo je najviac chlapci láska? Iste, loptové hry, zimné aktívny veselí, voynushki imaginárny dobrodružstvo. Majú radi riskovať, aby sa zdvihol a bojovať. Všetko, čo a viac pripravené hry on-line pre chlapcov.


Máme zbrane rôzneho kalibru a sily od primitívnych klubov, praky a výtržníctva na molekulárnej vyčesávacia laserových zariadení v kozmickej lodi. Zorganizovali sme pre vás bojovať s drakmi, ale môžu byť docela krotký, a oni vám pomôže v boji s ďalšími monštrami.

a nbsp;

obhajovať svoje hrady a veže, stavať roboty v obvode. Spustite raketu do vesmíru, hľadá nové planéty a inštalovať je ich vládu. Alebo uzavrela s novými susedmi mierovej zmluvy a obchodných vzťahov náladou.


Ukážte svoju silu v boxe, karate, alebo ísť do virtuálnej ulíc hemžiace sa gangy kriminálnikov. Každá položka sa stáva zbraň, a jeden bude musieť brániť proti tímu. Dokonca aj školské chodby nie sú bezpečné, pretože študenti boli rozdelení do skupín a bojujú medzi sebou. Chráňte svoje územie od invázie arogantný cudzinci.


Hry pre chlapcov Hry pre chlapcov Buď Piráti – storm morí a mierumilovní lode. Vezmite nastúpili lode, preskúmať poklad vykopal mapa poklady, ale nie krok na vyťažených plôch. Usporiadať prestrelke zbrane, hádzanie jadro nepriateľskú loď, a hrať v reálnom námorné bitky.

  Dostať do športu

Zvoľte rok, športové vybavenie a bude plne vybavený pre akýchkoľvek podmienok. Závodné od veľmi jednoduchý na preteky budúcnosti obrátiť nudné večerné hodiny vzrušenia, a to najmä v prípade, pozvaný, aby hral druhú. Trať bude mesto, auto tracking, hora, vodné priestory, vzduchová medzera a poľnohospodárskej pôdy.
Conquer zasnežené svahy lyžovanie, snowboarding, sánkovanie a tobogán. Strieľajte na ciele, hrať tenis veľké i malé, aby hodiť loptu do koša, alebo sa naučiť hrať plážový volejbal. V dlhom skoku o tyči, a stať sa bežec na dlhé trate, a keď unavený z aktívnej športy, zahrať si stolný futbal alebo biliard.

Hry pre chlapcov Hry pre chlapcov Ak chcete dobrodružstvo, byť pripravení na všetko,

Dobrodružné hry pre chlapcov aj naďalej dosiahnuteľní Adventure. Tvárou v tvár jednej z postáv môže ísť hľadať cestu domov, a môžete zabudnúť na pohodlí domova a snažiť sa ísť tam, kde je nebezpečenstvo.
Ak sa nebojíte zradný upíri, zombie, vlkolaci a kosmitov, vyraziť na cestu, aj keď nemáte žiadne zbrane – na ceste nutne niečo otvorené. Oheň a voda, Papa Louis, Mario a Sonic, McCoy, komiksov hrdinovia, a mnoho ďalších odvážnych hrdinov v boji proti nebezpečnej zvieratá, zbierať artefakty, riešiť hádanky, bludisko prejsť.

Online hry pre chlapcov všetkých vekových kategórií

Niekedy sa malí chlapci sa snažia vyzerať staršie a zaberajú náročné zábavy s radom komplikovaných pravidiel, nastavenie a metódy kontroly. Ale dospelí nevadí hráči baviť vo flash hračky s minimom dohovorov a rýchleho priechodu, zmyslom pre humor a detinské naivity. Hry pre deti na našich stránkach, aby bez výnimky, všetci hráči nájsť svoj smer, a to buď:

  • Fly
  • Bojové
  • Logické hry
  • Adventúry
  • Hospodárska stratégia
  • Športové
  • Robots
  • Strieľačky
  • Adventúry

Všetky oddiely sa neustále aktualizované zábavné novinky, ktoré, samozrejme, vám k dispozícii zdarma. Prajeme Vám zaujímavú zábavu, ale ako budete hrať, budeme aj naďalej hľadať to, čo ste ešte prekvapiť.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more