Záložky

RF prihlásený

Alternatívne názvy: Rastúce Force prihlásený, RF prihlásený

Sci-fi dobrodružstvo a romantika v jednom on-line hry, chcete byť v tejto realite? Potom vitajte na svete RF on-line , kde si nezabudnuteľné dobrodružstvo, nezvyčajné znaky a unikátny schéma čerpanie, rovnako ako ohromujúce grafika a fantastické (vo všetkých smeroch) atmosféra. Online hra Rising Force bola vytvorená dobyť svoju zábavu, estetiku a dynamiku, je však s úspechom a robí na internete.

Je len prirodzené, že taká veľkolepá hra má svoj vlastný súbor požiadaviek na systém, takže skôr, než budete hrať hru RF on-line , uistite sa, že váš počítač je spĺňa. To znamená, že operačný systém - Windows XP, Windows Vista alebo Windows 7, Pentium alebo Athlon procesor s frekvenciou 1. 5 GHz, 512 MB RAM, 4. 5 GB voľného miesta na pevnom disku, Radeon 9600 SE alebo FX5200, stabilné vysokorýchlostné pripojenie k internetu. Tiež je potrebné nainštalovať alebo aktualizovať Direct X (9 žiaduce. 0s).

Ďalšie, poďme hovoriť o tom, ako môžem zistiť v hernom RF on-line . Je to trochu zložitejšie, pretože na mieste hru nemožno vytvoriť účet. K tomu budete musieť ísť do hry servera komunity, ktorá zahŕňa herné RFonlayn. Na serveri, ako pri vytváraní účtu (vrátane zápisu RF on-line ) sa dostanete od výkonu za minútu, pretože to vyžaduje len zadať adresu aktuálnej poštovej schránky a overovací kód. Okrem toho, Rising Force Online registrácia je k dispozícii užívateľov Facebooku je "stačí na potvrdenie svoje zámery a podpísať.

Ďalšie ďalšia etapa - zachovanie a inštalácia herného klienta (špeciálny program spustiť hru na vašom počítači), bez ktorého hrať hry on-line Rising Force nemôžeš. Po úspešnej inštalácii, budete musieť vybrať server, na ktorom chcete vytvoriť svoj charakter. Servery v hre osem (azurit Bekar, Katanu, Asu, anómie, Falgon, troj, Novus) na každom závode dominuje alebo Accretia alebo závod Cora. Okrem týchto dvoch závodov v hre je stále prítomný závod Bellato, tj celkom v hre, tam sú tri preteky.

Prvé preteky - Bark. Jej členovia - to je skoro, že ľudia, ktorí sú obdarení niektoré magické sily, napríklad, môže spôsobiť duchov do posmrtného života. Títo duchovia aminusami meno, majú ničivú silu, a, v skutočnosti, sú hlavnou zbraňou výčitky. Druhý závod Accretia - rasa bytostí neyromehanicheskih (robotov, vozidiel), ktoré tvorili ich Akretianskuyu vojenské impérium. Tieto roboty - racionálne a neživé bytosti, ktoré sú vyzbrojení raketomety, ktoré posielajú všade, kde objednávky im veliť. A tretí závod - Bellatto, robotická rasa čarodejníkov. Oni vytvorili ich federácie a presadzovať politiku rozširovania vo všetkých smeroch. Sú to kruté a krvilačné kolonializmu, hlavná sila, ktorá sú légie obrneného robopehoty - ich meno MAU. Ak vezmeme do úvahy charakteristiky zvoleného servera, rozhodnúť, ktorá závod a tiež zvoliť, aby sa pripojili k triedu a špecializáciu, s ktorými budete hrať Rising Force online. Za zmienku stojí, tu, že ste poskytol veľkú príležitosť prispôsobiť svoj charakter, mení všetky jeho vonkajších parametrov.

Pre začiatočníka to všetko začína s výchovou a venovaním základné nuansy hry, a potom idete robiť questy a bojovať proti monštrá. Na nich si môžete precvičiť svoje zručnosti a získať významné bonusy pre vyrovnanie. No, a potom, na vyšších úrovniach, si môžete vychutnať nádherný a rozsiahle bitky na nových územiach. RF on-line hra, v ktorej sú dva bojový systém - hráč versus hráč, a kráľovstvo proti kráľovstvu (PVP / RVR). Hlavným cieľom vojen - sa dostať do čipu, ktorý vám poskytne bezpečie a možnosť nastaviť súpravy zarobiť dostatok zdrojov.

Záverom možno konštatovať, že v Rising Force on-line hry na prvý môže zdať nudné, ale verte mi - to je len pokoj pred búrkou, a čo je "búrka" - vo veľkom meradle, fantastický a neuveriteľne efektné.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more