Záložky

Črepy snov

Alternatívne názvy: Črepy snov

Shards of the Dreams online je bezplatná RPG hra založená na prehliadači, ktorá sa vyrába pomocou programu Flash. Hra nevyžaduje stiahnutie klienta, ale aby sa rozšírili možnosti hry a zlepšil sa farebný dizajn, bol vyvinutý klientsky program, ktorý sa podľa potreby dá stiahnuť.

V online hre Shards of Dreams sa ponoríte do temného a desivého virtuálneho sveta vytvoreného po zničujúcej univerzálnej katastrofe, kde existuje konfrontácia medzi dvoma stranami, ktoré sa nazývajú Impérium a Pustina, medzi ktorými existuje večná nenávisť a nepriateľstvo.

Aby ste vstúpili na tento svet, musíte sa najskôr zaregistrovať v hre Shards of Dreams. Budete musieť zadať svoj e-mail a heslo, akceptovať podmienky registrácie.

Po registrácii Shards of Dreams sa dostanete do hry, kde ste pozvaní na dokončenie prvej tréningovej úlohy, ktorá vás oboznámi so základmi tejto hry a rozhraním. Táto úloha poskytuje nielen praktické zručnosti, ale aj dostatočné množstvo skúseností.

Online hra

Shards of Dreams, vás vyzýva, aby ste si vybrali triedu pre svoju postavu. V tejto hre sú pre každú bojujúcu stranu iba štyri (4 triedy pre Ríši a 4 triedy pre Pustatinu): Bojovník, Zlodej, Kňaz a Mág.

Prehrajte hru Shards of Dreams online, môžete bezplatne zmeniť svoju triedu v Akadémii (Mist Village) až na desiatu úroveň. Po desiatej úrovni, ak chcete zmeniť triedu, budete musieť zaplatiť určitú sumu.

Potom, čo ste si už zvykli na Shards of Dreams online a dosiahli ste druhú úroveň, sa ocitnete v dedine Mists, kde pre vás už bolo pripravených veľa úloh. Tu môžete ponúknuť svoje dobrodruhové služby Hunterovi, kováčovi, temnej osobnosti, rybárovi, krčmárovi a Dorionovmu sluhovi. Okrem toho sa stretnete so Sage Uk, Old Miner a Old Kaspar, ktorý žije na okraji mesta. Úspešné splnenie ich úloh vám poskytne príležitosť priblížiť sa k ďalšej úrovni!

Na piatej úrovni dostanete svoje prvé body, ktoré môžete rozdeliť medzi parametre. Zmenou týchto parametrov ovplyvníte nasledujúce charakteristiky znakov:

Sila je sila úderu na blízko a celková nosnosť znaku;

Agility je šanca vyhnúť sa a šanca zasiahnuť kritický zásah hráča;

postava ovplyvňuje celkové zdravie a výdrž hráča;

Animity je šanca zasiahnuť melee (pre všetkých hráčov) a pohybovala sa (pre luky a niektoré kúzla);

šťastia je kritická šanca na zásah a zvyšuje pravdepodobnosť koristi z monštier / hrudníkov;

Inteligencia je celkové množstvo many many.

Všetky online questy ponúkané v hre Shards of Dreams vám dajú nielen solídne množstvo skúseností a peňazí, ale aj rôzne veci, ktoré uľahčujú ďalší chod hry.

Bude veľmi zaujímavé hrať Shards of Dreams, pretože momentálne existuje štyridsať úrovní postavy.

Zahrajte si online hru Shards of Dreams, budete musieť ísť do žalárov - to sú miesta, kde sú veľmi vážne príšery. Po porážke, ktorá vám poskytne kompenzáciu vo forme bohatého koristi a odmien za úlohy.

Shards of the Dreams ponúka niekoľko variantov Dungeonu:

Dungeons for solo pass - určené pre jedného hráča, ale treba poznamenať, že bitky sú ťažšie ako bitky na povrchu. Monštrá sú tu silnejšie, často majú jedinečné schopnosti a útoky v skupinách.

Gupové kobky (nie sú navrhnuté tak, aby boli vyplnené samostatne) musíte zhromaždiť skupinu hráčov požadovanej úrovne, zásobiť si rôzne lektvary a jedlo a potom môžete ísť na dobrodružstvá.

Play Shards of Dreams, postava, ktorá má určité množstvo rubínov, si môže vytvoriť svoj vlastný klan, ale môže mať iba tých, ktorí patria k jednej zo strán (Empire alebo Wasteland). Majte na pamäti, že nemôžete prijať hráča z druhej strany do klanu a tiež zmeniť svoju stranu, keď ste v klane. To sa dá urobiť až po opustení klanu.

Na konci preskúmania poviem toto: hra si zaslúži pozornosť a registrácia Shards of Dreams vám umožní ponoriť sa do tohto fantasy sveta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more