Záložky

Silent Hunter 5

Alternatívne názvy: Silent Hunter 5

Požiadavky na systém:

Procesor: Intel Core 2 Duo 3. 0G GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Miesto na disku: 10 GB

Silent Hunter 5 - simulátor námorné bitky, kde hráč dostane príležitosť cítiť sa ako kapitán podvodné bojovej lode. Piaty diel slávnej série, dabovaný Silent Hunter 5 je známy ako jeho predchodca, troch hlavných zložiek - prítomnosť plne obnovená na základe reálnych vzoriek nemeckého ponorkového loďstva, v najširšom rozsahu opatrení, ako aj plnou váhou geypleya vlastné iba skutočný simulátor. Hra Silent Hunter 5 berie do úvahy všetky možné faktory, ktoré boli potrebné kapitán ponorky počas druhej svetovej vojny. Väčšinu času budete tráviť na snímanie hĺbky pod vodou pri hľadaní potenciálneho nepriateľa a skúste sa pozrieť na vojnových lodiach povrchu na nepriateľské flotily, tak rýchly torpédový útok, aby to na dne.

Prechádzky oddielov

Hra Silent Hunter 5 má možnosť osobne sledovať činnosť posádky. Táto možnosť bola k dispozícii, počnúc tretej časti, ale nie všetky rohy vašej ponorky boli k dispozícii k nahliadnutiu. Teraz ste v úlohe kapitána môžete prejsť sami cez priehradiek na lodi a vidieť pre seba morálku posádky, ako sa pripraviť na blížiace sa útok, ak nie je únavu alebo nespokojnosť. Hra Silent Hunter 5 umožní aj malým držať rozhovory s členmi tímu, kde sa môžete dozvedieť v jednoduchej konverzácie o zdravie jeho manželky námorníkov, listy od niekoho blízkeho, a tak atď Ale to nie je zábava z najdôležitejších v hre a celá loď môže prechádzať z torpédové miestnosti na chvoste môže byť pár minút, a témy pre komunikáciu s námorníkmi a dôstojníkmi rýchlo začnú obťažovať, takže zameranie stojí priamo na riadenie lode a plnenie jeho príkazu problémy Fleet.

Súdržnosť

V Silent Hunter 5 bude hrať významnú úlohu nielen vzťahy vo vnútri tímu, ale aj osobné kvality každého z členov posádky. Silent Hunter 5 hra vám dáva možnosť dávať rozkazy priamo na každého člena tímu, ale tiež zobraziť zoznam v špeciálnej sade silných stránok každého z dôstojníkov a mužov. Námorníci torpédo priestor bude účtovať rýchlejšie, rýchlejšie vykonávať manévre mechaniky a akustiku vo väčšej vzdialenosti možno identifikovať potenciálny cieľ. Pre vývoj týchto funkcií bude musieť urobiť špeciálne okuliare, ktoré Silent Hunter 5 budú udelené za úspešné plnenie svojich povinností ako kapitán pre činnosť a plnenie úloh misie.

Plot

Predmet kampaň začne v septembri roku 1939, jeden deň po začiatku druhej svetovej vojny. Hlavným hrdinom príbehu bude poručík Oscar Entvikler. Prvá misia z hry bude pre vás prológ, školení a príbeh z prvých dní vojny veľkou vodou konfrontácie. Ďalej môžete očakávať závažné zásah v pracovné dni kapitán ponorky nemeckého námorníctva, v ktorom budete vykonávať bojové hliadky, zaútočiť na konvoje so vstavanými spotrebičmi, odolať ponorky spojenca. V širokej palete nastavenia hry, kde si môžete Pripojte sa početné možnosti kontroly, ich prevedenie z ručného na automatický režim.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more