Záložky

Hviezda Supremacy

Alternatívne názvy: Hviezda Supremacy

Vývojári Aeria hry bola vždy známa pre svoje skvelé chuti a geniálne nápady. Nová hra Star Supremacy - súčasnosť a dôstojný potvrdenie. Tento priestor stratégie. Podľa tradície, na viac či menej závažných dieťa úkrytu grafiky a návyková hra. Tento projekt už bola registrovaná niekoľko miliónov ľudí z celého sveta, a vzhľadom k tomu, že počet zaregistrovaných užívateľov rastie, niečo, čo v tejto hre, áno, tam je návykový!

Hviezda Supremacy on-line vám umožní cítiť sa ako skutočný priestor ranger. Teraz si musieť zvyknúť na lietanie v kozmických lodiach a správanie boji s mimozemšťanmi. Hra má niekoľko ľudských rás, z ktorých každý má svoje vlastné špeciálne schopnosti. Vašou úlohou - udržať mier vo vesmíre, pre ktoré vydal zbrane a sú vybavené najnovšími technológiami kozmické lode. Každý boj je úplne vo vašich rukách - môžete myslieť na všetky vnútorné a von, výber najvhodnejšej a efektívne stratégie. Verte mi, počet nepriateľov, ktorí by chceli, aby vás skontrolovať silu, rastie každým dňom, ale preto, že nemáte nechať ujsť. A vďaka implementované v triede a kvalifikovane riadiť, aby sa boje a bitky bude ešte jednoduchšie, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Ak je táto on-line hra, potom, samozrejme, v Hviezdnej Supremacy registrácii bude jednoducho musieť začať hru. Aj keď táto browser hra, po registrácii, budete musieť stiahnuť a nainštalovať Unity Web Player, ktorý si môžete stiahnuť priamo na stránkach Aeriya, a po inštalácii, môžete ľahko prehrávať priamo z vášho obľúbeného prehliadača. Hoci tu a tam (zatiaľ? ) Rusky hovoriaci riadenia, pochopiť, hra nie je ťažké pre každého, rovnako ako registračný formulár. Všetko je jasné na intuitívne úrovni, dobre, slovníky a prekladače v prípade núdze nebola zrušená, samozrejme!

Ak chcete začať registráciu, musíte kliknúť na tlačidlo "Play zadarmo», ktorý je umiestnený v spodnej časti hernej strany.

Potom sa zobrazí formulár, ktorý musíte vyplniť a začať hrať v Star Supremacy. Starostlivo si prečítajte všetky tipy a triky systému a následne vyplňte pole formulára (budete musieť zadať svoje užívateľské meno, heslo, e-mail).

Každý hráč podpísal Ak je to žiaduce, namiesto vypĺňania formulára môžete zvoliť autentizáciu pomocou svojho účtu na sieti Facebook, ktorá výrazne urýchli proces. A ak ste hrali pred jedným z hier Aeria, potom registračný proces pre vás všetkých bude znížená na nič, môžete len ísť podľa skôr zapísaných údajov.

Vaša galaxie je už na vás čaká. Hrať hru Hviezda Supremacy zaujímavý, pretože neustále nové úlohy a questy. Buďte pripravení na neustály vývoj a zdokonaľovanie. Získať kontrolu nad obchodnými cestami, a môžete získať kontrolu nad hviezdami! A nezabudnite, že hrať zadarmo hviezda Supremacy niekto môže! 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more