Záložky

Trápenie

Alternatívne názvy: Trápenie

Torment on-line - to je masívne multiplayer online role-playing hra v štýle fantasy, kde je neopakovateľná atmosféra temného stredoveku.

Torment online hra nevyžaduje inštaláciu herného klienta, ale ak budete chcieť, môžete si stiahnuť a nainštalovať, ktorá bude poskytovať ďalšie príležitosti pre pohodlnejšie hru. Torment môžu hrať v každom obľúbenom prehliadači.

Spočiatku, on-line hra Torment, predlagagaet activationless možnosť hrať a rozhodnúť sa sami, stojí registrtrovatsya a hrať znova, alebo nie.

Ak je test páčil hru, a potom na Ďalej pre pokračovanie, musíme to zložité Registrovať Torment: v registračnom poľa, zadajte názov budúceho charakteru, heslo, e-mail, dátum narodenia, vyberte pohlavia, zadajte špeciálny kód do príslušného poľa a úplné Celý postup prijatie podmienok zmluvy. Registrácia na túto hru Torment dokončená, môžete pokračovať v hre!

Tak sme vytvorili znak estosnovne parametre: Skúsenosti, štatistiky, zručnosti, modifikátory, nebojové možnosti, titulov a závislosť. Teraz bližší pohľad na všetky z týchto možností:

Skúsenosti - persrnazh to bude mať v bojoch;

Článok - bojuje postavu, ktorá ovplyvňujú priebeh bitky. K dispozícii sú základné štatistiky (sila, životaschopnosti, int), a článok modelu (Inštinkt, Vyrovnanosť, Celerity, Agility)

Zručnosti - všetky z nich sú rozdelené do skupín (držanie zbraní, bojových, štít, Všeobecný vývoj, mobilita, lekárske, školenia, Čarovná)

Modifikátory - majú vplyv na postavy špeciálne bojové schopnosti (Crit, uhýbať, angažovanosť, Reflection), s výnimkou modifikátory, je antimodifikatory;

Nebojovať parametre - vlastnosti, ktoré nemajú priamy vplyv na boj (Valor, Karma, úroveň hlavy, klanu, miesto narodenia, vek a pár ďalších)

Názov - záleží na rýchlosti karma charakteru a statočnosti;

Addiction - Hráči, ktorí dosiahli piatej úrovne je k dispozícii, jedným zo štyroch sklonov (Light, Rad, Chaos, Darkness).

Torment on-line hra, ktorá má mnoho rôznych budov, ktoré sa nachádzajú v mestečku Macondo. Tu je krátky zoznam týchto stavieb: Obchod chlast Bank, verzia, bitka Citadel nemocnice, kováč, trhovisko, kameň vojna pobrežia.

V budovách, v hre mnoho rôznych miestach, ale najdôležitejšie zo všetkých miest, sú - miestom plnenie a oblasť Five Points.

Torment on-line hra má dobre vyvinutý systém obchodovania. K dispozícii je obchod (kde si môžete kúpiť alebo predať tovar), Trhovisko (tu môžete podať žiadosť o predaj tovaru), aukcie a ponúkanie.

V tejto hre sú štyri druhy mien. To: Thaler (hlavná mena v hre), Solid (možno kúpiť "skutočný"), Kroon (analógový solidus, ale rozdiel je v tom, že nemôžu byť prevedené na iné znaky) Nortmarki (sa dostať k plnením úloh a prilákal odporúčania).

Aby bolo možné efektívne hrať hry on-line trápenie v arzenálu hry má veľmi veľký výber predmetov a zbraní. Tu sú niektoré z vecí, ktoré v hre: náramky, Armor, Dubina, dýky, prstene, kopije, meče, topánky, náhrdelníky, rukavice, opasky, prstene, sekery, prilby, štíty a ďalšie, nie menej užitočné pre hry.

Samozrejme, ako u mnohých iných hier, tam sú bytosti, ktoré si môžete skrotiť, a že bude pomáhať v boji. Kontrolné zvieratá v bitke nie je nutné, je to sám bude rozhodovať na základe situácie, a poskytnúť potrebnú pomoc. Všetky zvieratá majú svoje vlastné charakteristiky, ktoré majú vplyv na ich schopnosť bojovať to: Život brnenie, poškodenie a strike zóny. Zviera možno kúpiť v obchodoch, na burze, na aukcii alebo riadenie.

Zahrajte si hru on-line Torment byť cez mnoho rôznych úloh, ku ktorých dokončení bude dané určité odmeny.

Hra má možnosť pripojiť sa k Clan a Guild, alebo na ich vytvorenie.

Ak sa počas hry tam budú nejaké herné otázky, môžete požiadať o pomoc.

V tomto prehľade sú údaje nemajú všetky vlastnosti tejto hre, tam má veľa zaujímavých funkcií. Oddeľuje od toho všetkého jednoducho Torment on-line registrácia. Takže, dúfam, že hrať Torment nebudete nudiť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more