Záložky

Reign of Fire

Alternatívne názvy: Reign of Fire

Reign of Fire online - multiplayer online hra zadarmo, vyrobený v strategickom žánri. Made, mimochodom, on-line hry Reign of Fire fantázie a z veľkej časti je to - Turn-based stratégie, v ktorej sa po určitej dobe každý znak je daná možnosť byť podobne. Hlavným cieľom tejto hry - vytvárať a rozvíjať provincii silného štátu.

Pripojte sa do hry Reign of Fire je veľmi jednoduchá a nevyžaduje veľa úsilia. Všetko, čo potrebujete začať hrať hru on-line Power of Fire - je zadať meno a heslo hru. V skutočnosti, bude táto registrácia Fire Authority byť vykonaná.

Od samého začiatku, je vo vašich rukách v jednej veľkosti provincie hektárov, ktorej rozvoj závisí len na vás. Zvýšte svoje prídely môžete s pomocou dvoch metód: ohňom a mečom, alebo s využitím charizma, presviedčanie a diplomatické schopnosti. Reign of Fire on-line hra, ktorá si vyžaduje naozaj vážne koncentráciu, ale ak máte stále počúvať a závislí na hranie, ak budú mať zvláštne čaro mágie, ktorý je popretkávaný s touto hrou, potom máte istotu, dobrý čas.

Vlastne, výber cestu brutálnej sily s rastúcou vnútri provincie, musíte pochopiť metodiku také neoddeliteľnú súčasť hry, ako vyhlásenie stanného práva. Potom, čo vyhral vojnu nepriateľské provincie prechádza úplne pod vašou kontrolou. Múdry ťah s strorony vývojárov je schopnosť byť vo vojnovom stave s iba dvoma nepriateľmi naraz. Od oznámenia si predsotavlyaetsya Mužské košele štyri hodiny, aby sa pripravila na boj. V oblastiach, ktoré ste zachytili, môžete nainštalovať jeden z niekoľkých typov ovládanie: monarchia, republika, demokracia, komunizmus, diktatúra, tyrania alebo teokracia! Reign of Fire hry je kvalitatívne odlišné od ostatných produktov, ktoré sa predávajú mnoho rôznych budov, jednotiek a iné dobroty, tak nevyhnutné sofistikované hráčov počítačových hier-gurmánov. Napriek tomu, že herný tvorcovia sa ani trochu úsilie na rozvoj vášho štátu sa stal naozaj zaujímavé.

Hlavným ukazovateľom kvality vývoja vašej krajine je veľkosť a sila vašej armády. Bojové postavy v hre, mimochodom, urobiť šialený obrovské množstvo: kavalérie, pechoty, katapulty, obliehacie veže a dokonca aj draci. Zahrajte si hru on-line Power Fire lásku všetkým priaznivcom vojenskej taktiky a stratégie, a len ľudia bavia na zradné víťazstvo v brutálnych krvavých bitiek.

V zajatí svoje územie v priebehu času sa bude rozvíjať, získavať vlastné kasárne, kasárne, ktoré budú vyškolené mágovia a pechotu, trhov, ktoré sú kľúčom k hospodárskemu rozvoju. Tower kúzelníci a bane, ktoré produkovali veľké ťažby zdrojov je tiež veľmi dôležité pre každého, kto chce, aby jeho stav vyvinutá harmonicky.

Každá budova má svoju cenu, merané v podobe zlatých mincí a určité množstvo surovín. Nemusíte byť diskontovať Turn-based stratégie, čo znamená, že dôležitosť výstavby závisí na počte ťahov, pre ktoré budú postavené. Ale môžete napraviť situáciu, všetko, čo potrebujete - ako najať viac pracovníkov, a potom čas postaviť svoje budovy výrazne znížené.

V hre ako Fire úrad bude príjemné a zaujímavé pre všetkých, ktorí milujú neznámy, pretože mágia - to je to, čo vesmír živé hry.

Jedným z rysov hry - špecifické spotrebný materiál, uvedený v čarodejníckom svete Magimatami. Sú otvorení prístupu prehrávača k rôznym bonusy príjemné, obaja vojenský a priemyselný.

Magee - to sú hlavné postavy v hre. Na ich úrovni rozvoja a kollichestva závisí osud svojich spravodajských kampaní sabbotazh nepriateľskej armády, a hrozného ničenia obrovského draka a zničiť svojich protivníkov budovy.

Fire Power Play ako niekto, kto ako dieťa vždy sníval o magické dobrodružstvo, a ak máte stále lákajú a nezmapované dal veríte na rozprávky a že dobro vyhrá - zaregistrovať a preukázať čo ste schopní stať Lord of Fire!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more