Záložky

Sky Knights

Alternatívne názvy: Sky Knights

Herné Sky Knights - multiplayer arkádová hra, ktorá je simulácia letectvo. Vďaka projektu, môžete posedieť pri kormidle model ľubovoľného lietadla XX storočia, až k nebu a začať horúce leteckej bitky. Budete mať na obrovské tropické súostrovie a hlavné sady úloh pred vami, bude získanie dominancie v týchto rozľahlých územiach. Každá bitka prináša nové okuliare a povesť, ktorá umožňuje študovať nové zručnosti a technologický výskum. Pracuje na zlepšenie svojej vlastnej lietadlo pomocou modulov poctivo zarobil, a budete určite schopní dosiahnuť všetkých svojich cieľov! Nové technológie - je hlavným nástrojom na zvýšenie bojovej účinnosti. Takže ak nechcete byť lenivý urobiť všetko pre to, aby sa povesť, vaše šance zvyšujú úmerne s jeho zvýšením. Poď! Úspech je vo vašich rukách!

Sky Knights skontrolovať - ​​je prvým krokom k vzrušujúce dobrodružstvo. Nezabudnite vyplniť niekoľko polí, ako je názov príslušnej formy pilot, e-mailovú adresu a heslo, potom zaškrtnite potvrdenie o prijatí zmluvy o užívateľa a môže prejsť k druhému kroku. Po registrácii bude stiahnuť a nainštalovať herný klient. Pri inštalácii klienta nebude mať žiadne problémy, ak váš počítač spĺňa nasledujúce parametre: OS Windows XP/Vista/7/MacOS, procesor Pentium IV 1,8 GHz (alebo ekvivalent AMD), grafickú kartu s 128 MB, DirectX 9 zariadenie. 0C, zvuková karta kompatibilná s DirectX, miesto na pevnom disku 550 MB. A 512 MB RAM. Aby sa zabránilo brzdenie, počas ktorej ako Sky Knights bude hrať, budete potrebovať pripojenie k internetu 128 kbps alebo vyššej. Po spustení klienta a ocitnete sa v úžasnú herný svet, aby sa voľby medzi existujúcimi národmi a budú môcť ísť vo svojom prvom boji.

Bojový systém je s týmito typmi bitiek: Boj training (možnosť naučiť sa bojovať, aby vyskúšať svoje vlastné sily), bojovať s ostatnými hráčmi (boj medzi tímy hráčov, ktoré nakoniec vyhrá jeden z nich), boj s roboty (a rôzne vzrušujúce misie, ktoré sú vykonávané v priebehu hry). Hra Ritsari neba dynamický, bohatý, naplnený večných obáv. Takže čo relaxáciu neprichádza do úvahy! Avšak, ste sa začali panikáriť, myslel, že medzi bitkami a duchom sa prejaví, akonáhle je povedať, že všetko nie je tak zložité, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Každý hráč vo Sky Knights bude mať osobný hangár. To bolo v hangári môžete relaxovať medzi rokmi oslabujúce. Tu si môžete vychutnať takú príjemnú vec ako modifikácie lietadla. Chystáte sa do menu ladenia, máte všetky možnosti údržby lietadiel. Tak, to príde z hangáru v ďalšom boji obnovenej, silnejší, a teda s vysokou šancu na výhru.

Tiež hrá Sky Knights Získate titul. Stupne sú uvedené za to, že ste skutoční hráči Come True lietadla. Čím viac gólov hit, tým vyššia hodnosť. Takže Norland nakoniec sa stane Flieger, potom Gauit-desiatnik, seržant-major, a tak ďalej až do poľného maršala. Northwind s bežnými a bežných otáčok do Lanke, potom sa na seržanta, seržant, Leytinanta a rastie a rastie, radov, až sa stane v lietadlách. Sinpang pohybuje hore po kariérnom rebríčku, počnúc titulom ITTE hikehey čoskoro zdvihne na Haich putovanie, výlet Nita Hayes, niekedy dosiahnuť vrchol slávy a stať Taisho. Takýto systém umožňuje Sky Knights prihlásený zaujímavejšie. Koniec koncov, takže môžete uspokojiť ambície, ukázať ostatným, čo môžete dosiahnuť a je hrdá na plody svojej práce!

Z dostupných lietadiel, sa stretol s prvou sériový bojovníka Norland (JI Uhu), prvý výrobný lietadlá so zaťahovacím podvozkom Ríše ("Mosquito"), prvorodený Borean lietadlá I-5, jeden z najprogresívnejších dvojplošníkov Empire (I-5F) a prvý Sinpanga rovina (Ta-Ri). Skúsenosti z prvej ruky, aké to je riadiť jednotky!

Tam je ďalší pekný moment. V súčasnej hernej prispôsobenie postáv. Si ako ostatní hráči budú mať prístup k renomovanej šatníka, ktorý vám umožní zmeniť vzhľad hlavného hrdinu tak, ako chcete. Stručne povedané, hra vám veľa príjemných chvíľ, aj keď viac sa môže venovať čas, bude väčší dotiahnuť! Nechajte splniť všetky Vaše očakávania!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more