Záložky

The Dead Linger

Alternatívne názvy: The Dead Linger

Hra The Dead Linger je online hra v prvej osobe. Budete mať v hre The Dead Linger skúmať rôzne oblasti a zabiť zombie. Vo vašom básnika sa zídu obrovské množstvo zombíkov.

V online hre registrácia Mŕtvy Linger je veľmi jednoduché. Pre registráciu musíte zadať nasledujúce informácie:

1. Vaše užívateľské meno.

2. Poďte sa s unikátnym heslom a písať.

Hrať hru The Dead Linger budete vo svete, ktorý zostal po apokalypse. V tejto hre, prežitie najschopnejších hráčov. Vaši nepriatelia sú:

1 . Zombie - monštrá, ktorá túži po veľkú túžbu, aby vás zabiť.

2 . Iné frakcie - ostatné preživší, ktorí chcú získať víťazstvo nad vami v prežitie.

Zlomok hry môže obsahovať až 16 hráčov, limit, ktorý môže byť zvýšená iba s časom neskôr. Títo hráči môžu byť buď najlepší priatelia, alebo smrtiace nepriatelia.

Hráči na rôznych serveroch ako nepriateľov k sebe v predvolenom nastavení, ale priateľskými hráči môžu vstúpiť do strany a pracovať spoločne.

Na PvP serveroch, každý hráč je súčasťou jednej z mnohých súperiacich tímov. Cieľom je rovnaký tím a zničiť všetky ostanyh.

V hre The Dead Linger hrať, mali by ste sa postarať nielen o zničenie nepriateľských strán, ale aj blaho vašej postavy. Budete musieť kŕmiť ho a chrániť pred infekciou. Ak vaša postava zomrie, ak dlho nebude mať jedlo.

V hre The Dead Linger on-line a oponovať môže obstarávajú rôzne zbrane z strelných zbraní na improvizované zbrane nablízko. Bezpečnosť Hráč do značnej miery závisí na ich arzenálu . Pre neozbrojený prvák moc hrozby, však, hráč s pušky a iné nebezpečné látky zbraň môže každého, kto bližšie k ich územia zabiť.

V hre The Dead Linger bude prístupný rôzne typy odevy , za predpokladu, špeciálne ochranu a Praktická Výhody .

Zombie - ľudia alebo zvierat, ktoré boli infikované virus HNZ . Tento vírus môže byť prenášaný prostredníctvom telová tekutina alebo fyzický kontakt (najmä uhryznutie ) a možno inými prostriedkami .

Zombie stratil väčšinu svojich vyšších psychických funkcií, a ako také nie sú príliš aktívne. Majú tendenciu byť Manhunter. Zombie má tri hlavné stavy:

- Nečinnosť - miešanie okolo, apatia.

- Dopyt - zombie dokáže detekovať osoby prostredníctvom zraku, čuchu alebo zvuku.

- Agresivita - zombie, ktorí hľadajú pre ostatných hráčov alebo na pozorovacie palube, alebo vykonávať aktívnu prenasledovanie.

Zombie moc ťažšie zabiť ako zdravé ostatné . Umierajú ak hlavami boli zničené alebo vážne poškodené. Však Zombie majú tendenciu rozcupovat . Je taktickú výhodu pre človeka, ak chce prežiť Strieľačky Zombie nohy Napríklad, je spomaliť ich .

Zahrajte si hru The Dead Linger Prirodzene sú zadarmo, ale kupovať platené herný balíček vám dá oveľa viac výhod.

Dobyť svet, ničiť svojich nepriateľov!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more