Záložky
Bojové hry

Bojové hry

Možnosti sú veľa bojových hier, a môžete hrať je zadarmo. Môžete bojovať z ruky do ruky, alebo ozbrojiť seba na zuby. Nepriateľ bude vždy hoden – nie uvoľniť. Challenge sa v športovej aréne, krúžok bojovníkmi, v pouličné boje. Od bitky, máte minimálne zručnosti, ale nie na dlho – Čoskoro budete mať možnosť zlepšiť výkon. Po každom zápase účtu získate určitú sumu, ktorá závisí od výsledku bitky. Vezmi si to na doplnenie zdravia, charizmu, obranu a zbrane. Teraz je čas konať, určite vyhrať.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 11)

Hry Bojové hry podľa kategórie:

Bojové hry zadarmo – Najlepšie tam zábava

Boj proti hry online Boj proti hry online V našich hrách, všetko je možné a všetko je povolené. Boj s päsťou a nohou, používať zbrane, boj s tyranov sami, alebo útočiť na okoloidúcich. Tu nebudete obviniť z nespravodlivosti, pretože jedna sila je v poriadku. Dokonca aj politici a filmové hviezdy nie sú veľké problémy, ak máte niečo proti ich imidž. Začať bojovať v hre, jednoducho vyberte nepriateľa.

Prejdite sekciách

Pripojte sa k Ninja a vyškolený majetok nunchaku, meč, a prvkami bojových umení. Tieto prchavé vojaci trénovať na mnoho rokov, aby sa stal skutočným auto zabijak. Je len potrebné trvať niekoľko jednoduchých úrovní, aby sa dosiahla ich dokonalosti. Budete Ninja Turtles, ktorý učí sensei Splinter. Nemal odmietnuť postarať a vami, a keď ste pripravení, ísť s štyrmi odvážnych korytnačiek zúčtovaných nepriateľov podzemných labyrintov a mestské prérie.

a nbsp;

Bojové super hrdinu napínavé, pretože majú nezvyčajné sily. Otvorený boj hier v rade a stať sa silným, vrtký, rýchly a nebojácny charakter komické knihy. Zažite silu boha kladivá Thor, Captain America pomôcť vysporiadať sa s roboty, a Batman poraziť monštrá. Postavy anime a manga je tiež pozvaný hrať v boji. Megaman, Naruto, Ben 10 a mnoho mladých ľudí vyšli bojovať a vyhrať. Vo svojom arzenálu moderných zbraní a kúziel, ale hlavne – sú plné ušľachtilého zatvrdnutosť, proti ktorému neodolá zákernú nepriateľa.

Boj proti hry online
Boj proti hry online mimozemšťania útočia! Je možné zostať stranou, keď váš svet sa chystá kolaps? Priame vaše spurný proti útočníkom, a ich odstránenie pri ich spätnom planétu. A vyrovnať sa s takou náročná úloha, noste rukavice a ísť do ringu, kde ste napadnúť najimpozantnejších konkurentmi. &Nbsp;

a nbsp;

Športové hry zadarmo bojov, ako sú tie, ktoré sa venuje v bojových umeniach, alebo len zvolí cestu do olympijských výšin. Tu je možné opakovať kaskadérske kúsky na Jackie Chan, Rimbauda, ​​zaistíme box s zombie, snehuliaka a kravy. Sumo zápas, a tak odlišné, ale rovnako zaujímavé. V prvom prípade, tlačí Tlsťoch v druhom – Účastníci ukazujú skutočnú show.

a nbsp;

Napriek tomu je viac tém, na ktoré sa vzťahuje našej sekcii, a môže byť rozdelený do kategórií:

a nbsp;

  • Starovekí Súboje: primitívny ľudia a protivníkov
  • Bitka o stredovekých rytierov
  • fi, fantasy a mystický bitka
  • Bojové umenia
  • Moderné boja

hrať hry boja nikdy neomrzí

Chalani vždy rád byť porovnávaný sily, aj keď nemali možnosť hrať hry na počítači boji. Primitívne chlapci hrýzť a poškriabaniu, vážil údery na seba s klubmi. Starožitné chlapci bojovali s drevenými mečmi, cvičiť neozbrojený boj, a tým pripravuje stať sa vojakmi. Veky prakticky bezo zmeny bojuje – opäť vstúpil do hry meča, palcáty a päsťami. Možno, že sa niečo zmenilo v modernej dobe? To by ste sa divila, ale takmer všetko, čo zostalo rovnaké, až teraz radšej bojovať vo virtuálnom svete, kde sa hráč nie je zranený tým a trpí iba roboty.

a nbsp;

Zvoľte simulátor s realistickými akciami a flash produktov. Všade sú atraktívne bočné a rôzne príležitosti. Niekoľko kôl alebo úrovne potrebujú na prežitie v zápase spôsobiť poškodenie súpera a skóre maximum herné body a vytvoril rekord.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more