Záložky

Sprievodca Svet

Alternatívne názvy: World of Wizards

Wizards Svet on-line - bez prehliadač založený online role-playing hra z fantasy prostredia. Tu nájdete vzrušujúce boj, útok hrady, questy a vzrušujúce misie.

Je možné nainštalovať herný klient, ktorý je navrhnutý tak, aby obmedzenie dopravy a stabilnú prevádzku (odporúčané pre užívateľov Dial-up a GPRS). Hra je optimalizovaná pre prehliadače Internet Explorer, Firefox, Opera a Chrome. Iné prehliadače - neodporúča! V nich hra nemusí fungovať správne.

Odporúčané:

- Vysokorýchlostné pripojenie k internetu;

- Pamäť 1GB;

- Úroveň Procesor nie je nižšia, ako je Intel Core 2 Duo,

- Plug-in Adobe Flash Player verzie 10 alebo vyšší.

Pre spustenie hry je potrebné registrácia Sprievodcovia svet: Kliknutím na tlačidlo "Registrovať" v okne, ktoré sa otvorí, vyberte závod pre jeho hrdinu. Medzi Ras vám ponúknutá možnosť výberu: Troll, Orc, Dwarf, Human, Elf a Goblin (podrobný opis každého závodu možno nájsť na webových stránkach v encyklopédii). Ďalej vyberte typ podlahy, meno (krstné meno), e-mail a povedal code. Prijať dohodu s pravidlami hry, a stlačte tlačidlo na "Registrácia". To je všetko v hre Registrovať Wizards po celom svete. Ste v hre!

Ak chcete zmeniť svoj závod, môže byť vykonané iba raz, a v určitých situáciách. Každá rasa má svoje hlavné vlastnosti: Život, napájanie a mágie.

Prihlásený hra Wizards World ponúka celý rad misií (malé a veľké questy, masívne misií Quest "Dragon Valley" ...), cestovanie a všetky druhy duel turnaja, hradná útoku a lietanie na metle, dobre, najromantickejšie svadba očakáva, obrad. Stretnete sa s Sirény, draci, harpyí a ďalších rovnako farebné znaky ...

Wizards svetová online hra je bohatá na všetky druhy magických zvitkov a elixírov, ktoré pomáhajú bojovať. Veľa šperky, brnenie, zbrane, amulety, magické kryštály - všetky tieto veci dať ďalšie vlastnosti vašej postavy.

Počnúc hrať v Sprievodcovi sveta, ste pozvaní prejsť výcviku boja v aréne, potom môžete začať vyvíjať svoju postavu. Ak chcete zvýšiť úroveň znak, ktorý potrebujete peniaze. V počiatočnej fáze, môžete si zarobiť peniaze v bitkách Arena, lov príšer a plnením úloh Travels Diary úspechu.

Kým v magické mesto - ELAIR, budete vyškolení v škole čarodejníkov a bojovníkov, kde sa dozviete všetky druhy magických trikov. Po školení budete chodiť do jednej z rozprávkového mesta tohto fantastického sveta: Zaorn, Dorikan Aradorn alebo kde vám ukázať všetko, čo ste sa naučili. Okrem týchto miest, v hre sú mestá, ako je Tarn a Viera.

Prihlásený hra World of Wizards má mnoho nebezpečných tvorov: Divé draci Bojová Snehuliaci elementálové, harpye, vlkolaci, Gorgon, duchovia, Giant Salamander, sirény, Golem, tmavé Harpyje Chaos démonmi. Tiež ... títo tvorovia Bestiář stále má veľa rôznych príšer.

Zahrajte si hru on-line Sprievodcovi sveta, budete sledovať zmeny počasia, ktoré ovplyvňujú elementárne kúzla čarodejníkov. Napríklad: Jasné zvyšuje a znižuje kúzlo Fire kúzla vzduchu, dážď sa zvyšuje vodné mágie a znižuje magické Fire kúzla Mist vzduchu sa zvyšuje a znižuje magické zemný výmenník zvyšuje a znižuje magické Fire Kúzelná voda, zvyšuje Air kúzlo sneženie a znižuje mágie ohňa.

Game Wizards World prihlásený má obrovskú škálu mestských budov a každá budova má svoj účel.

Zahrajte si hru Wizards World prihlásený možno zadať v jednom z cechu: Cech majstrov Guild stormtroopera. Hra má veľa rôznych titulov, a prítomnosť klanov a aliancií, vám dáva veľkú príležitosť. Takže Wizards sveta bude zaujímavé hrať.

Bitky v hre môže byť aj individuálne a hmotnosť. Pre jednotlivé bitky sú: Duel, bitka s Duchom, shadowboxing, Duel bez vecí Melee, turnajové súboje a bojovať proti "Ambush". Hmotnosti: Chaotic, Chaos, bez toho, aby veci Prize chaosu medzi závody, skupina, klan, Dual duel medzi mestami, bitky medzi svetlom a temnotou, rovnako ako boj s Cupid.

Svetová ekonomika Wizards postavený na miestnu menu - "mince" (WWM - Wizards World Money).

Tam je možnosť hrať na strane síl temnoty, po dobu 1 týždňa.

Všeobecne platí, že bude legrace, prejdite na Wizards svetovej registra a pripojiť sa do hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more