Záložky

ZooMumba

Alternatívne názvy: ZooMamba

ZooMumba

ZooMumba on-line - je prehliadač, on-line hra, ktorá je určená na vytvorenie osobného univerzálne témy zoo. Online hra ZooMamba postaví hráč cieľom je vybudovať a rozvíjať najlepšie zoo! Používateľ vyberie, ktorý sa usadí v zoo ako jeho zostavenie a prilákať návštevníkov.

Vzhľadom k tomu, že hra je ZooMumba on-line prehliadač, nevyžaduje veľmi vysoké požiadavky na systém. Ak chcete hrať, nasledujúce parametre bude stačiť počítač

• Procesor 1 GHz;

• 512 MB RAM

• 64 MB grafickej karty.

No, samozrejme, musíte mať prístup k Internetu a prehliadač.

Ak chcete začať hru, budete musieť skontrolovať, bol odovzdaný v hre ZooMumba, to znamená, že vytvoriť osobný profil hráča. Ak chcete vykonať ZooMumba registrácii musí vybrať sekciu na webe Registrácia hru ZooMumba a vykonajte nasledujúce kroky:

• Zadajte svoje meno, ktoré bude použité v hre;

• Zadajte svoj e-mail;

• Zadajte heslo,

• Prečítajte si a súhlasím s podmienkami používania hry.

Registrácia on-line ZooMumba tu končí a môžete ísť priamo do hry.

Na začiatku hry sa ZooMumba pomôcť asistenta, ktorého meno Galya. To navrhne, čo robiť v rôznych situáciách, a bude oboznámiť študentov so základnými zákonmi hry. Ak chcete zvládnuť hru, jednoducho postupujte podľa jeho pokynov.

Spočiatku, každý hráč dostane start-up kapitál, ktorý je zastúpený vo forme:

• zveropenni

• zoodollary

Zveropenni - mena, ktorá sa môžete dostať do hry, keď je spoplatnený určitú sumu po dobu 1 hodiny.

Zoodollary - mena, ktorú možno kúpiť za skutočné peniaze a otvára rad skôr nedostupné funkcie. Je dôležité si uvedomiť, že príspevky do hry o skutočné peniaze výrazne zjednodušuje proces rozvoja zoo.

ZooMumba on-line hra, ktorej cieľom je vytvoriť čo najlepšie zoo. A hráč, ako riaditeľ, zvolí smer ZOO. V priebehu hry, bude užívateľ musieť svedomito starať o svojich domácich miláčikov, pobaviť návštevníkov a maximalizovať svoj zisk, ktorý sa bude postupne zvyšovať, ako užívateľ zvýšenie zoo.

Hrať hru ZooMumba on-line, budete musieť neustále zlepšuje. Prostriedky prijaté okamžite investovať do modernizácie a rozvoja jeho zoologickej záhrady, aby to najlepšie a najviac unikátne.

Najprv musíte získať kryty pre domácich miláčikov. Môžete ich umiestniť na rôznych miestach a v rôznych kombináciách. Po inštalácii klietky - môže bežať tam domáce zvieratá. Je potrebné neustále pozerať na stave zvierat. Usadzovaniu v jednej voliére Muž Žena a môžete vytvoriť pár, ktorý potom môže porodiť. Alebo si môžete zariadiť zábavu, dal v jednej bunke dva agresívne muži, ale v tomto prípade sa môžu navzájom zabiť.

V hre ZooMumba nesmie na chvíľu zabudol, že zvieratá potrebujú pozornosť, starostlivosť a lásku. Nesmieme zabudnúť, aby uživili svoje miláčikov, pitie, železo, vlak a sledovať stav ich zdravie.

Zdobiť voliéry, môžete zvýšiť poradí zoo, ktorá tiež pridáva niektoré jedinečné zoo, zvýšiť návštevnosť a zisky, resp.

Všetko, čo potrebujete, aby bolo možné hrať hry on-line ZooMumba možno zakúpiť v obchode. V procese vývoja budú môcť kúpiť ďalšie vylepšenia, ktoré môžu byť umiestnené v zoo. To môže byť, napríklad, zábavný park. Samozrejme, že tieto zlepšenia prispievajú k hodnoteniu zoologickej záhrady v dôsledku čoraz viac ľudí bude chodiť dovnútra a priniesť veľký zisk.

Vylepšite príjmy budú tiež pomáhať zoo sa nachádza na hoteli. Ďalej to môže byť tiež vybavený radom reštaurácií, ktoré tvoria významný príspevok k rozvoju zoo.

Medzi skríň možno inštalovať rôzne dekoratívne a vaši návštevníci majú komfortné a pohodlné cestovanie. Položte stopu na mysli, takže to isté možno ľahko dosiahnuť akékoľvek kryt.

Grafika v hre je celkom kvalitná a pohodlné. Tiež v hre má veľa príjemných prekvapení z vývojárov na zvláštnych príležitostiach. Tráviť čas s spolu s ZooMumba zábavu on-line!

 

ZooMumba on-line registrácia