Záložky

TDP4 tím bitky online

Alternatívne názvy: TDP4 tím bitky online

TDP4: Team Battle online - browser-based multiplayer dynamický strelec. Hra je klasická strieľačka hra, ktorá vyžaduje, aby hráči musia byť zoskupené na spoločných úlohách. Účastníci sa zbiehajú vo veľkých bitkách krvavých bitiek a pokúsiť všetkými prostriedkami vyhrať prestížne víťazstvo. Rýchla odozva, odvaha, aktivita a sila zbraní sú veľmi dôležité pomôcť tímu dosiahnuť svoje ciele. Všeobecne platí, že TDP 4: Team Bitka hra je schopný uspokojiť potreby každého užívateľa, pretože má toľko ako tri rôzne režimy: single, tím a úloha. Zažite to najlepšie a cítiť adrenalín stúpa zakaždým, keď krv v očakávaní nových nebezpečenstve! Poď! Verte, že ste schopní stať sa najlepší z najlepších!

TDP 4: Team Bitka registrácia zahŕňa vstup do príslušného riadku nasledujúce informácie: e-mailová adresa, heslo, výber servera. Potom stlačíte tlačidlo "Play Now" a sú transportované do sveta naplneného nezabudnuteľné dobrodružstvo. Radi, že hra TDP 4: Team Bitka je k dispozícii všetkým záujemcom. Systémové požiadavky sú neboja ich do neba, takže si môžete vychutnať na hrateľnosť a pomocou konfigurácie počítača priemerný. Hlavná vec - pre pripojenie k internetu, a, samozrejme, moderný prehliadač.

Počnúc TDP 4: Team Bitka hrať, mali by ste rozhodne vyskúšať všetky režimy. Takže Ponúkame

- "Deadly Game" (jeden proti všetkým, treba bojovať na všetkých stranách)

- "Deadly Game Team" (k dispozícii pre prehrávanie v modrej a červenej tímu - voľba je na vás)

- "Zachytenie in" (Tvoj tím dostane body so súradnicami nepriateľských vlajok a snažiť sa ich chytiť).

Prítomnosť troch typov vojen je hra ešte viac vzrušujúce, pretože akonáhle je možné sa nudiť bez problémov prejsť na iný. Tak prečo chradne nudiť vo svojom voľnom čase, ak máte možnosť tak bohatý, ako stráviť svoj čas?

Herné TDP 4 umožňuje zarobiť prostriedky na získanie skúseností a mince hromadia Body tím a neustále čerpadlá svojho hrdinu. Je potrebné povedať, o medailách, zarobiť, že aj keď ťažké, ale úplne reálna. Ale za každú medailu uvedené doplňujúce poznámky. Môžete tiež zlepšiť zbrane, takže je silnejší a skutočne smrtiace. Mimochodom, tam je špeciálny obchod, kde si môžete vybrať, čo sa vám páči, stačí mať prostriedky na úhradu svojich túžob. Okrem toho, arzenál zbraní v hre je pomerne rozmanitá. Tie budú môcť využiť veľmi multimode zbraní. Takže kúpiť chladné zariadení a prehliadky nenávidel nepriateľov, čo môžete urobiť! Mimochodom, bude súperovi byť počítačovo generovaných postáv a skutočných hráčov.

Okrem novej úrovne sú prezentované s možnosť získať užitočné predmety predtým neprístupné, takže stále môžete zlepšiť parametre, ako je presnosť, obrany, zdravotníctva, výbušnosť, sila, šťastie, atď No, ak ste sa nakoniec rozhodol získať podporu svojich spojencov, sú vítaní na vstup do klanu. Spolupráca s ostatnými prezývkou rozšíriť rozsah svojich možností. Tam je veľa čo robiť, ale mali by ste mať čas sa venovať pozornosť na mnohostranný hry - a všetko ide, rovnako ako je to možné!

Rating systém v TDP 4: Team Bitka on-line vám nedovolí odpočívať. Duch súťaže budú mať prospech len! Kto nechce vyhrať šampionát? Nestrácajte čas nadarmo rovnaký! Vaša cesta ku sláve môžete začať už teraz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more