Záložky

Gods War

Alternatívne názvy: Rise of Mythos

Gods of War hry (Rise of Mythos) v atmosfére fantázie.

Mladí prehliadač herné bohovia vojny postavený pôvodnú cestu, vrátane zložky a stratégiu multi - karty. Vzhľadom k tomu, vývojári sa spoliehali na fantasy prostredie, dostanete príjemnú produkt s fascinujúci príbeh.

dianím na pozadí mesta, ktoré je potrebné chrániť. Ale vojna nie je jediná zaujímavá zábava. V nej veľa príležitostí, zobrazovať ich talent stratég, ekonóm a hazardného hráča. Vytiahnite úspešný karta môže niekto ale zbierať celý balíček kariet, silný len najúspešnejší hráči. Ak chcete vytvoriť obraz o tom, ako byť Gods of War hry, niektoré hlavné položky:

    Mnogoe záleží na hráčovi, ako to bude kombinovať hrdinu karty a vziať krok, ale tam je vždy"prípad", ktorý má rád zapojiť do plánovanej diania.

  • Osnovnaya cieľom je zhromaždiť – plné kolodu
  • Podobrat Unikátna kombinácia kariet bytostí a javov, a zaklinaniy
  • Sovershat nákup aukcie dome
  • Nayti vlastné stratégie a rozvíjať ee
  • Prisoedinyatsya na gildiyam
  • Uchastvovat v PVE-priklyucheniyah
  • Obustraivat mesta, stavať potrebné sooruzheniya
Vďaka tejto"žolíka"niekedy nováčik vyhrať volebné víťazstvo nad dispozície esom a skúsený stratég.

 

 

Card hrdinovia.

Gods of War registrácia bude trvať, než sa zoznámi s pravidlami a udalosti. Poukazovať na aktuálne e - mailovú adresu, počkajte na písmeno odozvy s heslom. To potom môže byť ľahko zmenená na vlastnú päsť. K dispozícii je tiež možnosť vchodom Spolužiaci, VKontakte, Facebooku a e - mailu. Roux.

Teraz ste právoplatným obyvateľov legendy, v ktorom množstvo postáv, ktoré pochádzajú z rôznych príbehov. Vedľa škriatkom, orkov a jednorožca je možné vidieť egyptský a dokonca aj škandinávske bohovia. S nimi budete navštíviť fascinujúce výpravu, ktorá sa postupne stala zložitejšie a rozmanitejšie.

Tieto znaky, rovnako ako prírodné javy Fotografie – kariet, ktoré potom príde k životu, stáva trojrozmerné vojakov na bojisku. Potom sú tu lukostrelcov, jazdcov a pešiakov, rovnako ako hrozivé vlci, netopiere, bez duše nemŕtvych. Vojaci vyzbrojených palcáty, meče, kopije, kuše, mágia žezla. Niektorí zvyšovať pôsobenie ostatných, a preto je dôležité, aby ich kombinovať.

V iPlayer War Gods karta je prítomná 7 skupín a 4 tried postáv, ktoré kontrolujú prvky, použiť hrubú silu v kontaktnom boji, liečiť alebo strieľať z luku.

 

 

k boju, tak bojovať.

nadchádzajúce bitka skončila dobre pre vás, budete potrebovať silný tím. Ako budete postupovať cez misií, môžete rozšíriť na palubu nových asistentov, a oni môžu dostať nielen v boji s nepriateľom, ale tým misií. Ak chcete získať veľmi cenné kartu, potom by ste mali navštíviť aukčný dom, ktorá združuje najviac unikátne predmety.

Každé víťazstvo zväčší vaše schopnosti a posilňuje osobné nadanie. Ak chcete pomôcť jeho asistenti na dosiahnutie požadovanej úrovne, vyzdvihnúť trofeje po bitke. Ďalším spôsobom, ako sa vybavuje mesto, v ktorom postaviť vežu a morský prístav, vybudovať spoločnosť na výrobu produktov, rozvíjať užitočné zdroje. Napríklad, že je potrebné nadväzovať železo, ktorý poskytuje vojaci zbrane a poštu.

Vlak s ostatnými hráčmi na špeciálnych arénach, rozprávanie vo dvojiciach (po dvoch), alebo jednotlivé bitky (jeden na jedného). Akcia bude pestrý a okázalý, ako na pozadí veľkolepé scenérie a vynikajúce zvukové efekty.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more