Záložky

Benátčania

Alternatívne názvy: Veneciancy

Benátčania online - nový produkt známy pre svoje on-line hier spoločnosti Bigpoint. Vývojári štúdiá sa snažia produkovať hry ako všeobecne zahŕňa rôzne žánre a kategórie hier, aby zabezpečila všetkých priaznivcov online hier vyvinutých návrh kvalitu.

Medzi hrami tam Bigpoint ako strategické, vojenské a dynamický a dobrodružstvo, a on-line hry Benátčanov - Stredomorie obchodníkov je čisto ekonomická stratégia, ktorá nutne osloví všetkých milovníkov pohodlných a premyslených ekonomických hier.

Registrácia Benátčanov v hre - je nevyhnutný krok k začatiu budovanie svoje vlastné obchodné impérium. Rovnako ako v iných hrách od spoločnosti Bigpoint, Benátčania v registrácii projektu je jednoduché a rýchle. Ak chcete začať hrať hry Benátčanov on-line, máte dve možnosti - buď sa dokončí osobitné tlačivo pre indikáciu ako ich prezývku, heslo, kontaktnú e-mailovú adresu a deň svojho narodenia, alebo iného prihlásení pomocou konta v sociálnej na Facebooku. Vzhľadom k tomu, že dnes takmer každý má prístup k internetu, registrovanej v Facebook, druhou možnosťou by bolo veľmi výhodné pre väčšinu, ktorí chcú hrať hry on-line Benátčanov. Ak sa rozhodnete vytvoriť staromódny, to je zaujímavé vedieť, že hra sa pýta svoje narodeniny s cieľom podporiť názov prehrávač deň, takže špeciálne bonusy a príležitosti pre hry od spoločnosti Bigpoint je bežnou praxou. Registrácia Benátčania v žiadnom prípade nebude mať veľa času, a môžete pokračovať priamo do hry - online hry Benátčania plne prehliadač založený a začať budovať ich ekonomickej kariéry nemusíte sťahovať a inštalovať žiadne klientov.

Benátčania on-line hra má obrovský herný svet s množstvom miest a príležitostí pre rozvoj. Na samom začiatku, a zdvihnite v malom prístavnom meste, na prehrávač jednoducho oslnený množstvom všetkých druhov stavieb, ktoré je možné navštíviť, a rôznych herných dostupných zdrojov úlohám. Mali by sme tiež spomenúť vynikajúci grafický dizajn hry - Benátčania on-line má starostlivo a s dôrazom na detail a vyvinuté herné lokácie, ktoré sú pekne namaľované v každej budove a každému ikonou. Takýto postoj k vizuálny dizajn naozaj stavia hráčov v dobách stredovekých Benátkach.

Čo máte zapojiť sa do takejto krásnej a plné príležitostí svete? Akonáhle hra ekonomicky, respektíve, a úlohy budú relevantné - vybudovať určitú budovu, musíte svoje mesto v tejto fáze, aby z jedného prístavu do iného konkrétneho produktu, chrániť mesto pred útokom lúpežníkov alebo vyhrať cudzie vysporiadania. Všetky úlohy sú sprevádzané tematickými scény - to nie je len musieť niesť objektu z bodu A do bodu B, a, napríklad, dodať debna drahé víno merať susedného mesta, aby si zaistil priazeň a dostať príležitosť k obchodu.

Osobitnú zmienku si zaslúži rozvinutý systém svadby, pomocou ktorého môžete vytvoriť celú vlastnú dynastiu, čo môže prekonať bohatstvo a vplyv aj kráľovskej rodiny. Ako môžete vidieť, hrať Benátčanmi zaujímavé a vzrušujúce, takýto projekt nemôže zostať ľahostajný k jeho fanúšikom všetky hospodárske politiky, najmä preto, že Benátčania môžete hrať úplne zadarmo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more