Záložky

Hra Shini

Alternatívne názvy: Shini geim

Fanúšikovia súbojov samurajov, masívne bitky PvP a anime Bleach budú dobytí hra prehliadača Shini Game, udržiavaná v japonskej tradícii vytvárania obrázkov a akcií. Zostavte sa a staňte sa záchrancom obyvateľov Seyratey.

Shini Hra: to všetko začalo takto ...

Každí hrdinovia sú niekedy zranení a potrebujú zotavenie. Náš odvážny človek dostal dobré bičovanie a na chvíľu vypadol z reality. Keď prišiel, uvedomil si, že si moc nepamätá. Ak chcete prekonať amnéziu a zotaviť sa, bude musieť dať veľa energie, aby sa znova stal plnohodnotným bojovníkom a oživiť mesto sprievodcov duší. Veliteľ ho velí do sveta žijúcich, kde sa stretne s pravými kamarátmi a priateľmi, ako aj s nepriateľmi a strašnými príšerami.

Po začatí hry Shini Game musíte zostaviť tím vojakov, preskúmať nové priestory, dokončiť mnohé misie a získať skúsenosti s zručnosťami, zlepšiť svoje vlastnosti, získať zbrane a vylepšiť uniformy. Pri čerpaní vám pomôže:

  • Academy Shinigami
  • S S
  • Zbrane
  • Shoot Hogek a Rayatsu
  • Soul Kamene ťažené v udalosti

Presunutím do pozemku dostanete darčeky, bonusy a budete môcť automaticky vyhľadávať trasu.

Zvolíme hrdinu a vytvoríme image

Každý potenciálny samuraj potrebuje registráciu v hre Shini, po ktorej sa môže stať jedným z troch hrdinov:

  • Kido je skutočný intelektuál. Jeho analytické a logické schopnosti sú už mocnými zbraňami, proti ktorým sú nepriatelia.
  • Kiken vystrašil súpera a manipuloval s obratným mečom obratne. Je mladý, chytrý a neúnavný, čo ho robí cenným bojovníkom.
  • Reydzin fenomenálne vlastní cibuľu. Rýchlosť, ktorou posiela šípy smerom k nepriateľovi, je úžasná.

Pozrite sa do jedného z hrdinov, vytvorte si obraz, skúste tváre (oči, vlasy, oblečenie) a oblečenie.

Expand svoje okolie tým, že kupuje znaky v krčme alebo dokončenie úloh. S dostatkom jednotlivcov k dispozícii, rozdeľte svoje úlohy do tímu pre lepšiu rovnováhu moci. Prvý riadok má hlavnú vlnu agresorov, druhý aktívne zničí nepriateľa a tretí - pôsobí s kúzlom. Preskúmajte vlastnosti svojich podriadených a podľa ich charakteristík nájdite v nich to správne miesto.

Bojov sú sprevádzané magickými špeciálnymi efektmi. Všetko sa deje rýchlo, dynamicky a zmena krajiny vzniká v dôsledku pohybu vojakov medzi svetmi. Heroes blesk lietajú po teréne, predávajú obušok v útoku alebo obrane. Padlí bojovníci za nimi nechávajú krvavé stopy a niekedy klesajú artefakty: zanpako meče, vrecká so striebrom, "pásy veľkorysých duší".

Získajte nejaké peniaze, aby ste mohli nakupovať užitočné veci v obchode, čo vám umožní zvíťaziť rýchlejšie a chrániť svoj život. Sortiment sa otvára postupne, pretože zvyšujeme skúsenosti a počet dokončených úloh.

Atraktívne aspekty hry

Podľa príbehu, iPlayer

Shini Game nie je ďaleko od pôvodného zdroja, ktorý nemôže poraziť fanúšikov originálu. Pred hráčom sa objaví farebný, rozmanitý a veľký svet, s jasne vysledovanou, trojrozmernou a koherentnou grafikou. Obrázky v kreslenom stave neznehodnocujú dojem. Naopak, myšlienka autorov je hodná súhlasu od hráčov, ktorí môžu pridať ešte jednu perlu do osobnej zbierky anime hier.

Hračka pre prehliadač vám umožňuje komunikovať so skutočnými ľuďmi prostredníctvom virtuálnych postáv, ktoré premieňa bojy na súťaž logiky, rýchlosti a taktického myslenia. Je tiež pekné, že každý deň strávený v hre prináša novú cenu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more