Záložky
šikovnosť hry

šikovnosť hry

hrať online šikovnosť hry, potom cvičiť zručnosť. Pomôžete príbehy s športového skreslenia, armády a len zábava. Snažte sa dostať na trať, aby sa zabránilo nárazu do prekážky; ponoriť zaťaženie stroja; vyliezť na najvyšší strom. Brankár sa musí obratne chytanie lopty, a vodič – zaparkovať auto na parkovisku, na vykonávanie nebezpečné kaskadérske kúsky a vyhnúť sa prenasledovania. Dopyt Obratnosť a ruky pri hre náprstky, a zničiť gule na poli, musí byť obratne strieľať farebné shell. Hrdinovia adventúr tiež byť čiperný s cieľom získať ďalšie diamant.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Hry Šikovnosť hry podľa kategórie:

flash hry zručnosti, z ktorých každá je, áno

šikovnosť hry šikovnosť hry Chcem byť nielen inteligentný, ale aj šikovný. Ak sú tieto vlastnosti kombinované v osobe, cíti sa verí, ktoré sa môžu vyskytovať v každom prípade. A nie premárniť schopnosti pomôcť našej záhlavie, kde každý môže voľne v šikovnosť hry hrať bez obmedzenia.

a nbsp;

Agility môže byť vyjadrený v schopnosti súčasne žonglovať šiestich planúcimi pochodňami, skákanie cez prekážky, alebo bozkávanie na ulici tak, že nie je si všimol niekto iný. Hlavná vec je, aby sám stave a presne vykonávať to, bez ohľadu na to, ako ťažké to môže zdať.

Zoberme si niektoré z tém

Skill Games voľný hod neustále niečo nové, ale je pravdepodobné, že podobné trendy subjektom ako k smerov hry. Platforma môžu stretnúť s novými postavami, ale bude stále plošinovka, a budete opäť jazdiť na mieste zháňať artefakty, zničiť nepriateľov, nájsť cestu von, alebo iný spôsob. Pri skúške, budete potrebovať obratnosť, aby nedošlo k pádu do priepasti hory nepreklzáva a zostať na lanách.

a nbsp;

šikovnosť hry Flash šikovnosť hry patrí vyjadrenie a ďalšie potrebné vlastnosti. Napríklad, presnosť, rýchlosť, pozorovanie a vynaliezavosti. V športe, bez toho, aby obratnosťou nemôže robiť, a dokonca aj vytrvalosť nepomôže prežiť dlhodobom horizonte, ak si nakloniť prekážky, ktoré treba skákať, alebo nebude schopný zasiahnuť cieľ v biatlone, a v boxerskom ringu vám bude umiestnený v prvom kole, ak nie vynájsť spôsobiť jeho drvenie údery. Každý cestujúci musí byť čiperný, vyrovnať sa s nečakanými ťažkosťami pozdĺž cesty. Musí byť schopný sa uživiť, Piranha-zamorené rieky plávať, aby sa oheň, stavať dočasné bývanie, dobyť horu, nájsť cestu von v jaskyni, skok cez medzeru, útek od domorodcov a divokými zvieratami.

a nbsp;

podvodníci karty a ostré predmety – sú stále podvodníci! Oni šikovne narušiť karty a skrývať loptu, klame hlupákov. Pre ich akcie je ťažké sledovať, ako sa zdokonaliť svoje zručnosti na dlhú dobu.

a nbsp;

Môžeme tiež zahrať zručnosti s populárnou destináciou, ako je guľa. Multi-farebné gule had run, padajúce z vrcholu a sa objaví z ničoho nič. To, že nie sú naplnené všetky polia, musia byť zničené natáčanie či vymenené, vytvárať rovnaké skupiny. Obratnosť je nutná a za jazdy, a to najmä v ľadových podmienkach. Správa nákladných a osobných automobilov, sa snaží, aby sa zmestili do rýchlosti otáčania alebo zaujať svoje miesto na parkovisku. Aj zábava hrať v drifte kde auto hrozí dostať z cesty s ostrej zákrute.

Kto je s nami, on je šikovný

Hrať šikovnosť hry online zadarmo záujem každom veku. Kto by nechcel vyskúšať svoje reflexy a vylepšiť pomocou virtuálnej zábavy? Môžete rybárčiť, aby chirurgické zákroky na opravu auta, hasenie, cestovanie, šport, tanec.

šikovnosť hry Simulácia realistický a blesk výrobky určené pre mladých aj starších hráčov. Blízko Dora, Tom a Jerry, a Červenej čiapočke tu susedí so starými priateľmi – Super Mario a Sonic modrý ježko. Hrdinovia karikatúr a komiksov, televíznych seriálov a filmových hviezd sú zapojení do mnohých príbehov. Budujú a zničiť, jazde rýchlosťou a hľadať stopy, potulky v bludisku, lovu a utiecť sami. A budete s nimi

  • bežať, skákať a lietať
  • snímania
  • Presun
  • Vyhľadávanie
  • Na prekonanie

S nami nebudete nikdy nudiť, pretože vieme, že veľa o veľmi vzrušujúcu hru.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more