Záložky

Silkroad prihlásený

Alternatívne názvy: Silk Road prihlásený

, Ktorú zastupujete online multiplayer role-playing hra, ktorá vás vezme späť do čias starovekej Číne, na Strednom východe a Európe. To je Silkroad Online hra, kde Great Silk Road je spojovací mostík medzi svetom Ázii a Európe. Máte šancu, aby sa vaše dobrodružstvo prispieť k kudrlinky Silk Road.

Prihlásený hra Silkroad vyžaduje chcete stiahnuť a nainštalovať hru na počítači. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:

1. V hlavnom hernom webe, stiahnuť hry Downloader (3. 2MB)

2. Potom spustite stiahnutý súbor a otvorte herné centrum.

3. Tam, vyberte "My Games", kde môžete začať sťahovať hru Silkroad.

4. Potom spustite Stiahnuť súbor stráviť inštaláciu hry. Pri spustení hry, budete automaticky pripojiť k herný server.

Aby sa ponoriť do sveta dobrodružstiev Silkroad hry v ňom, musí váš počítač spĺňať nasledujúce minimálne požiadavky:

Procesor: Pentium 3 800 MHz alebo vyššou

Pamäť: 256 MB

Úroveň Video: GeForce2 alebo ATI 9000

Zvuk: DirectX 9 kompatibilná. 0C mapa

Pevný disk: 4 GB alebo viac

Operačný systém: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Ďalej, musíte byť odovzdané Silkroad jednoduchá registrácia

1. V sekcii "Registrácia" na hlavnom hernom mieste, ktoré určíte typ vašej postavy (obchodník, lovec alebo zlodej)

2. Zadajte nové používateľské meno (meno, ktoré sa dozviete na hernom serveri)

3. Potvrdenie nového hesla. Tiež zadať tajnú otázku (dievčenské meno vašej matky, atď ) A odpoveď, v prípade, že zabudnete heslo.

4. E-mail

Ďalej musíte potvrdiť svoj súhlas s pravidlami hry. Všetky tieto údaje sú odosielané ako žiadosti o registráciu. Po nejaký čas na vašom potvrdzovacom e-mailu je dodávaný s odkazom na vašom profile v hre, potom môžeme predpokladať, že zápis v hre Silkroad skončil.

V súčasnej dobe Silkroad online hra obsahuje 2 závody: Európa a Čína.

Európsky závod. Hrať hru Silkroad online európsky závod môžete pomocou šiestich znakových tried: bojovníka, mága, kúzelník, bard, kňaz a lupič. Každá trieda je jedinečná a má zvláštne prvky v hre. Európsky závod sa plne sústredí na hru skupine, ktorá kompenzuje individuálne hráčov slabosť. Každá trieda v skupine má svoje vlastné úlohy, ktoré zodpovedajú jeho schopnosti.

Čínsky závod.

Čínsky závod nebráni tomu, aby jednotlivé trasy a ozbrojený s rôznymi zbraňami: meč, luk, kopije. Rozvoj vedomostí v konkrétnej zbraň umožňuje hráčovi kombinovať s inými druhmi a sledovať vývoj jedinečného odbore. Hra ako znak čínskeho závodu, môžete si vytvoriť svoj charakter sám, bez pomoci skupiny.

Silk Road Online hry sú pravidelne aktualizované, a Silkroad online svet sa mení. Tak snáď vznik nových závodov, postavy a triedy.

Ako bolo uvedené vyššie, pri registrácii, bude si vybrať povolanie

, Pre ktorú sa vyzývajú, aby pri príprave Silkroad úrovni 20. Tri z nich: Merchant, Hunter, Rogue.

Merchant. Ak chcete hrať hru on-line Silkroad pre obchodníkov po tom, čo sa na úrovni 20 hlavu do cechu obchodníkov. Vstup do cechu môžete vytvoriť alias a nové oblečenie obchodníka. Po tejto pôžičky organizačných otázok: kúpiť nákladné automobily, vytvoriť skupinu s ostatnými obchodníkmi a lovci, aby lepšie chrániť karavany, nákup tovaru a riadiť ju do iných miest za výhodnú lov.

Hunter. Úlohou Hunter je chrániť karavány z útoku banditov a monštrá. Pre toto, on dostane percento z predaja obchodníkov. Môžete sa stať lovcom po získaní úrovne 20, sa pripojil k Hunter Guild a organizované skupiny (karavany) s obchodníkmi a ďalšími lovci.

Rogue. Po vstupe do úrovne cechové 20 Outlaw sa dostanete až k ceste dobrodružstvo, kde sa prežiť čo musíte urobiť, rabovania prechádzajúce karavány vytvára gang s ostatnými zlodejmi. By mal mať na pozore pred lovcami, ktorí dostávajú odmenu za vašu hlavu.

Silkroad online hra (Silk Road) - tvorba kórejskej spoločnosti Joymax, ktorý vďaka svojej vonkajšej krásu a interaktivity sveta sa vysmrkať veľa on-line hier rovnakého žánru. Môžete vytvoriť znak je samostatne a nezávisle na hre. Všetko, na čom záleží, je váš herné prostredie a vaše riešenie. Registrovať Silkroad vás ponorí do sveta cestovania na starých svetových veľkomestách (Bagdad, Konštantínopolu, Damask), ako aj ďalšie rozsiahle magické mesto. Je to svet dobrodružstvo pre hráčov, ktorí cestujú z celej Ázii, Amerike a Európe. Pridajte sa k nim!

Dobrodružstvo na svete Silk Road on-line na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more