Záložky

RIOT

Alternatívne názvy: Povstanie

RIOT on-line - to bsplatnaya stratégia prehliadača, ktorá sa venuje súčasnej konflikty, ktoré sa dejú v našej dobe, niekde v Latinskej Amerike. Účelom hry - uvoľniť malý štátny Merani zachytený vojenským režimom mocného diktátora.

Hrať hru Riot on-line zadarmo, hra nevyžaduje inštaláciu hry klienta a je k dispozícii v každom prehliadači. Všetko, čo potrebujete, je sa zaregistrovať vzbura, ktorá sa vykonáva pomocou sociálnych sietí, ako je pošta. ru, Spolužiaci, Facebook, VKontakte (ak máte zaregistrovaný účet týchto sietí), alebo pomocou e-mailu (prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo, potom stačí kliknúť na "Play"). Ak chcete zaregistrovať, jednoducho vyberte jednu z ikon zobrazených na domovskej stránke a postupujte podľa pokynov. To je všetko pre túto hru registra RIOT skončil!

Chystáte sa do hry, sa stretne najprv s informáciami o otvorení hry v podobe komiksu. Za to, že budete musieť vybrať svojho hrdinu: ponúkol 6 znakov (3 ženy a 3 muži), potom vybrať frakciu (Scarlet aliancie alebo koalície koruny), zadajte krátky "volanie" (prezývku) v osobitnej forme, vziať súhlas s obchodnými podmienkami hry a stlačí tlačidlo "Play".

Teraz môžeme začať hru. V počiatočnej fáze NPC ponúka prejsť krátky kurz mladého vojaka (vo forme príbehových misií), ktoré musia byť odovzdané za ktoré by sa rýchlo adaptovať na hru ...

Krátko na existujúcich aliancií

Scarlet Alliance - armáda revolucionárov a anarchistov, ktorí bojujú za slobodu proti totalitným diktátorom. Táto frakcia chýba high-tech zbrane, ale táto nevýhoda je kompenzovaná podporou miestneho obyvateľstva a brilantné odvahy. Smeruje to frakcie skúsený a spravodlivý vodca - Comandante, ktorý sľúbil oslobodiť svoju krajinu od diktatúry vojenského režimu, a zaviesť na svojom území vlády ľudu,

Crown koalície - združenie žoldnierov, ktorí sú na strane Baron, právoplatného dediča dynastie, ktorá zvrhla diktátora. Barón vybavuje svoju armádu s najnovšími technológiami. Po potlačení vojenského režimu diktatúry, má v úmysle zabezpečiť, že masívne príliv zahraničného kapitálu, rozvoj high-tech výroby.

V procese boja proti online hry Riot umožňuje vybrať čas (žoldnier) do určitej profesiu: Heavy Assault alebo Sniper.

Hra má poslanie, ktoré nemajú vplyv na priebeh udalostí, ale že hrať hry on-line sa nepokojov, vôbec nie nudné, pretože vyzerajú celkom fascinujúce. Všetky misie v hre prebiehajú v reálnom čase, a bojisko sú veľmi podobné navzájom. Ale majte na pamäti, že výnos z každej misie vyžaduje dobrú prípravu. To znamená, že hrať nepokojov, môže byť potrebné, aby sa zapojili do náručia svojej strany: treba kúpiť mocné zbrane, unikátny kazety, stimulanty, granáty, lekárničky a ďalšie, nie menej, než je žiaduce. Voľba v hre je dosť dobré helmy (prilby), nohavice, topánky, brnenie, pištole, samopaly, pušky atď ). Okrem toho, môže to všetko byť aktualizovaný.

RIOT on-line hra má svoje vlastné in-game menu - pesos real hviezdy a odznaky. Kedy to bude možné kúpiť rôzne veci.

Hernych postáv v boji len schopný samostatne pohybovať a strieľať, a zapojiť sa do liečby, alebo hádzať granáty požiadať o leteckú podporu, musíte už vlastniť.

RIOT on-line hra má zaujímavú vlastnosť - energiu. Každý hrdina má päť jednotiek energie, ktoré môžu byť použité v boji. Energia, ktorá je typická pre spoločenské hry, obnoviť okamžite, ale v určitom čase, a prechod na novú úroveň.

V RIOT môže hrať, zúčastňovať sa PvP-bitiek, a pre vzrušenie o azyl, DeathMatch (8x8 hráči) tam.

V boji, hra obsahuje vybudovať svoju základňu: je nutné vybudovať vojenskú továreň, pomocou ktorého môžete dosiahnuť svoje ciele ...

Na záver recenzie by som chcel povedať, že hra je veľmi zaujímavá a vzrušujúca, to má veľa rôznych funkcií a vlastností, ktoré nie sú uvedené. Registrácia RIOT uvrhne každého v tomto živom hernom svete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more