Záložky

Resident Evil 5

Alternatívne názvy: Resident Evil 5

Resident Evil 5 hra - multiplayer počítač third-person strieľačka. Výrobca spoločnosť investovala maximálne úsilie a dušu, ale to, čo sa stalo na konci nie je príliš spokojný s fanúšikmi. Hra Resident Evil 5 je jedným z obrovských kusov takzvaných hier zo série Resident Evil. V hodnotení hovoria, že je to skoro ako jej predchádzajúce Resident Evil 4. Ale je to tiež fascinujúce bitka s obeťou vírusu.

Hra Resident Evil 5, ako každý počítačové hry, uistite sa, že určitý postup pred začatím hry. Prosím Resident Evil 5 hry na stiahnutie, a potom pokračovať do hry.

By mala venovať pozornosť líniu príbehu udalostí v hre. Po tom všetkom nasledovala po incidente spojené s šírením T - vírus. Tieto strašné vymyslené dianím v roku 2008. V súvislosti s touto službou organizovuetsya B. A. A budete konať ako zástupca.

Resident Evil 5 začnete hrať veľa po vyberte si svoju postavu. A tu sú prezentované ako napr:

• Albert Wesker,

• Chris Redfield;

• Sheva Alomar,

• Riccardo Irvan;

• Josh kameň;

• Jill Valentine,

• Excella Giono.

Albert Wesker - vedúci antagonista a skúsený kapitán oddelenia vojenskej služby. Albert spojenec jednej z farmaceutických firiem.

Chris Redfield - hlavná postava v hre. zástupca B.

Sheva Alomar - zástupca organizácie B. Čiastočný úväzok a spolupracovník Chris.

Riccardo Irvan - záporná postava - bio - terorista, pracuje pre farmaceutickú spoločnosť.

Josh Stone - Zástupca B. , Najvyššia cez Sheva Alomar.

Jill Valentine - Irwin osobný strážca. Dievča s dostatkom originálnym kostýmu lekára.

Excella Giono - vodca farmaceutické spoločnosti, negatívny charakter. Krásne a arogantný človek.

Pre obranu a trestný čin v hre Resident Evil 5 zbraň je uvedený v najlepším možným spôsobom. Pre vaše používanie veľkého množstva druhov zbraní: pištole, brokovnice, samopaly, pušky, pištole, granátomety, samopaly a taser. Viac zbrane a samostatne iba pre Sheva.

V úlohe vašich nepriateľov sú ľudia, ktorí sú agresívne voči všetkým - Maggieine. , V tomto poradí, potom, čo sa tieto vírusy.

Váš hlavný cieľ - zničiť farmaceutické MANGINI a kopať, a aby sa zabránilo ďalšiemu šíreniu vírusu.

Podľa motívu predchádzajúca hra je rozdelená do niekoľkých malých kúskov a šiestich väčších kapitol. Completed Chapter, môžete si prehrať znova, možno zvyšuje zložitosť.

Pred zápasom, odporúčame, aby ste si prečítali recenziu prísad vidieť Resident Evil 5 videí. To vám pomôže oboznámiť sa s hrou ešte pred začiatkom hry.

Potom si môžete stiahnuť Resident Evil 5 na mieste. Môžete tiež pozvať svojich priateľov a hrať on-line sieť, ktorá umožňuje túto verziu.

Všimnite si, že grafická hra zlepšila, ale slabé Resident Evil 4 tiež požičiaval, že nie je príliš šťastný.

Dobrý budete hrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more