Záložky

Nádrže prihlásený

Alternatívne názvy: Tanki on-line, tanki, tanky, on-line tanky, tanky on-line 2.

Tanky Online - najpopulárnejšia browser-dimenzionální bojovník. Tanki prihlásený hra kombinuje prvky klasickej "tanchiki" éry Dendy, zábavu a dynamiku moderného 3D-akčný film. Online hra Tanks prihlásený nevyžadujú žiadne zvláštne požiadavky na počítač a spustiť na ľubovoľnom počítači s prístupom na internet.

Minimálne systémové požiadavky:

 • Procesor: Intel Pentium II 450 MHz / AMD Athlon 600 MHz
 • Pamäť: 128 MB
 • Grafická pamäť: 128MB

Odporúčané:

 • Procesor 2 GHz
 • Pamäť: 1 GB
 • Grafická pamäť: 128MB


Tanky prihlásený 2. 0 hry, ktoré si môžete vyskúšať hrať pred zápisom a registráciou sám v hre Tanky prihlásený rýchlo a mätúce .

Zaregistrovať Tanky prihlásený je nasledujúci:

 • Je potrebné zadať meno, pod ktorým budete hrať
 • Vyberte bunky Replay heslo a heslo
 • Stlačte tlačidlo pre pokračovanie, a tým potvrdzujete, že ste si prečítali pravidlá a podmienky hry, a súhlasím s nimi

Hra Tank prihlásený registrácia úplne zadarmo! Najprv budete hrať v nádržiach ako nováčik, ale potom sa vaše hodnotenie bude zvýšiť v dôsledku určitej úspechy: zničiť nepriateľské tanky, zachytiť nepriateľské vlajky, liečbu a ďalšie spojencov Tanki prihlásený hra, ktorá je založená na systéme vojenských hodností. Vojenskej hodnosti dostávajú na miesta, vyššiu hodnosť, silnejší tank. Play tank on-line stúpa po rebríčku, môžete zlepšiť telo nádrže, kúpiť ďalšie nástroje pre ich vojnové mašinérie. Takže začať hrať hru tank prihlásený jednoduchý nováčik, môžete zdvihnúť do hodnosti maršala.

Zahrajte si online hry Nádrže prihlásený Musíš žiť hráčov, robiť to viac vzrušujúce. Máte možnosť súťažiť aj spolupracovať s ostatnými hráčmi a bitka testované seba na princípe "každý sám za seba", v režime Deathmatch, alebo sa môžete pripojiť k tímu v Team Deathmatch, a bojovať o vlajku Capture Flag.

Počas prehrávania tanki môžete zbierať "bonusy", ktoré padajú z neba:

 • Kryštály
 • Zrýchlenie
 • Súprava
 • Dual energie
 • Dvojitá ochrana

Kryštály - táto hra meny, ktoré možno vyhrať v bitke, kúpiť alebo získať ako darček pre prihlásenie do hry svojich priateľov. Zrýchlenie vám umožní rýchlo prechádzať stránky a vyhnúť sa štrajku. Lekárnička pomôže liečiť nádrž. Dual energie, aby vaša zbraň mocnejšie, a dvojitá ochrana bude váš tank silnejší.

Za kryštály si môžete kúpiť vo vašej garáži rôznych vylepšení do nádrže (high Calligonum, tela, rúk, náterové hmoty nádrže, atď

Hra je k dispozícii také zbrane

Smokey - vydané všetky nové hry regrútov považované za najlepšie na súboje bitiek.

Plamenomet - útok zblízka, ideálne zbraň pre hromadného ničenia zblízka, na diaľku je to proste k ničomu

Twins - vhodný pre stredný rozsah zbraní do60 metrov. Má rýchlosť ohňa a schopnosť zostreliť nepriateľské zrak.

Rail - najobľúbenejšie zbraň na dlhé vzdialenosti, ktorý má vysokú škodu a schopnosť preniknúť ranu môže poraziť pohľad na pohybujúce sa zásobníka.

Isis - To je nebezpečné melee zbraň na 15 metrov, ktorá využíva život pri útoku protivníka za jeho uzdravenie.

Thunder - zbraň pre boj na blízko a stredný rozsah. Má vysokú rýchlosť paľby, slušné poškodenie a môže tiež napadnúť viac protivníkmi. porážka.

Freeze - zbrane vhodné pre krátke vzdialenosti do 20 metrov. Jedná sa o pokročilý plameňomet má za následok zamrznutiu.

Ricochet - zbraň pre boj na akúkoľvek vzdialenosť až 80 metrov. Má vysokú rýchlosť a efekt "odraziť."

Tanks prihlásený hra zaujímavá odroda miest, z otvorenej krajiny až po zložité oblasti s rôznymi výťahy, ploty, atď V hre je tabuľka s názvom "Zoznam bitiek", v ktorom môžete vidieť názov bitky, počet účastníkov, typ umiestnenia. A tiež v rámčeku na pravej strane môžete vidieť ďalšie informácie o bitke. Je dôležité hrať hry on-line tank on-line Zaviesť sledovanie určitej taktiky, ukázať šikovnosť a vynaliezavosť vymýšľať rôzne pasce na súpera. Play tanku Online je veľmi zaujímavé a vzrušujúce, pretože hra umožňuje počas bitky chatovať s ostatnými členmi bitky a nových priateľov.

Ak tank prihlásený hrať dôsledne, môžeme rýchlejšie získať vysoké postavenie a stať sa lídrom medzi ostatnými hráčmi. Takže dostať sa do boja!

Prihlásený Tanks - je to hra, ktorá vás nikdy nudiť a bude bojovať vo dne v noci!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more