Záložky

Warriors a Mágovia

Alternatívne názvy: Warriors a Mágovia

Warriors a Mages online - prehliadač založený online role-playing hra, zadarmo, ktoré tematicky možno pripísať veľmi populárny v dnešnej dobe fantasy žánru. Online hra Warriors a Mages je shareware, čo znamená, že pre non-herné peniaze si môžete kúpiť tzv premium účet, ktorý poskytuje určité bonusy. Tvorcovia tejto hry projektu je hrdý na to, volať ich výrobok jedným z najrýchlejšie rastúcou hernej komunity, ktorý je neustále aktualizovaný a je plné najrôznejších bonusov a darčekov pre oba skúsení a majú zvetrané bitiek hráčov a podobní nováčikov, len začať vývoj herného sveta. Práve kvôli tejto bojovníkov a mágov on-line hry, ktoré majú v obľube každého, kto sa rozhodne vyskúšať sami v hernom svete plnom rôznych úžasných záhad a hádaniek.

Pripojte sa do hry Warriors a mágov - proces nie je časovo náročné. Všetko, čo musíte urobiť, začať hrať herné Warriors a Mages online - zadajte názov konta, e-mailovú adresu a heslo. V skutočnosti, bude tento registračný bojovníci a mágovia byť dokončená a môžete začať hrať hry on-line Warriors a Mages. Najprv však, na Váš e-mail by malo prísť oznámenia, že sa aktivuje váš účet.

Game Warriors a Mágovia on-line realizované tak, aby vaše ramená spočíva kontrolu nad jednotlivé herné postavy, zlepšenie a rozvoj, ktorý bude závisieť na vás. Skrátka a dobre, je vaším cieľom v hre - rozvoj určitých zručností vašej postavy, účasť na turnajoch, prudkých bojov, a dokonca aj politické či diplomatické prácu.

Po každom neľútostnej bitke, budete musieť dať do poriadku svoje zdravie. To môže byť vykonané bude v nemocnici. A opravy zbraní alebo zariadení nutná najviac. Bojový systém v hre, ako sa stalo zvykom v mnohých iných podobných hrách - krok za krokom. Môžete ísť prvý, a potom váš súper. Boj máte možnosť ako normálny hráči, a s NPC - monštrá. Zjednodušene povedané, každý znak je uvedený osobné schopnosti a vlastnosti sú už známe a úplne nové: mana, zdravie, charizma, viera, mágia, únava, odolnosť voči mágii a koncentrácie telo. Z čoho v okamihu, vaša úroveň postava je priamo závislá na tom, ako zdarma budete cítiť v hre. Skúsenosti cez ktoré vaša postava bude vyvíjať, si môžete zarobiť v kampaniach a bitiek. Každé zvýšenie úrovne vám prináša určité množstvo bodov vývoja prasiatko.

Začiatočníkov začať hrať na úrovni nula a päť otvorila možnosť študovať kúzla, ten otvorený prístup k liečbe a zotavenie v boji o pyatnidtsatomu úrovne budú k dispozícii Arcane krv. No dvadsiateho rovnakej úrovni je prechod na školenie všetkých tajomstiev božstiev.

Je potrebné poznamenať, že podobné systémy už získali dôveru a osvedčené výhodu oproti mnohým ďalších formátov vo väčšine moderných on-line hier. Ekonomická zložka hry, rovnako realizovaná na príslušnej úrovni, čo nie je pravda, mnoho z jej kolega Igroprom.

Menou Hra v hre, je potrebné zakúpiť rôzny tovar, ako je vybavenie, zbraní a ďalších zásob. Predbežne je možné rozdeliť do troch typov: zlato, striebro a meď. Mince je meradlom hodnoty určitého tovaru, ktoré si kúpite v obchode. Vlastne, príjemne potešilo, že víťazstvo v prudkých bojov ako cenu dostanete nielen rôzne zbrane a vybavenie, ale aj finančne oplatí. Jeho veľkosť je určená podľa toho, ako veľkú škodu ste spôsobili vo výške svojho súpera počas boja.

Mnohí prestála sériu on-line svetov hráči hovoria, že oni začali hrať v bojovníkov a mágov, po chvíli začnete zvykať a naozaj pevne verí, že niekde v paralelnom vesmíre existuje čarovný svet, i keď obmedzený mimo sledovať, ale ešte obrovské, tajomné a fascinujúce. A ak si nie ste cudzí duchu dobrodružstvo, ale v srdci si stále rovnaká nevyliečiteľná romantická rytier, potom je táto hra pre vás.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more