Záložky

War of Empires

Alternatívne názvy: War of Empires

War of Empires Online - je zadarmo online browser hra, ktorá už získala mnoho fanúšikov. War of Empires Online hry so skvelou grafikou a zaujímavý dej. Táto hra vám ponúka možnosť postaviť si vlastné impérium, trávia svoju civilizáciu cez mnoho vojen o ovládnutie sveta! War of Empires on-line hry k dispozícii na každom prehliadači a nevyžaduje inštaláciu herné klient.

Ak chcete vstúpiť do hry vyžaduje registračné vojna Empires: vyberte na hlavnej stránke herný server (Gladiátor, Liu Bay, Megion ankel, a čoskoro sa otvorí ďalšie - Vallat), potom kliknutím na tlačidlo "Registrácia", V otvorenom type okna vo vašom e-mailu, zadajte heslo a stlačte tlačidlo "Play". Než otvoríte novú stránku, kde musíte vybrať rasu Ríma, Číny, Perzie a Egypta. Po výbere rasy, ďalšia stránka, môžete si vybrať vlastný obrázok, pohlavie, meno hrdinu a názov mesta, a umiestnenie na mape sveta pre vaše mesto. Kliknutím na tlačidlo "Prihlásiť sa do hry", a to Registrovať sa v hre War of Empires končí.

Každý hrdina má zručnosti sú špeciálne schopnosti, ktoré sú použité v boji. Vsego16 schopnosť a môže byť rozdelená do štyroch hlavných skupín: Power (zvyšuje rýchlosť útoku a škody), vedenie (zvyšuje počet vojakov), Agility (to má vplyv na ochranu života a) a myseľ (zvyšuje silu a poškodenie). Všetky tieto schopnosti môžu byť čerpaná pomocou úrovní absolvovaní hry, oblečenie a rôzne elixíry.

Veci, ktoré budete potrebovať pre hru môžete získať na misiu, za víťazstvo v Deň a medailí získaných v aréne. V hre existujú zdroje, ako sú rudy a drahokamy, ktorými môžete zlepšiť svoje veci.

Hra War of Empires on-line hra má tri hlavné miesta: vaše mesto, herný svet a District. Každé miesto má svoje vlastné charakteristiky ...

Hra War of Empires razvinut pomôcť alebo zlepšiť strategické myslenie, čo je užitočné v reálnom živote.

Budete hrať hru War of Empires Online vo vašom meste, kde budete vykonávať rad povinných tréningových misií, ktoré vám pomôžu rýchlo schopní pochopiť všetky aspekty hry. Počas výcviku sa odporúča postupovať podľa pokynov. V budúcnosti, dokončenie misie, môžete získať potrebné prostriedky alebo nejaké bonusy.

Všetky questy v hre sú rozdelené na základné a Daily rozvoj. Pri výbere zamestnania, budete riadiť jej obsah, pretože každá misia má svoj vlastný opis, ciele, pokyny na vykonávanie a samozrejme odmenu!

Zahrajte si online hra War of Empires ste sprievodcom nielen ekonomickými ukazovateľmi, ale aj náboženstvo, a vojenské sily, lebo aj vplyv na ďalší vývoj.

Hra má päť epoch, ktoré môžete zmeniť priebeh hry. To: Wild čas temna feudalizmus, stredoveké a Ríše.

Wild éra - éra začína s touto hrou, ktoré si môžete vytvoriť svoje prvé stavby;

Tieň éry - v tejto dobe, môžete vytvoriť trh, svätyne, chrámy, fotografovanie, štábu, brány a oplotenia, a to aj prenájom lukostrelci

Feudalizmus - v tejto dobe, môžete postaviť radnicu, stabilné, spravodlivé, a tiež najať jazdca

Stredovek - v tejto dobe, môžete postaviť školu hrdinu, Arsenal, prenájom ballista a trebuchets (to sú vojnové stroje)

Empire - v tejto dobe, môžete si vybudovať pevnosť, rovnako ako prenájom špeciálnej jednotky.

Pokroky v každej novej ére je ťažšie ako ten predchádzajúci.

Hrať Vojna of Empires je možné pomocou aukcie, ktorá umožňuje nakupovať a predávať najrôznejšie artefakty, zručností a všetkým ostatným hráčom.

Vo vojne of Empires môže hrať, bojovať v PvP bitky s ostatnými hráčmi. Tu je niekoľko možností pre bitky: Attack (môžete vykonať zabavenie zahraničných táborov), lúpeže (môžete vykonať krádež zdrojov a zlata od ostatných hráčov) a Intercept (tu môžete chytiť hrdinu ostatných hráčov na mape sveta). Okrem týchto PvP-bitiek, môžete stále bojovať s monštrami.

Hra má viac Chat, Pošta, fórum, a lotérie. A to nie je limit. ... Ak sa chcete dozvedieť viac o hre War of Empires registrácia sa otvorí pred vami oponou všetky možnosti tejto hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more