Záložky
Lietajúci hry online

Lietajúci hry online

Môžete letieť vo sne, a môžete otvoriť online hra Fly a hrať je zadarmo z rozsahu a rozmanitosti. Môžete ľahko stať vtákom, a súkromné ​​krídla bude chytať vietor prúdy. Alebo zažiť radosť z letu na krídlach klzáku. Spustite kite alebo model lietadla. Máme športové a bojové lietadlá, rovnako ako kozmické rakety a rozprávkové prostriedky letu. Zrýchlenie možno nastaviť katapult alebo skok na trampolíne. Skočiť s padákom a snaží sa plánovať v kruhu na zemi – Toto je váš cieľ. A formulácia vrtuľník sprej požiar uhasiť.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Hry Letecké hry podľa kategórie:

Letecké Hry – feel free chlapa

Lietajúci hry online

Človek už dlho si uvedomil svoj sen lietať, ale stále hľadá nové spôsoby, ako sa zdvihnú nad zemou. Lietania hry, je alternatívou k tomuto chlap a prístupná všetkým. Potom bude každý môcť stať sa pilotom lietadla, alebo premeniť v vtáka vlastniť krídla pitvať priestor nad zemou.
verzia hry on-line Lietanie s nami dosť, takže si môžete vychutnať dlhotrvajúcu sen ľudstva.

  • pilotoval lietadlá, vrtuľníky a vesmírne rakety
  • parašutizmus
  • stúpať na krídlach padáku
  • Využite katapult
  • Obráťte sa na vytvorenie krídla
  • letovú skúšku s výkonným urýchľovačom

Born chodiť, moc, chce letieť,

Lietajúci hry online

Lietajúci hry online Nie všetci vtáky môžu lietať, aj keď majú krídla, ako sú tučniaky, sliepky a zástupcovia "zlých vtákov". Ale potom, chcú zažiť radosť z letu. Takže sa prísť sa spôsoby, ako vyliezť. Zlosť vtáky sa používajú k tomuto praku, a veľmi úspešne. Každý vták sa stáva projektilu, keď jej priatelia ho zrýchlil s pomocou tohto zariadenia. Tučniak nahnevaný Yeti, a teraz sa hodia ich do vzduchu bat.
Dokonca aj zvieratá prispôsobené k letu, ktoré by mali ísť iba na zemi. Susedia nesie používa katapultovať, ale je potrebné vziať do úvahy rokov z výšky nie vkradol, či ich drevorubač lese s jeho ostrým sekerou.
Držať krok s takou triedou a ľudí – skákanie na trampolíne, trampolína, alebo pomocou katapultu, môžete zažiť radosť z krátkeho letu, a počas skoku vo vzduchu chytiť zbierať bonusové body.
pokračoval hrať Lietanie on-line, a vzlietnuť do vesmíru so super hrdinu, ktoré im pomôžu spadnúť na zem, aby zastaviť kométu alebo odpudzovať votrelca. Ale oni chceli draci útočiť dedinčanov, a môžete spravovať tieto legendárne predátormi počas ich bombardovať. Alebo ísť do dobytia hviezdy s Belka a Strelka – Prvý psie astronauti.
Samozrejme, máme a hra Lietanie na lietadlách, je to prvá vec, ktorú si dávať pozor na chlapca v tejto kategórii. Máme bojovníkov a osobných lietadlách. Správa vojenskú techniku, musíte vykonať prieskumné misie a zhodiť bomby na nepriateľa a nechať nepriateľskej paľbe. &Nbsp;

Lietajúci hry online

Lietajúci hry online a konanie civilné lietadlá je tiež zodpovedný, pretože bezpečnosť mnohých cestujúcich. Keď sa počasie otočil zlé, dostanete sa do snehu, búrky alebo búrky, držať ťažký automobil nebude ľahké.
Na vrtuľníku budete musieť hasiť, evakuovať ranených, zachrániť ľudí z nebezpečných lézií postrek hnojivá, a dokonca aj bojovať. Je tiež možné dodať prvý vrtuľník na požadované miesto, a potom prejsť na parašutistu a skočiť na určené miesto, boj vo vzduchu s vetrom, ktorý sa snaží, aby vás preč.

hry Lietanie nad licencie otázke pilota

Pilot akejkoľvek technológie sa môžeme stať jedným. Áno, existuje technológia – môžete lietať víla Pegasus, vtáčik, včelí, okrídlené poníkmi, pretože ako vy hry zadarmo Lietajúci. Okrem letu, každá hra má svoje ďalšie úlohy, a to zmení hrateľnosť do vzrušujúce show. Predstavte si sami seba súčasne zabraňujú krížovým paľbu, usilovať o určitý druh artefaktu, bál sa dostať hit fragmentom asteroidu, a snažia sa strieľať viac nepriateľské jednotky. A kvôli herných bodov a nový rekord. A ak budete hrať spolu, vzrušenie a nadšenie sú zaručené. Nemôžem uveriť, len sa snaží pre seba.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more