Záložky

Call of the Dragon

Alternatívne názvy: Volanie draka, drak hry, hovor draka on-line, zavolajte draka online hry, hrať online volanie draka

Dragons - toto mýtické postavy, ktoré priťahujú pozornosť ľudí na dlhú dobu. Tie sú uvedené v rozprávkach, legendách a filmy. Počítačové hry sú tiež nie je výnimkou. Ponúkané za vašu pozornosť prehliadač online hra Call of the Dragon - MMORPG v ruštine.

Ak máte radi tento žáner hier, potom choďte do toho, ale pred registráciou recenzia na systémové požiadavky pre PC:

·                    Operačný systém Windows Vista/7/XP/NT/2000

·                    Procesor Pentium III 1000 MHz

·                    RAM 512 Mb

·                    Pripojenie k internetu 56KB (modem) alebo rýchlejší

·                    Browser .

Ako ste si možno všimli už, hra je vhodná aj pre kancelárske verziu počítača. Pripojte sa do hry Call of štandardu Dragon: oficiálne webové stránky hry stlačte tlačidlo pre vytvorenie účtu, ktorý sa otvorí na stránke, kde ste vyzvaní na zadanie e-mailovú adresu, heslo a meno, pod ktorým budete vedieť na fóre. Tu je prijatie licenčnú zmluvu, a stlačte veľké červené tlačidlo pre prehrávanie. Na toto vaša registrácia Call Dragon skončil. A dostanete na stránku s ťahaným mapa sveta Stilland označil umiestnenie herných serverov. Tu si vybrať herný server, a ide sa na stránku pre vytvorenie znaku. Je okamžite poznamenať, že hrať hru on-line Call of the Dragon vás bude pre ľudskú rasu. Môžete si vybrať medzi hrdinami, ako je

·                     Bojovník

·                     Mage

·                     Assassin

·                     Vlkolak

Warriors - to sú hrdinovia, ktorí majú schopnosti melee a majú vysokú úroveň ochrany. Magee Špecializujeme sa na používanie mágie útoku na diaľku.

Assassin - rýchly a chladnokrvný bojovník, ktorý v bitke môže zmariť súpera. Upíri môžu špecializovať na kúzla, môžu byť liečené a majú iné bonusy.

Výber pohlavia charakteru a zamerania, rovnako ako jej názov, môžete začať hrať hru on-line Call of the Dragon. Výzva k začatiu Dragon on-line hra vám ponúkne absolvovať školenie na konci ktorého ste zvládol kontrolný systém v hre.

Chodil po meste a robiť niektoré questy, môžete okamžite volajte draka on-line zarobiť niekoľko úrovní. Získať pre každú úroveň svoje herné postava dostane 5 bodov, ktoré môžete podľa svojho uváženia je distribuovaný medzi hlavnými vlastnosťami charakteru:

·                     Luck

·                     Výkon

·                     Inteligencia

·                     Endurance

·                     Agility

City, kde nájdete sami seba, keď ste v Call of the Dragon hrať štandardnú štruktúru. Tam môžete navštíviť radnicu, obchody, ktoré predávajú zbrane, príslušenstvo, nájsť arénu na trhu a môžu navštíviť iné štandardné štruktúru.

Hra Call of the Dragon on-line sa líši od väčšiny online hier, pretože poskytuje príležitosť trénovať svoju postavu bez osobnej účasti prehrávača (v režime offline). Ale tento druh školenia ste stráviť akčné body, ktoré sú každé ráno dopĺňané. Bohaté možnosti sú otvorené pre fanúšikov zlepšiť situáciu v hre. Tu je miesto, kde sa obrátiť: môžete usporiadať predmety, vyčistiť je, analyzovať, zlepšiť, embed objekty v runami, a dokonca aj zduchovnit je.

Je potrebné poznamenať, že hra má prah dospelosti: až do úrovne 10 zakázanú bitky medzi hráčmi a viac než 10 - môžete bojovať v aréne. Ale v aréne nemôžeš stráviť viac ako 20 bojov deň. Počas bitky v aréne vašej postavy dostane hodnotenie a česť. Všetko ostatné môže ísť zabíjať zvieratá a robiť questy, ktoré dávajú NPC. Boj proti monštrá v hre prebieha bez účasti hernej postavy.

Zarábať peniaze a skúsenosti, keď vám dôjdu akčné body vaša postava bude môcť požiadať o výmenu práce.

Hra Call of the Dragon bude apelovať na fanúšikov a tímovej hry, pretože vznik cechov v hre za predpokladu, vývojári. Vstup do cechu, bude vaša postava bude môcť využívať cechové budovy, rovnako ako účasť v bojoch medzi cechy.

Call of Dragon on-line registrácii vám umožní ponoriť sa do čarovného sveta naplneného dobrodružstvo. Tu si každý môže nájsť niečo zvláštneho.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more