Záložky

Spec Ops: Linka

Alternatívne názvy: Spec Ops: Linka

Hra Spec Ops: Linka - je multi-platformové hra v žánri vojenskej akcie od vývojárov Yager Development, zverejnenej 26. júna 2012. Maják na území Ruskej federácie je 1C-SoftKlab, ktorý vydal hru v ruštine súčasne so svetovou premiérou. Chalani z Yager vytvorili celkom dobrú hru. Ak začnete hrať Spec Ops: riadku, potom iste, koľko bude súhlasiť, že príbeh v tejto hre naozaj vyniká!

Takže, v hre Spec Ops: Linka príbeh o udalosti, že hlavná postava, či tu je kapitán M. Walker. Ho ako veliteľ skupiny bojovníkov hodiť Dubail že kvôli časté neuveriteľne silné a dlhé piesočné búrky pokryté pieskom tak, že v ňom žijú sa stal neznesiteľným. Väčšina miestnych obyvateľov sa podarilo, aby sa von z mesta. Teraz Duban za niektorými ľuďmi a záškodnických skupín. Potom, čo v centrálnej časti Dubail na základe sídlo třicátýtřetí práporu shtatovskie armádu pod velením plukovníka Conrada. Po šiestich mesiacoch úplnom tichu zrazu príde od plukovníka posolstva východiskovej evakuačné misie. Pre objasnenie situácie, a záchranná operácia v meste, poslal zvláštnu skupinu "Delta" pod velením Walker. Byť už v Duban, nepokoje si uvedomí, že sa dostali do skutočného boja neporiadok.

Hra Spec Ops: The ks vývojári riadok tak koncipovaný, že má odlišné zakončenie. 4 možnosti k dispozícii hráčom dokončiť hru. Bod priechodu varianty zakončenia umiestnených v poslednej kapitole, a nie to nemá vplyv na akčné hráč v priebehu hry. To je to, čo hra ponúkla zakončenie

1. Kapitán M. Walker umožňuje Plukovník Conrad zabiť, alebo spácha samovraždu, hovoriť s plukovníkom

2. Kapitán M. Walker sa rozhodne zabiť plukovníka, a potom prenajať jednotku, ktorá to prináša domov.

3. Kapitán M. Plukovník Walker sa rozhodne zabíjajú a sú zabíjaní v prestrelke s záchranným zborom.

4. Kapitán M. Walker sa rozhodne zabiť plukovníka, a potom odstráni všetky bojovníkmi zo záchranného tímu, a rozhodne sa zostať v Dubé.

Ak ste sa ešte nerozhodla, či sa Spec Ops: stiahnuť linka, potom odporúčame, aby ste si na internete o Spec Ops: The recenzia riadok. Po prečítaní mnohých názorov kritikov a skúsených hráčov, rovnako ako vidieť prehľad, videá a hry prívesy, bude jednoduchšie sa rozhodnúť, či budete musieť stiahnuť a nainštalovať na vašom PC.

Inštalácia hru a začať hrať, budete oboznámení s nasledujúcimi znakmi:

1. Oddelenie "Delta" - kapitán Martin Walker, 1st Lt Adams - Heavy Art. Seržant Lugo - sniper.

2. Nech sa prepadnem, (33th Battalion) - plukovník John Conrad, DJ - vojnový dopisovateľ, boss, nadporučík McPherson, rotný John Forbes.

3. CIA - Kastavian prostriedky, Daniels, Gould, Riggs.

V Spec Ops: misijných riadok. Ich vývojári sú vložené do hry, docela veľa. To začína prológom, potom 15 kapitol a epilóg, takže každý, dokonca aj pickiest hráči bude, kam sa obrátiť.

Pokiaľ vás láka nášho príbehu o hre, potom ísť na oficiálnych internetových stránkach http://www. specopstheline. com / index. html a stiahnuť hru. Určite radi trávia viac ako jednu hodinu pre priechod tejto fascinujúce a veľmi solídne vyrobený hry na vojenskom štýle.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more