Záložky

Virtonomics

Alternatívne názvy: Virtonomica

Virtonomics Online - unikátny formát browser multiplayer online hra, ktorej realizácia nemá analógy na internete. Skrátka a dobre, on-line hra Virtonomics - ekonomický simulátor vo veľkom meradle. V tejto online hre komunikovať s každým iným miliónmi členov z celého sveta.

Pripojte sa do hry Virtonomics netrvá dlho a je len nutnou podmienkou, aby bolo možné začať hrať herné Virtonomics on-line. Ak chcete zaregistrovať, budete musieť rozhodnúť o virtuálne krajine, v ktorej budete hrať a zadajte svoju e-mailovú adresu. V skutočnosti, po tom, čo príde na e-mail oznámenia, že registrácia Virtonomics je kompletný, môžete bezpečne spustiť hru. Výberom krajiny sa musí zaobchádzať veľmi opatrne, pretože to bude váš virtuálny domov hernom svete.

Virtonomics on-line hra, to nie je domýšľavý na zemepisnej polohe alebo veku a sociálnych faktorov igrakov a hrať to môže byť každý, kto miluje nielen vzrušujúce, ale to je herný presunutie Bashers, nádej.

Skrátka a dobre, herný klient - je miesto, okolo ktorého sa točí celý hrateľnosť. To všetci domorodci žijú a virtuálny svet Virtonomics. Hra simuluje kvalitatívne určité ekonomické procesy a operácie, ktoré sa vyskytujú v každodennom živote vo väčšine veľkých firiem, a niekedy dokonca aj v štátnom aparáte. Hra je podmienečne rozdelená do niekoľkých sektorov činnosti: obchod, priemysel, bankovníctvo, vedy a akciového trhu. Okrem týchto odvetviach, hra je k dispozícii niekoľko ďalších, v ktorom sa ocitnete sa začína hrať Virtonomics.

Virtonomics online hra je konštruovaný tak, aby váš príkaz určité zariadenie: obchody, akciové fondy, spoločnosť alebo firma, nejako podieľa na obchodných procesov. Podľa svojho uváženia, môžete si najať pracovníkov vo vašej spoločnosti, určiť ich platy a zabezpečiť, aby, ak je to produktívne a efektívne fungujú, riadiť dodávky potrebných surovín pre vaše podnikanie je vždy produkovať zisk. K dispozícii je tiež schopnosť ovládať vonkajšiu finančnú politiku. Môžete osobne zistiť ceny produktov vydané. Virtonomics hrať, ktoré takmer nikdy neunaví sa osvedčil ako vynikajúci ekonomický simulátor a dobrú teoretickú a praktickú základňu pre tých, ktorí vždy snívali urobiť svoj vlastný podnik, ale tiež sa stará o svoje peniaze, aby im riskovať začína študovať manažment podniku. Očividne spokojný s možnosťou predaja podniku k ostatným hráčom.

To len tak sa stalo, že vo svete podnikania zo súťaže sa nikam. Konfrontácie v tejto oblasti dochádza metódy riadenia komoditného trhu, tovar, predáva a cenné papiere. Samozrejme, že vývojári nie sú ušetrení stranu a rad transakcií, dohôd a spojenectvo sú skvelý nástroj pre rozvoj svojho podnikania sobstvennogoo. Čo je naozaj čo povedať, dôraz na sociálnu zložku hry nebola vykonaná nadarmo, a vyplatilo sa to.

LKA v Virtonomics prepočítané každý večer a jednu normálnu deň čas letieť celá hra týždeň. V dôsledku toho, každý týždeň na trhoch zmeniť tie, alebo iné finančné ukazovatele, ceny skok, kurzy akcií vždy ísť nahor alebo padajú dramaticky, sklady plné nových zdrojov a vaše podnikanie vám prináša zaslúžené príjmy. Dve slová, život sa varí. Zakaždým, keď sa po tejto zmene môžete ovplyvniť niektoré parametre vášho podnikania, ktoré následne vplyv na výkon, ktoré sú vypočítané na konci budúceho stretnutia v týždni.

V zásade, ne-jasné, že peniaze - hlavná mena a primárny zdroj v hre. Môžu stráviť na rozvoj existujúcich podnikov, novej výstavby, výrobné zásoby a mnoho ďalšieho.

Stručne povedané, musím povedať, že hrá on-line hry Virtonomics stojí každý, kto vidí alternatívne kancelárske otroctva a duše sníva o svoje vlastné veci. Zaregistrujte sa a živiť skutočné svetoznámu firmu! Závratná svet obchodu a veľa peňazí, čaká na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more