Záložky

Raška

Alternatívne názvy: Rashka

Raška on-line - browser hra strategický žáner, ktorý zobrazuje skutočný stav vecí vo finančnom cenných papierov v Rusku a vo svete. Unikátny projekt vyvinutý Fina, je jedinečný medzi internetu v súčasných hrách. Raška online hra vás naučí, ako prežiť v krutom svete, kde páky úspechu je sila, moc a peniaze. Registrácia vám vstupeniek Raška do skutočnej školy života. Získané zručnosti v hre, môžete si dokonca aplikovať v praxi. Ak chcete začať hrať Raška, musíte sa uistiť, že systém spĺňa tieto požiadavky:

1) Systém Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) 128 MB pamäte

4) Kompatibilný s DirectX grafického adaptéra

5) Pripojenie k internetu

Registrácia Raška v hre je nasledujúci:

- Predstavil prezývku

- Vaša e-mailová adresa

- Myslel som, že sa heslo

Potom kliknite na tlačidlo Registrovať, potom by ste mali stiahnuť hru klienta.

Po Raška on-line kontrola je odovzdaná, a ste v hre, tak sa porozhliadnuť, pozrite sa na jemnosti práce na burze a vpred - brániť svoju pozíciu!

Budete nielen sledovať, ale tiež sa stal zmluvnou stranou takejto udalosti, ako je formácia, vzostupu a pádu z vplyvných spoločností, politickými zvratmi globálnej finančnej krízy. Sa musí naučiť hospodáriť s peniazmi efektívne a múdrosť spoznať obchodovanie na burze. Majte na pamäti, že niekedy aj zdanlivo drobné transakcie môže závisieť veľa. Prehrať Raška, kto musí pracovať, aby nasledovať cieľ. Šťastie bude sprevádzať odvážne a húževnatý hráča.

Kľúčové pojmy Raška

- Power

- Sila

- Money

Power - prínos inteligentný, silný duch, ktorý dokázal vyhrať autoritu ľudí. Dobre navrhnuté akcie presviedčanie mohol dobyť veľa. A ako je sladký niekedy si zaslúži pocit moci!

Power môže zlomiť a poraziť tých, ktorí by boli slabší ako vy. Strach nútený skloniť pred vami. Áno, môže to pomôcť vydláždiť cestu k vytúženej miesto na slnku.

No, to miesto je obsadené rovnaké peniaze v našom živote? Raška online hra poskytne príležitosť si uvedomiť, že s peniazmi si môžete nielen kúpiť lístok na autobus alebo iné aj tie najdrahšie základné tovary. Peniaze môžu mať vplyv na rôzne aspekty nášho už ustarostený život. Tidy súčet niekedy náhle zmeniť beh udalostí. Impozantný kapitál, ktorý si môžete dať dohromady Raschke, doslova môže robiť zázraky! Dokonca moc a autorita luk pred mocou peňazí!

Ale aj hlavnou úlohou hry - tie esá v ekonomických otázkach, hrať hry on-line Raška, budete, a robiť iné dôležité veci. Online hra Raška zahŕňajú boj a sociálnu zložku. Takže budete musieť nasledovať politické udalosti. Predveďte svoje strategické myslenie, rozvíja plán, ktorý vám bude dosiahnuť taký účinok, ktorý môže mať svoje ťahy v politickom a ekonomickom pohľade na svet.

Ak chcete uvedené na väčšiu váhu, organizujú kartely. Spolupráca s ostatnými hráčmi bude prínosom pre vás len! Mnoho z charakterov, s ktorými sa stretnete so známymi osobnosťami v reálnom živote, aj keď mierne zmutoval. Myslím si, že nie sú príliš prekvapený, ako už vieme, že hra kopíruje realitu.

Vzrušujúce PvP systém poskytuje možnosť bojovať so zombíkmi, organizovať útok na továreň, okradnúť Korowai alebo obchodu. Máte šancu vyhrať budovy a dokonca aj celé územie.

Zahrajte si hru on-line Raška bude jednoduchšie, ak na začiatku slovníka naučí nováčik obchodníka, ktorý zbiera významné ekonomické pojmy používané v hre. Potom skúste pumpovať trochu dostať počiatočnú drdol a potom sebavedome dobyť Raška. V hre 60 úrovní. Venujte pozornosť aj ekonomické a politické strany. Ak chcete stiahnuť ekonomickú úroveň nákup a predaj akcií. A pre vyrovnanie na politickej úrovni je potrebné, aby sa zúčastnili hlasovania v prieskumoch verejnej mienky a novinky, aby komentáre, posielať správy na fórach a chatu.

Skraste svoj voľný čas s zábavné hry. Vychutnajte si dokonalosť nápadov rozhranie a originálne hry. Prehľad verí, že to bude nutne šťastie a budete usmievať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more