Záložky
Útěkové

Útěkové

Funny a mystické detektív a romantické hry nájsť cestu von sa vyzývajú, aby hrať zadarmo online. To môže byť uzamknutý v luxusnom paláci, ale zlatej klietke, príliš nudné. Chcel by som nechať to v záujme slobody a čistým vzduchom. Ale ešte horšie zo všetkého je, keď ste zavretý v škole, do krypty alebo jaskyne, v kozmickej lodi. Ako sa dostať von, ak nemáte kľúč y? Skúmaní vesmíru, a iste bude užitočný. Na kus papiera, môže byť kód zámku, pod koberec je skupinový kľúč, a na webe, možno prilepené sám kľúč. Čítať etikety a používať predmety.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Hry Útěkové podľa kategórie:

Keď tam je online hra nájsť cestu von, bude nájdený spôsob, ako sa slobodou

Útěkové Útěkové Deti sa boja, aby svoju matku z dohľadu, a nie byť stratený. Ak sa tak stane, nebudú vedieť, pre spásu, ktoré berú, ako nájsť cestu domov. Vyrastať, oni si pamätajú svoj obvyklý spôsob – v záhrade, detské ihrisko, najbližší obchod a späť domov. Teraz sa cítiť istejšie, keď divné miesto stále desí. Ale aj dospelý by mohol stratiť, ak sa ukáže na neznámom teréne. No, ak je to mesto s priateľskými občanov, že výzva smere. A ak obrovská zalesnená plocha s agresívnymi domorodcami, podzemné jaskyne, ale ešte horšie – kozmická loď cudzinci?


Je možné sa stratiť v banálne budove s početnými chodbách a schodištiach, hľadanie správnej kancelárie alebo výstupu. Preto je schopnosť sa orientovať v priestore je dôležité, a to môže naučiť. Môžete začať robiť hrať hry on-line nájsť cestu von, kde sa bude veselá a mystická témy celý proces zábavné.

fascinujúci proces hľadania

Virtuálny svet je oveľa jednoduchšie k realite, pretože tam je vždy tipy a doplnkové predmety, s ktorými ste si istí, dostať sa z ťažkostí.

  • študovali na území
  • čítať znamenia – oni náznak toho, čo robiť
  • Zvoľte si niečo si môžete vyzdvihnúť
  • Pokúste sa pripojiť diely našiel materiály
  • Použite predmety
  • sa pozrieť do rohov okna, pod pohovky a skrine, otvorených dverí

To komplikuje úlohu na vás, nájsť cestu von online hra má časovač. Zápis neúprosne beží dole, a musíte chytiť ako mnoho ďalších. Ak ste boli zmätení a nevidel možnosti pre nové akcie, skúste jeden z tipov, ale uložiť ich, pretože sú obmedzené na dlhú dobu zotavuje. Niekedy hrdinovia čelí nejakej hrozbe, a pokiaľ nie je opatrný, stratíte. Všade umiestnené pasce alebo budete útočiť na monštrum. Skúsení hráči sú si vedomí tohto nebezpečenstva a snaží sa starostlivo konať. Ale aj keby sme náhodou zomrieť, môžete okamžite začať znovu, a vedieť, kde problém spočíva v zálohe, je ľahké, aby sa zabránilo.

Najzaujímavejšie téma hry nájsť cestu von

Určite milujete mysticizmus. Sme tiež radi týchto príbehov, a pripravili sme zadarmo hry online hry nájsť cestu von pre milovníkov vzrušenie z neznámeho.


Útěkové Útěkové Na Halloween odvíjajúce skutočnú vášeň. Duchovia, upíri a zombie chcú medzi ľuďmi v oblekoch. V temných kobkách vŕzganie reťazcov sa pohybujú kostry, pavúky spriadať svoje siete. Ako sa vám darí, byť v takom mieste v noci? Ale teraz nedá nič robiť – Musíme sa dostať von viac.
Tmavé múry väzníc nemajú romantickú zábavu, a chcete sa dostať von. Nikdy SAPS použiť dynamit zviazať listy do povrazov a mlátiacich líšt na úzkych okien, demontáž steny tehlu po tehle. Len tak budete mať šancu opustiť tento vlhký a fuj miesto.


Avšak, niekedy si len chcete uniknúť z lekcie. Je nevyhnutné, aby nevidíte učiteľ a riaditeľ bodované. Hranie hier nájsť cestu von z miestnosti, používať logiku a zručnosť úspešne vykonať uniknúť. Fantastický smer hry online zadarmo zistiť, tiež priťahuje. Navštívite priestoru; v hrade stráženom drakmi; County Dracula; Batman pomôcť uniknúť z Joker; ocitnete v lese víl; rovnako ako princ zachrániť princeznú z domu čarodejnice.


Budete navštíviť mnoho ďalších miest, kde hľadať východy. To môže byť zoo, zábavný park, Toy Factory, mesto duchov, farmu a oveľa viac.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more