Záložky

The Walking Dead: Cesta k prežitiu

Alternatívne názvy: The Walking Dead: Cesta k prežitiu

The Walking Dead: Cesta k prežitiu - Jeden nie je bojovníkom v poli, najmä v post-apokalypse

Game The Walking Dead: Cesta k prežitiu - hra na hrdiny z ateliéru Scopely, vytvorená na základe rovnomennej série. Tu sa stretnete s postavami, ktoré ste už dlho milovali, a priamo sa podieľate na svojich obľúbených filmových scénach. Budete musieť zostaviť ideálnu skupinu pozostalých a ísť s nimi do boja, zapojiť sa do rozvoja mesta a komunity, chrániť ho.

Začiatok hry, prvý vstup

Pri prvom vchode vstúpite do bitky spolu s Rickom a Maggie. Boli ste obklopení dvoma kráčajúcimi mužmi, aby ste zaútočili, najskôr vyberte, koho potom kliknite a kto zaútočí. Pri riešení alebo poškodení je vyplnená adrenalínová specha postavy. Keď je bar plný, môžete použiť silný útok. Rôzni bojovníci majú svoje vlastné jedinečné prílivy, ktoré sú ich určujúcou črtou.

Druhá bitka už bude proti Spasiteľovi, bude s nimi ťažšie zaobchádzať ako s zombie. V tejto bitke sa dozviete o triedach hrdinov:

  • silný
  • rýchlo
  • ostražitý Bývanie 1 00013

Ostražitý má výhodu v porovnaní so silným, silným versus rýchlym, rýchlym proti húževnatým, húževnatým oproti varovaniu. Šípky sa zobrazujú vedľa znakov spôsobujúcich ďalšie poškodenie vybratému nepriateľovi. Všimnite si, že silné a rýchle sú blízko postavy, ale bdelý a vytrvalý sú rozptýlené znaky.

Vaša druhá bitka vyhrá. Neuspokojte sa, ste obklopení ďalšou skupinou Spasiteľa, ktorú vedie Nigan. A rovnako ako v sérii, Rick stráca veľa dobrých priateľov. Hneď potom nás hra Walking Dead: Cesta k prežitiu pred dvoma rokmi, keď skupina preživších dorazila k bránam mesta Woodbury. Ste prijatý do komunity, ale na oplátku ste požiadaní o pomoc a podporu v rozvoji mesta. Teraz musíte bojovať za toto mesto a jeho obyvateľov. Robiť všetko pre svoj rozvoj a ochranu. Vašou prvou úlohou bude výlet do Home March. Najprv však musíte zavolať nového pozostalého, aby ste dokončili svoj tím. Vezmite prosím na vedomie, že tím môže mať až 5 bojovníkov, ktorých si vyberiete vy a šiesty špeciálny znak. Nemáte vplyv na jeho výber, pripojí sa k vám v určitých misiách a pridá bonusy celému tímu.

Bitka je rozdelená na vlny, celkovo môžu byť až tri. V každej vlne musíte zabiť chôdzu alebo žijúcich súperov. Kombinujte triedy svojich bojovníkov s triedami oponentov, aby vám spôsobili vysoké škody. Plnenie prílivovej stupnice je zachované od vlny k vlne. Ak ste ho v prvých etapách nestrávili, môžete ho použiť vo vhodnejšej situácii.

Správa mesta

Môžete stavať a zlepšovať štruktúry, ktoré vám pomôžu prežiť v boji s chodcami a inými ľuďmi. Na výrobných miestach sa suroviny používajú na stavbu a zdokonaľovanie mesta. Vylepšite ich, aby ste zvýšili produktivitu. Suroviny je potrebné skladovať v sklade surovín. Zvyšovaním úrovne zvyšujete jej kapacitu. Suroviny sa zase používajú na stavbu domov, v ktorých žijú pozostalí. Hlavná budova je radnica, sústreďuje sa tu všetka činnosť mesta. Čím vyššia je úroveň radnice, tým viac môžete stavať budovy a tým väčšie bude vaše zdravie vo frakčných vojnách. Dôležitým seminárom je miesto, kde sa vytvárajú a vylepšujú veci a vybavenie. Tréningové ihrisko zvýši úroveň pozostalých a zlepší ich. Radnice s každou novou úrovňou otvoria nové jedinečné budovy.

Sťahovanie The Walking Dead: Cesta k prežitiu v počítači, môžete použiť emulátor android Bluestacks. Umožní vám spustiť na počítači všetky hry alebo programy pre Android. Najprv si ho stiahnite a nainštalujte a až potom nainštalujte samotnú hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more