Záložky

Webracing

Alternatívne názvy: Virtual Racing

Webracing on-line - je prehliadač, on-line hra, ktorá vás vtiahne do virtuálneho sveta pretekania. Ak ste milovník rýchlosti a vyhrá, ak ste zvyknutí na prvý na ceste, a nebojí sa nebezpečenstvu, za rohom - potom tento svet pre vás!

Takže, na začiatku hry, budete musieť ísť on-line registráciu Webracing: V okne, ktoré sa otvorí, zadajte e-mail (login) a heslo, vyplňte potrebné informácie, a že vaša registrácia Webracing skončil. Môžete začať hrať!

Po prvé, budete musieť zvoliť obyčajné auto: Fiat Punto alebo VW Golf. V budúcnosti, závodné, si môžete dovoliť kúpiť koliesko náhle upgrade a ďalšie ...

Teraz poďme sa presunúť na vytváraní charakteru v on-line hry Webracing: Po registrácii budete musieť vymyslieť meno a vyberte znak vashomu svojho avatara. Budete musieť distribuovať 20 voľných skill body svoju postavu v závislosti na tom, čo chcete, aby to bolo - Drag Racer alebo pre pretekársky okruh. Majú ovládač v Webracing online hry, existujú štyri základné parametre: Technické zásluhy, Stálosť, starostlivosť a reakcie. Webracing online hry, má päť druhov upgradov pre vašej postavy (vodič) - jeden typ pre každý parameter a ten, ktorý cirkuluje raz všetky parametre. Nákup upgrade, môže váš vodič bude najlepší pilot v pretekoch!

Zahrajte si hru on-line Webracing okrem svojej hlavnej postavy (vodič), môžete si najať ďalšie dva.

Teraz sa pozrime na situáciu s vaším autom: po, budete mať viac či menej hodný auto na účasť v závode, bude možné vykonať upgrade. Na aute, nemôžete nainštalovať viac ako 14 položiek! V závislosti na upgrade v aute, zlepšenie výkonu.

Play Webracing byť lepší nákup a predaj auto (môžete mať viac ako jedno auto! ), Opravy a naladiť. To všetko možno vykonať vo vašej garáži. Dôležité! V garáži je umiestnený len štyri automobily (nepočítajúc aktívny), ale stále môžete zakúpiť extra miesto v garáži ...

Zahrajte si hru on-line Webracing, budete mať možnosť vytvoriť alebo pripojiť existujúce kluby.

Všetky kluby v hre, rozdelených podľa úrovne a zručnosti: začiatočník, amatérske, Pro a Champion.

Začiatočníkov - To je klub s úrovňou 1-3

Amateur - klub s úrovňou 4-6

Pre - Je to klub s úrovňou 7-9

Majstrov - klub s úrovňou 10-12

Zvýšenie Ranking a Club vyhral účastníkmi klubu!

V on-line hry Webracing, môže vaša postava mať prácu, môže to byť ľahké, stredné alebo ťažké. Jednoduchšie práce, tým menšia je šanca, že vaša postava bude vyhodený, ale plat zodpovedajúci tejto práci. Pracovné príležitosti budete mať, iba 1 čas v 24 hodín. Každá úloha má svoj vlastný termín. Po uplynutí lehoty, vaša postava dostane všetky peniaze. Keď už hovoríme o peniazoch!

V hre Webracing on-line hier má svoju vlastnú menu:

WR - táto strieborná minca-hra (môžu zarobiť tým, že vykonáva jednoduchú prácu, alebo víťazstvo v závode)

GXP - to je jediná hra mena (mena si môžete zakúpiť exkluzívne predmety pre auto tuning, upgrady pre vodiča s lepšími a viac položiek vrchovatá Syndicate)

Benzín - sa bude musieť podieľať na závodu (závod 1 "hodnote" 20% benzínu, 100% nahromadené v presne 1 hodinu).

V Webracing hry, môžete ako vytváranie a účasť v už zavedených pretekov, navyše môžete pôsobiť nielen ako jazdec, ale ako obyčajný divák.

Na záver poviem toto, tam je ešte taká štruktúra ako Syndikátu (to znamená základní v mnohých pretekoch). S ním a so všetkými ostatnými, môžete sa zoznámiť, zaregistrujte sa prosím v hernom Webracing. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more