Záložky

Star Wars Battlefront 2

Alternatívne názvy: Star Wars Battlefront 2

Dlho očakávaná hra Star Wars Battlefront 2.

cieľových troch rozvojových štúdií zo Švédska, Kanady a Anglicka sa zhromaždilo, aby spolupracovali na pokračovaní Star Wars. Star Wars Battlefront 2 hra je strelec so schopnosťou prepínať medzi treťou a prvou osobou. K dispozícii sú aj tri režimy:

  • Odnopolzovatelskiy
  • Mnogopolzovatelskiy
  • Kooperativnyy

Účasť na vesmírnych bitkách môže mať až 40 účastníkov. Na Xbox One a PlayStation IV budú priatelia schopní spravovať udalosti na rozdelenej obrazovke a získané skúsenosti, ceny a ocenenia sa do hry prenesú cez sieť. Ale ak zvolíte počítač, všimnite si, že v tomto prípade nie je možné rozdeliť obrazovku.

Kampaň

predmetov.

Začnite hrať hru Star Wars Battlefront 2, stanete sa účastníkom 30-ročnej udalosti, ktorá obsahuje obdobie medzi šiestou a siedmou časťou eposu. Oni berú do chvíle, keď cisár Shiv Palpatine zomrie počas bitky v Endor a druhá smrť hviezda exploduje. Keďže udalosti pochádzajú hlavne z cisárskej strany, hráči budú môcť pozorovať vývoj prvého rádu a jeho ďalšiu opozíciu proti odporu.

Iden Versio vedúci hrdinka a veliteľ "Inferno", miluje sen pomsty proti rebelom pre ríšu. Aj keď sama videla smrť druhej Smrtiacej hviezdy, nerozbiala ju, ale len vytvrdila a zatvrdila. Keď je Palpatine verná, spomína si na jeho posledné rozkazy potlačiť povstanie a je odhodlaná zachovať slovo, ktoré bolo vydané. Vo svojom odbore sú len tí najlepší bojovníci, ktorí sú pripravení bezpodmienečne splniť akýkoľvek rozkaz. To ich spôsobí, že budú orať galaxiu, sledovať nepriateľov cisárstva.

Ak si stiahnete Star Wars Battlefront 2, staneš sa účastníkom vzrušujúcich vesmírnych dobrodružstiev a budeš môcť konať v mene známych hrdinov. Napríklad, keď sa akcia uskutoční na zemi a zúčastní sa asi 40 ľudí, je tu možnosť hrať úlohu Kyla Ren alebo Skywalkera, Yoda, Ray, Darth Maul a ďalších známych osobností.

Po začatí hry Star Wars Battlefront 2 uvidíte, že pozemok zahŕňa tri dočasné epochy, ktoré odlišujú túto hru od predchádzajúcej. Zvyčajne hrdinovia každej éry komunikujú iba v medziach, ktoré im boli pridelené, ale existujú výnimky. V niektorých prípadoch sa môžu stretnúť znaky z rôznych období na rozhodujúce kroky. Miesta, kde sa rozvíjajú zápasy, by mali byť pre hráčov rovnako známe. Sú to Hote, Yavin, Teed, základňa Starkiller, Mos-Eisley a ďalšie legendárne miesta.

. Značne lepšie bolo v porovnaní s predchádzajúcou hračkou systém čerpania bojovníkov a viac divízií do tried.

  • Šípky sú účinné na stredných vzdialenostiach. Pomáha ťažším bojovníkom prekonať nepriateľský tábor.
  • Ťažké bojovníci majú obhajobu a bránia sa.
  • dôstojníci zvyšujú bojové kvality svojej skupiny.
  • Specialisti obranných expertov, ktorí za nepriateľov pripravujú dômyselné pasce.

Pumping neuchováva žiadne prekvapenie a skúsení hráči rýchlo zistia, čo je to. V skutočnosti na vývoj a nákup moderných zbraní a vybavenia bude musieť vykonávať rôzne úlohy, zúčastňovať sa na bitkách atď. d.

Technika v hviezdnych vojnách Battlefront 2 poskytuje ako pozemný, tak aj letecký výkon. Chystáte sa podmaniť si hviezdy, zvládnete malé raketoplány a kozmické lode ako T-65 Crusader a Millennium Falcon. Flexibilný systém nastavení vám umožňuje vytvoriť nielen unikátnych bojovníkov, ale aj bojovníkov. Čím skúsenejší je vaša postava, tým dôležitejšie je čerpanie a tým lepšia je jeho loď, tým väčšia je šanca na výhru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more