Záložky

Romadoria

Alternatívne názvy: Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria on-line

Ramadoria on-line - je bezplatná online browser hra, vyvinutý nemeckou spoločnosťou Look . Spoločnosť má rozsiahle skúsenosti v oblasti vytvárania stratégií, ktoré opakovane preverené predchádzajúcich projektov, pretože online hra Ramadoria je jasným favoritom na titul najlepší stratégiu prehliadači a zadarmo!

O nlayn hra Romadoriya sa vrátiť čas a dať možnosť vychutnať majestátne časov starovekých ríš, aby sa "od a do" budovanie osobnej impérium, porovnateľné s legendárny Roman a cítiť sa v úlohe cisára.

Systémové požiadavky na hru nie sú príliš vysoké, takže hrať hry on-line Ramadoria môže byť bez ťažkostí. To znamená, že minimálne systémové požiadavky sú nasledujúce:

· Windows 98 / XP / IU / Vista x32/Seven

· Procesor : Intel Pentium III 800 MHz

· 256MB RAM [ _13_]

· 64 MB grafická karta

Tiež je potrebné mať prístup k internetu a prehliadač

Pripojte sa do hry Ramadoria je veľmi jednoduché a zrozumiteľné. Vzhľadom k tomu, Ramadoria online hra prehliadača nie je potrebné stiahnuť a nainštalovať hru na počítači. Ak chcete spustiť hru, budete musieť ísť na oficiálnych stránkach hry a výberom Registrácia Ramadoria vyplniť v malej forme, v ktorej musíte zadať:

· Prihlásenie - názov, ktorý bude poskytnutý užívateľovi v hre

· E-mail [_13_ ]

· Heslo

Tiež je potrebné prečítať a súhlasiť s podmienkami používania hry. Na toto Ramadoria registrovaný končí, potom sa automaticky spustí hru.

Na začiatku, všetky akcie, ktoré musia byť vyplnené, sú zvýraznené zelenými šípkami a sprevádzaný rôznymi tipy. Každý hráč má pozemok, kde chcete začať vytvoriť ríšu s pomocou svojho asistenta chlapa. Jednoduché úlohy vysvetliť základné princípy hry, a hráč sa už začína rozvíjať urbanistickú štruktúru.

Vykonáva sa na vysokej úrovni vo vzťahu na hry na trhu. Všetko v hre má nasledujúce zdroje:

· Denard - je strieborné mince, ktoré slúžiť pre mnoho rôznych peňažných transakciách

· Resource - je zlaté mince používajú na prenájom špiónov

· Rezervy - povinná poskytnúť vojakov [ _2_]

· Munícia - používa sa pre vyzbrojovanie armády [ _2_]

· Víno - stimul, ktorá robí prácu bežať rýchlejšie

A gras Ramadoria on-line začína misie, v ktorej chcete vytvoriť Forum Romanum - hlavná budova v hre. Potom je tu možnosť vybudovať trhovú taverna, domy, rôznych vojenských zariadení. Dôležité je, že všetky budovy okrem fóra môžu byť postavené raz. Prostredníctvom tohto hrať Ramadoria sa stáva oveľa zaujímavejšie, pretože si môžete postaviť veľkých miest, a získať obrovskú armádu.

Prejsť na výstavbu, rozvoj a ochranu mesta zaberie veľa času a zdrojov. Preto grata v on-line hre Ramadoria možno použiť dve základné stratégie.

V prvom prípade sa na stavebnom procese je nutné použiť víno upraviť pracovníkov a skrátenie doby výstavby budov. Alebo môžete stráviť viac času a zoznámiť sa s princípmi a pravidlá trhu a hlbšie pochopenie možnosťou mestských budov. Na začiatku hry sú prijateľné oba spôsoby, pretože novo prichádzajúci majú imunitu, ktorá chráni nových hráčov z útočiacich hráčov, ktorí už dosiahli vysokú úroveň rozvoja.

V hre existuje veľa rôznych druhov vojsk (asi 30). Ale nie všetky z nich bude okamžite k dispozícii pre hráčov, spustiť podriadené užívatelia budú len vojaci. Ale dosiahnutie určitej úrovne rozvoja, s akumuláciou zdrojov a po výstavbe potrebných vojenských zariadení budú môcť využiť zostávajúce vojakov.

V Ramadoria hrať je možné pomocou troch hlavných taktiky:

· Obrana mesta

· Siege

· Bojisko

Samozrejme pre každú taktiku je nutné použiť rôzne druhy vojsk, ktorá je najvhodnejšia pre nich. Tak, vytvárať armádu je potrebné premýšľať o tom, aký druh bitiek sa budú konať, a nezabudnite o obrane, inak aj tie elitnej a silné jednotky určené k útokom sa jednoducho rozpustí v obrane.

Je tiež potrebné poznamenať, vysokú úroveň grafiky v hre, ktorá je jednoznačne jedným z najlepších hier založených na prehliadači.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more