Záložky

XGAME

Alternatívne názvy: XGAME-Online, XGAME prihlásený

Takže dnes sme sa vám predstaviť novú hru v žánri MMORTS - XGAME on-line. Táto hra vás nenechá nikoho ľahostajným fanúšikov Hviezdnych vojen a iných priestor fantázii. Pocit, že ste začiatočník vládca púštnej planéte a pripojiť sa k bitke o moc vo vesmíre s reálnymi on-line hráčov. Objavte nový systém a galaxii, preskúmať nezmapované planéty. Zlepšenie systému zbraní v reálnom čase, nebude vám umožní úplne uvoľniť. Zúčastnite sa on-line "pretekov v zbrojení", ktorého výsledky majú zásadnú úlohu pri vyrovnaní síl vo vesmíre XGAME on-line.

Ak chcete hrať hru XGAME on-line, nemusíte dodatočnej inštalácie herného klienta. Hra je úplne zadarmo a podieľať sa na nej, musíte byť odovzdané rýchla a nekomplikovaná Pridajte hry XGAME on-line.

K XGAME online hry stali sa dostupné prejsť na stránku XGAME on-line hra, kde sa okamžite objaví okno registrácii. Tu je potrebné zadať nové prihlasovacie heslo pre potvrdenie, a prijať užívateľskú dohodu.
Keď XGAME on-line registrácia bola úspešne dokončená, môžete začať svoje nové povinnosti planetárny kontroly. Zahrajte si hru on-line XGAME začnete na opustené a prázdne planéty s malým rozdielom minerálov. Malý, ale - opäť stačí spustiť. Tieto zdroje, ktoré potrebujete na začatie svojej základnej infraštruktúru planéty, stavať bane, stanice, továrne, lodenice, laboratóriá a ďalšie užitočné nástroje.

Lodenica je potrebné vyvinúť obrannú súčasť vašej planéte, ktorá je nevyhnutným predpokladom pre budúce dobytie galaxie XGAME on-line. Ale pevne uzavretie zaistenia planetárny základne, nie príliš veľa navoyuesh. Takže je potrebné vybudovať silnú vesmírnu flotilu rozšíriť svoje hospodárstvo.
Tiež XGAME on-line - hru, v ktorej účasť v galaktickej vojny, Sovieti hľadať pomoc spojencov, ktoré možno ľahko nájsť medzi ostatnými online hráčmi. Prostredníctvom spoločného úsilia bude oveľa jednoduchšie vytvoriť si vlastné impérium. Prehrať XGAME on-line môže byť tiež na účely dostať do herného sekcii "Hall of Fame", než si oslavovať sám seba a jeho domovskú planétu.

Novoyavlenny spojenec vám pomôže pri získavaní chýba, ale potrebné zdroje pre vás. Ak to chcete vykonať, otočte obchodu s nimi najlepšie riešenie tým, že im ich stálych obchodných partnerov. Urob si vlastnú obchodnú stratégiu pripraviť vaši nepriatelia potrebné zdroje. XGAME on-line - vesmír, kde smrtiace hra sama.

Chopiť sa môcť v on-line hry XGAME musí byť vždy o krok vpred vo vývoji technológií, na svojich planétach. Správnu stratégiu štúdia vám umožní, napríklad, aby okamžite previesť svoj vozový park v iných galaxiách, v srdci nepriateľa. Poslať ako mnoho prieskumné lode preskúmať nové priestory, pretože poznanie je moc.

Od samého začiatku, budete musieť vykonať výber z troch možností pre rozvoj vašej postavy. Samozrejme táto voľba ovplyvní všetky vaše následné hry. Vyberte triedy "Šachťor" by umožnil väčšiu ťažby zdrojov a výstavbu budov. Triedy "vedci", aby dôraz na vedecko-výskumnej činnosti vašej planéte. Ak chcete rýchlo vytvoriť efektívny priestor flotilu - Class "Pilot".

Ty - skutočný vodca planéty. A dokázať, že je potrebné vytvoriť silný ekonomický a vojenský systém planéty s pravidelným technologický pokrok. XGAME on-line registrácia je na vás čaká.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more