Záložky

Tanki Online

Hra Tanki Online

Tanki Online (Tanki Online ):

Tanki Online je ďalší vzrušujúci trojrozmerný zážitok pre hráčov, ktorí chcú strieľať. Hra bola vytvorená na verziu klasickej tankovej bitke, ktorí boli v roku 1990 herné konzoly dandy. Oni udrel celej svojej kráse a hrateľnosť, ale dnes budete môcť hrať v trojrozmernej verzii podloubí v režime pre viacerých hráčov.
Na začiatku hry budete musieť zaregistrovať a prejsť malým školenia, ktoré vám poradí, ako spúšťať svoje tanky, ako rozvíjať svoje protivníkov a vyhrať. Po tréningu, budete mať možnosť získať niekoľko bonusov pre ďalší rozvoj.
Pred začiatkom bitky otvorte zoznam aplikácií, ktoré možno prezerať v ľubovoľnom bitke pripojiť. Sledujte to veľmi opatrne, a ak ste začiatočník, nemohli dostať do vážnych bojov. Môžete tiež usporiadať svoj vlastný boj, ak nie nájdený vhodný zoznam. V tanku prihlásený má garáž, v ktorom hlavné akcie hry, potom si môžete kúpiť nové typy zariadení, upgrade existujúcej. Zlepšenie zahŕňa takmer všetky vojnové mašinérie, od húsenice do barelov zbraní a streliva k nim. Nepoužívajte kladivo o denných bonusy, ktoré vám pomôže v rozvoji, viac cien a náhradných dielov.
V každej bitke rôznych podmienok vyhrať, v závislosti na režime vyberiete alebo vytvoriť sami. V prípade, že je potrebné zničiť všetkých nepriateľov, niekde viedol vlastnú databázu tým, že hrá ako tím, ale niekde a zachytiť nepriateľské vlajky. Na hre mapa širokú škálu prostriedkov, ich výberu si môžete zvýšiť svoj tank v určitom čase, ale pamätajte, že vaši nepriatelia sú si tiež vedomí bonusov, takže buďte opatrní.
Meny sú tiež rôznorodé, to môže byť, ako sa robí a nákup. Pre kryštály, ktoré sú predávané samostatne, môžete si kúpiť silnejšie zbrane a urýchliť modernizáciu bojových jednotiek.
On-line tanky ľahko spravovať iba niekoľko tlačidiel pre pohyb a prepúšťanie, je tu jedna vlastnosť sa môžete obrátiť na vežu, na ktorom zbraň. Poraziť svojich nepriateľov a získavať skúsenosti, budete odomykať nové výhody, ktoré poskytujú vstup do ligy a vytvoriť si vlastný klany.
" "