Záložky

Tí časové

Alternatívne názvy: Temný stredovek World

Nepokojné dobe on-line - je multiplayer online role-playing game.

Nepokojných dobách prihlásený hra nevyžaduje sťahovania. Budete potrebovať len prístup k internetu a minimálne požiadavky na systém - Dostupnosť prehliadača.

Nepokojných dobách Registrácia je jednoduchá a nebude trvať dlho. Aby bolo možné začať hrať nepokojných časoch musíte byť zaregistrovaní

1. Musíte zadať meno a priezvisko.

2. Je potrebné zadať svoju krajinu a mesto.

3. V tomto bode, je potrebné zadať vaše pohlavie.

4. Zadajte číslo ICQ.

. 5. V tomto bode, je potrebné zadať niekoľko charakteristík o sebe.

6. Napíšte, kde ste sa dozvedeli o nepokojnej dobe on-line hry.

Ale pozrite nepokojnej dobe v hre po tom, čo vyššie uvedené údaje nekončí. Ďalej budete potrebovať:

1. Zašlite nám svoju aktuálnu e-mail.

2. Zadajte svoje dátum narodenia.

3. Napíšte mesto, kde sa narodil.

4. Poďte sa s dvoma otázkami, ktoré budú prezentované na vás v procese obnovenie hesla, bude tiež potrebné zadať odpovede. Pokúste sa prísť s týmito zákernými otázkami, ktoré by ste mohli ľahko zapamätať, a iní z nich nie sú hádal.

. 5. Na tomto mieste je potrebné prísť s charakterom prezývku.

6. Uveďte závod svojho budúceho charakteru.

7. Myslite na heslo.

Keď splníte všetky položky nepokojnej dobe on-line registrácia a bude vytvoriť novú postavu, sa môžete ponoriť do čarovného sveta tejto hry.

Zahrajte si hru on-line nepokojnej dobe vám môže zástupca takých pretekov ako:

• Orcs;

• Ľudia,

• elfovia.

Orcs - nemotorný, ale veľmi silné, takže nespadajú pod pažou.

Ľudia - nie je príliš silný a agilný. Sú deti šťastie, veľa šťastia vždy sprevádza je, tienenie ľudí z mečov nepriateľov a robí bojové kladivá udrie smrteľne nebezpečné.

Elfovia - večne mladý a bezstarostný mágie lesníkmi. Oni nie sú tak ľahko chytiť. Tanec - štýl ich boja. Existujú prípady, keď je súper na jeho posledný dych padá k zemi a elf bojovník bez jediného škrabnutia.

Nepokojné dobe on-line hra má tri druhov profesií

• zdroj;

• obchodný;

• produkovať.

Držanie niektoré z týchto profesií vám pomôže zarobiť herné peniaze.

Zahrajte si hru on-line nepokojnej dobe môžete, plnenie rôznych úloh, hľadanie

• spoločne s priateľmi poraziť monštrá uniesli dievčatá;

• prejsť bludisko, zbierať rôzne artefakty;

• štrajkujúci poraziť monštrá umiestnenie.

Ak úspešne dokončiť túto úlohu, uistite sa, že dostanete bonus v podobe skúseností, hrajú peniaze a zdroje, ktoré budú užitočné pre vás v budúcnosti prechádzajúce hry.

Hra obsahuje tiež tri podmienka rozsahu bojovník

• Zdravie - ukazuje úroveň svojho života;

• únava - vplyv na správanie postavy v boji. Čím viac budete unavení, tým menej budete mať možnosť vyhnúť sa rany a padajú na nepriateľa,

• many - to meradlo zobrazuje číslo vám k dispozícii mana.

V nepokojných časoch budete hrať vo svete, kde každý znak je hráč žiť nový život, nájsť svoje vlastné ciele a spôsoby, ako ich dosiahnuť. Či už si vyberiete, tam je vždy niekto, kto vám bude pohybovať na vašej ceste, ale uistite sa, že spĺňajú tie, kto tam bude v správnu chvíľu bude pokrývať chrbát.

No tak, buďte dobrej mysle! Buďte neporaziteľný bojovník, nadaný remeselník alebo šťastie obchodník. Zvoľte spravodlivého veliteľa, ktorý vás zavedie do boja, alebo putuje sám svet. Skúste lúpeže na cestách, ale nezabudnite, že cestujúci môžu byť silnejšie ako vy. Zrovnal nepriateľov jeho klanu s prachom a sprístupniť ich požiadať o milosť. Nezabudnite si darček diplomata, to je užitočné pre vás, tak lukratívne spojenectvo s bývalými protivníkmi. Tiež tým, že hrá nepokojné dobe získať rýchlo priateľov.

Tento svet zahŕňa mnoho tajomstiev, a všetci sú na vás čaká v rozsiahlych nepokojných časoch. - Vašou úlohou je vybrať si vlastnú cestu a po nej. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more