Záložky

Predsedníctvo XCOM Declassified

Alternatívne názvy: Predsedníctvo XCOM Declassified

Herný Predsedníctvo XCOM Declassified detail a zaujímavé popisuje svoj vlastný výklad tajných vojenských organizácií. Podľa tradície, všetky hlavné udalosti sa konajú na území členských štátov. Ako obvykle klasifikované a zdesený, že Američania rozhodnú založiť organizáciu, ktorá by bola potrebná moment by mohol chrániť všetkých obyvateľov z náhleho útoku sovietskych armád, napríklad.

Áno, dôležitý detail v predsedníctve XCOM odtajnené PC - čas na otázky. Viac nedávno (možno vôbec) nemusíte vidieť hry, popisujúci dámy a páni vo svojej excentrické parochne, nadýchané sukne, nohavice. Teraz máte možnosť vychutnať všetky krásy našej éry na hernej obrazovke.

Avšak, predtým, než sa dotknete krásu, budete potrebovať predsedníctva XCOM odtajnené sťahovania. Dokonca aj potom, čo vstúpite do hry, budete vedieť, že predsedníctvo - to je názov najtajnejšie organizácie. Dej príbehu začína, keď miesto útoku Červenej armády na americkej cudzincov. Úplne nečakaný zvrat, nie je to? Nech to bolo čokoľvek, a pre pokoj obyvateľov bude musieť byť zodpovedný zástupca odbornej organizácie. Je nemožné pokračovať v skúmaní poznámku Bureau XCOM odtajnené, že to bolo epocha najviac geniálne riešenie. Votrelci a dáma v nohaviciach - úplne nečakané a atypická kombinácia, kto by chcel vidieť, že.

Protagonista projektu - William Carter. To je muž, ktorého zmysel pre spravodlivosť je cez strechu. On je pripravený bojovať za to za každú cenu. To je pravda, bojovník, ktorý vie, ako skryť svoje skutočné pocity za maskou a stálosťou v prvom rade, aby sa všetci to isté, a nie osobné skúsenosti. Ďalšie postavy, s ktorými sa stretnete menej nápadné. Váš hrdina môže pohybovať pokojne celej vojenskej základni, vypočuť niekoho a zbierať na bity všetky potrebné informácie. Je pozoruhodné, že dobrá polovica času budete hrať Predsedníctvo XCOM odtajnené, takže tu komunikovať s kolegami a priateľmi, cudzinci a podozrivých typov. Tento vývoj sa môže zdať monotónna a Nudnovato, ale aj to má svoje čaro.

Vo vašich rukách sa zameria na určité percento energie, bude vaša postava bude môcť osobne rozdávať rozkazy, posielať vojenské prieskum na určitom mieste. Úlohy, že bude vždy hrdina. Čím viac skúseností budú prijatí William Carter, tým viac nových pracovných miest otvoriť. Príjemne potešený a výber zbraní v hre - to môže prekvapiť aj tie notorický skeptik. Mimochodom, budú hráči môcť vybaviť vojakmi vybrané nezávisle na sebe. Pre vynikajúci výkon poslania danej extra body a rôzne odmeny.

Boj sa Carter nemajú v žiadnom prezentácii pripravenej pre predsedníctvo XCOM odtajnené video trailer, to je jasné, že "činnosť", že ide len o niekoľko podriadených. Aké ďalšie funkcie sú na vás čaká v hre? Skúšobný projekt a objavte pre seba!

 

Predsedníctvo XCOM Declassified