Záložky

Urban Rivals

Alternatívne názvy: Urban Rivals

Urban Rivals on-line - je zadarmo online browser hra, ktorá združuje hráčov z celého sveta. Online hra Urban Rivals patrí do kategórie kartových hier, a to je v štýle komiksu, kde všetky udalosti, ku ktorým dochádza v hernom veľkomeste Clint City, ktorý je priebežne udržiavaný nepriateľské klan boje medzi frakciami pre kontrolu celého mesta. Zahrajte si hru Urban Rivals on-line možno v každom prehliadači (Internet Explorer 6 sa neodporúča! ) A nainštalovať herný klient - nie je potrebné! Zaregistrujte sa a začnite hru ...

Registrácia Urban Rivals: Ak máte účet na Facebooku, môžete sa prihlásiť do hry pomocou tohto účtu miesto registrácia na webe. Ak nemáte, potom stlačte tlačidlo "Zaregistrujte sa a hrať" v okne, ktoré sa otvorí, môžete zvoliť štýl svojich prvých bojových paluby: Hrubou silou (nenechajte sa súperovi žiadnu šancu), Slow Death (tlač súper sám s jeho trikov ) Dohľad (udržať situáciu pod kontrolou a konať na obranu). Ďalej vyberte krajinu, zadajte do príslušných polí e-mail, užívateľské meno, heslo a zadaný kód. Ak si želáte dostávať novinky z Urban Rivals, dať kliešť "Áno" alebo "Nie". Potom prijmite súhlas s pravidlami hry a stlačte tlačidlo "Zaregistrujte sa a hrať." Na to Pripojte sa do hry Urban Rivals je dokončený, ste pripravení ku hre!

V tejto svetlé a farebné hry, budete stretávať s mladými ľuďmi a podkopal neformálne s radom agresívnych mutantov, s statočných políciou a násilné gangstrami, rovnako ako mnoho ďalších rovnako farebné znaky ...

Na začiatku hry dostanete svoju prvú prácu - misie, rôzne typy a úrovne obtiažnosti. Pre plnenie úloh budete získavať body a ceny ...

Spustenie hry, budete mať osem kariet s určitými znakmi, ktoré patria do rôznych klanov. Súčasne sa podieľať na karty bitke môžu iba štyri karty. Každá karta má svoje vlastné špeciálne vlastnosti: pevnosť a poškodenia (hlavný), schopnosť a odmeny (menšie).

Na začiatku bitky, každý hráč si vyberie jeden po druhom z jeho paluby jednu kartu a hodí ho do bitky. Majte na pamäti, že hráč, ktorý si vyberie kartu pre druhý boj, má tú výhodu, že už bude vidieť mapu svojho súpera a byť schopný vrhnúť do bitky silnejšie karty. Ak chcete úspešne bojovať proti Urban Rivals online hry, musí každý účastník správne vybrať tím, majúci podobu balíčka kariet-postáv. Urban Rivals online hra ponúka možnosť zakúpiť tzv zberateľských kariet znaky (ich počet o 50). S pomocou týchto kariet, bude jednoduchšie vyhrať súboje, ale aby sa tieto znaky nebude ľahké, takže budete musieť zavesiť. V Urban Rivals zapojených viac ako 600 rôznych znakov, ktoré majú svoj vlastný charakter a zručnosti, ktoré môžete rozvíjať a získavať nové.

Všetky herné charaktery sú jednotní v klanoch, ktoré sa v tomto okamihu v hre - 22 (podrobná história týchto klanov možno nájsť v komických knihách, ktoré sú k dispozícii na mieste).

Hrať online hru Urban Rivals môže byť v niekoľkých herných módoch. Napríklad, ako napríklad: denné turnaja, ELO, Survivor, Deathmatch. ...

V počiatočnej fáze, budete bojovať s hráčmi svoju úroveň (tj nie je zložité). Potom, ako hra postupuje, budete postupne prejsť na ťažšie úrovne (kde budete musieť starostlivo zvoliť taktiku boja). Extrémne úrovne budú k dispozícii, ktoré dosiahli vysokú latku v hre (už existujú prísnejšie pravidlá).

Pre vedenie bojov v mestských Rivals, dostanete peniaze na hranie (Clintz) a skúsenosti. Zarobené peniaze môžu byť použité na nákup nových postáv. Vo VIP-shop "Boutique", môžete si kúpiť znaky elite-karty, ale o skutočné peniaze.

V mestskej Rivals hrať, môžete zintenzívnenie bojové schopnosti svojich kariet pomocou špeciálnych tabliet - Pillz (napr. tabliet zvyšuje bojové schopnosti znaku karty 2 krát). Na začiatku bitky, dostanete 12 Pillz (ktorý môžete distribuovať na vôli medzi jeho bojovníkmi 4) a 12 životov. Hlavným cieľom v boji - vziať toľko životov od nepriateľa. Kto žije tam bude viac, je víťaz!

Play Urban Rivals môže byť súčasťou existujúceho cechu alebo si vytvorte vlastný ...

Všeobecne platí, že hra je veľmi zábavná, môžete popísať ju dlho, je lepšie hrať aspoň raz. Takže, Urban Rivals šek na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more