Záložky

Terminator Salvation

Alternatívne názvy: Terminator Salvation

Salvation ... a chrániť ľudstvo ... A on bude porazený Skynet roboty ... Avšak tí, ktorí sledovali na titulnej časť "Terminátor" (4. "Terminator Salvation") v priebehu príbehu, a ktorí nemali pozerať & ndash a myslím, že taky. Tak on-line hra Terminator Salvation sám sa stal ako prológ k tejto časti. Tvorcovia kladený na Terminator Salvation on-line špeciálnu misiu - hovoriť o nevyhnutnosti veľkej vojny s ukončením a jeho dôsledky (dobre, to je myšlienka ako). Čo sa týka hry samotnej. Terminator Salvation hry online - MMO strieľačka tretej osoby, v ktorom zažijete všetky ťažkosti, tieto ťažké časy (ak hral pre ľudí, samozrejme). Koniec koncov, ľudia sa stávajú cudzinci na ich vlastnej planéte. Jadrový výbuch zničil všetko živé, a nikto sa doľava. Tu opäť kráľovstvo na Skynetu a každý bipedal so srdcom - trest smrti. Ale skupina dobrovoľníkov, viedol o Johna Connora sa snaží zmeniť. Podarí sa im aspoň niečo? Hrať až do konca, budete učiť.

A začať, samozrejme, budete kontrolovať v hre Terminator Salvation. Tu sa ihneď rozhodnúť, pre koho hrať - pre ľudí a roboty. Mali by ste zadať užívateľské meno, heslo pre potvrdenie, e-mailovú adresu a overovací kód. Ponuka pre konkrétnu krajinu, ale malo by to? Registrácia umožňuje Terminator Salvation okamžite vybrať pic, aj keď výber nie je zvlášť - 8 mužov a 8 skaynetovskih tváre. Ďalej sa pravidlá pre užívateľov a to v Terminator Salvation online registrácia koncoch.

Myslím, že je to tak jasné, koľko frakcie v tejto hre. Ak sa rozhodnete hrať v Terminator Salvation pre skaynetovskih terminátorov, ktoré predstavila tri typy:

- Bipedálním kyborgové s veľkými zbraňami;

- Krab-ako štvornohí pavúky,

- Malé balóniky - škaredé lietajúce špehovia.

V radoch milície neexistuje oddelenie, všetci verní spoločníci Johna Connora, pripravený vykonať záchrannú operáciu. Mimochodom, o tom. Potrebujete uložiť skupinu ľudí v pasci za nepriateľskými líniami. Oni sa nemusí zdať veľa, ale "každý život - veľkú hodnotu," pán John vám povie, a dať ich by nemal byť škoda pre takýto prípad.

Rovnako ako mnoho iných strelcov, začnete hrať hry on-line Terminator Salvation iba s jedným brokovnicou. Ale po pár kolách a granáty pancierové päste už v arzenálu, a môžete navštíviť do obchodu.

Čo je zaujímavé v Terminator Salvation hrať pre začiatočníkov je jasné - strieľať Plenty, skúsenosti zisk. Ale pre skúsených shuteristov tam je niečo, čo robiť v hre sú prvky stratégie, systém hodností a ďalšie lákavé čipy. Okrem toho, ty máš na starosti tú - trochu ako vy a beh, ale vždy sa váš výstrel - smrtiace vavrínoch a len vám. Stručne povedané, pre pobavenie svoje sebavedomie môže byť dosť.

Povedal, že Terminator Salvation online hry bez intríg ... tak je to diskutabilné. Máte questy, očakávame ďalšie podklady od Skynet, skrýva, alebo sa snažia preraziť tejto pustej terminátora brnenie - kedykoľvek tam je šanca, že sa niečo pokazí. A čo to nie je zaujať?

Cez jednoduchosť a priamočiarosť metód žánrové bojových robotov a prehľadného grafiky a nedostatok zničených mestských panorám z Los Angeles, hrať hry Terminator Salvation on-line o nič menej vzrušujúce, než akýkoľvek iný strelec žánru "kože a strieľať." Okrem toho, že tvorcovia Toy veľkoryso nasýtených rozprávať svoje vojne, dialógy, nádherný predstavenej scény a tematickú hudbu. Tak, že komplex vyzerá veľmi dôstojne.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more