Záložky

Veliteľ vojny: Rogue Assault

Alternatívne názvy: Var veliteľ

Výkonný veliteľ vojny: Rogue Assault pre fanúšikov vojenských bitiek.

americký vývojár Kixeye má na svojom účte niekoľko úspešných projektov a War Commander: Rogue Assault tento zoznam pridal. Práca na novej stratégii IMO pre mobilné zariadenia trvala niekoľko rokov (2014 - 2016). veľkomesto). Môžeme však bezpečne povedať, že hračka bude vyzývať fanúšikov tohto žánru, ktorí si nenechajú ujsť príležitosť prevziať na ich velenie silnú armádu. Produkt má niekoľko pekných funkcií, ktoré ho výhodne odlišujú od množstva podobných:

  • Excellent pracuje na všetkých platformách.
  • Používajte normálny balíček 3G a strednú rýchlosť.
  • V závislosti od použitého zariadenia existujú 6 varianty grafických nastavení, ktoré sa automaticky vyberajú.

Každý vojny veliteľ: Rogue Assault si môže zadarmo stiahnuť, ale je tu aj možnosť nákupu. Avšak na utrácanie peňazí nie sú žiadne sily a je celkom možné robiť to, čo je k dispozícii zdarma. Mimochodom, prevziať War Commander: Rogue Assault do počítača, môžete tiež, a to je ďalší plus v prospech hry.

0 Malá prehistória.

Platnosť, v ktorej sa hráč ukáže, sa týka blízkej budúcnosti, keď sa svetová ekonomika zrútila. To viedlo k celkovej nezamestnanosti a výsledkom bol hladomor. Ľudia šli do ulíc, ale čoskoro mierové povstania ustúpili agresívnym zavarushkasom. Úrady stratili kontrolu nad situáciou, zločin sa rozpadol, počet gangov narástol.

Po získaní prístupu k zbraniam, predovšetkým silné frakcie prekonali Európu, vyhlásiac okupované územia za slobodné štáty. Nastal čas pre novú diktatúru, oveľa krutšiu než kedykoľvek predtým. Úlohou hráčov je postaviť vojenskú základňu a zničiť jedného z najviac krvilačných generálov, bez toho aby mu umožnil rozšíriť svoj vplyv na iné krajiny.

Vaše akcie v hre.

Game War Commander: Rogue Assault sa vyvíja na dvoch pobočkách:

  • Zostavenie a spevnenie základne
  • Účasť na bitkách PVE a PVP

Budete mať prístup k trom hlavným kovovým zdrojom (bez nich nebude žiadne zlepšenie), tórium (analóg kovu, ale pokročilejší), olej (pomáha jednotkám obnoviť po bitkách). Toto dobré by malo byť vždy s vami, takže pozor na včasné doplnenie zásob. Získajte ich na vlastnej základni a tiež získajte odmenu za dokončenú úlohu. Ak nie ste novými vojenskými stratégiami, poznáte princíp konania. V tomto smere War Commander: Rogue Assault hra neprinesie nič nové: neustále rozvíjať základňu, budovať budovy, získavať zdroje, čerpať vojská, zmocniť sa nových území a kontrolovať ich.

Jednou z vlastností hračky je neobmedzený prístup k finančným prostriedkom. Znamená to, že ich zdroj nie je nízky, preto odvážne akumuluje potrebné množstvo na ďalšiu modernizáciu a konštrukciu. Preto potrebujete svoju prítomnosť, pretože hra Var Commander sa nevyvíja v"režime spánku". Ak stačí rozdeliť úlohy v iných projektoch a vrátiť sa v jeden deň k zberu alebo získať ďalší výsledok, potom to nebude fungovať. Ak chcete prejsť na novú úroveň, musíte osobne viesť všetkých. Najzaujímavejšia časť bojov. Musíte vytvoriť svoju armádu výberom rôznych typov vojakov, ktorí si preštudovali svoje charakteristiky. Dostupné pechoty, cisterny, nákladné vozidlá, vojenské letectvo, ručné zbrane všetkých možných rážov a polomer zničenia.

Ak chcete ísť k útoku, vykonajte dôkladné prieskum, uistite sa, že nepriateľ je vo vašich zuboch a nezabudnite premýšľať o taktickej akcii, aby bola operácia úspešná.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more