Záložky

Rappelz

Alternatívne názvy: Rappelz, herné Rappelz, Rappelz on-line, Rappelz on-line

Rappelz on-line - to je nová fantasy hra, ktorá vytvorila kórejského výrobcu NFLAVOR . Pre použitie tejto hry nie je potrebné platiť, ako Rappelz prihlásený založený na princípe " bez hrať » to znamená, že mesačný poplatok za hry chýba.

Aby nejako a grata v hre Rappelz prihlásený , je nevyhnutné, aby spĺňať nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

· OS : Windows XP / SP 2 alebo [_2_ ] Windows Vista

· Procesor - AMD / Intel 2 GHz

· 512 MB RAM pre [ _2_] Windows XP alebo 1024 MB pre Windows Vista [ _2_]

· 128 Mb Grafická karta;

· DirectX: 9. 0C.

Tu sú niektoré možné nevýhody hrať bez akýchkoľvek problémov, tvorcovia odporúčame nasledujúce požiadavky:

· OS: Windows XP / Vista;

· Procesor - Pentium IV 3. 0GHz alebo AMD Athlon X2 5000 +,

· Posledná generácia grafickej karty s 256 MB alebo vyššia;

· 1024 MB RAM

· DirectX: 9. 0C.

Tiež musíte mať prístup k Internetu.

Ak chcete spustiť hru, musíte byť vykonaná p egistratsiya hry Rappelz . Ak to chcete urobiť, vykonajte nasledujúce kroky:

· Vlastne Registrácia Rappelz profil. Tu musíte zadať svoju e-mailovú adresu (ktorá bude užívateľské meno v hre), heslo, prečítajte si a potvrďte podmienky použitia hry,

· Ďalej budete musieť stiahnuť hru klienta, to možno vykonať priamo na mieste. Ak chcete hrať Rappelz, vyžaduje približne 2. 1 GB voľného miesta na disku. Potom, čo Rappelz hry on-line download, stačí spustiť súbor nastavenie . Exe v priečinku, kde je hra už stiahli. V tejto registráciu Rappelz prihlásený končí a môžeme pokračovať do hry.

A gras Rappelz má vysokú úroveň grafiky. Krajina a znaky boli podrobne, do najmenších detailov a to natoľko, že niektoré objekty môžu sledovať hodiny a chcem dotknúť. Je potrebné poznamenať, soundtrack z hry. Neustále prehrávanie hudby vytvára tú správnu atmosféru, viac ponorí hráča do kúzelného sveta.

Rappelz online hra , v ktorom sú tri jedinečné preteky

· Panna;

· Asura;

· Guy.

Guy - to prvorodených obyvateľov rozprávkový svet. Majú hlboké znalosti mágie, môžete použiť efektívne. Oni tiež vedia, ako žiť v harmónii s prírodou a ako používať svoje dary, bez toho aby došlo k poškodeniu jej čas. Vznik tohto závodu ako civilizácia bola dlhá a ťažká. Nie bez pomoci Deva a Asura Gaya sa stávajú pánmi svojej krajiny.

Asura - Božie deti ničenia. Oni dobre vedia, umenie vojny - ich mágovia nemajú zľutovanie nepriateľom a ich útoky vždy nájdete svoj cieľ. Cez jeho počiatkov, ktoré boli vytvorené za účelom učiť ľudí, aby bránili svoju krajinu a byť schopný bojovať za ne.

Panna - to je Guardian of Light, deti Božie stvorenie. Rysom tohto závodu je, že sú majstri liečenie mágie. Ale to neznamená, že nemôžu bojovať! Panna bol poslaný do tohto sveta učiť ľudí milovať a starať sa o všetky živé veci, aby ich chránil. Z týchto ľudí sa naučili, ako používať mágiu na liečebné účely a ísť do boja iba v odpovedi na agresiu.

V Rappelz hrať môže byť na veľkom počte miest. Môžete hrať v močiaroch, púšte, hory, kopce, pláne, jaskyne, bane, a na mnohých ďalších miestach. Hra tiež množstvo rôznych budov - môžete nájsť všetky druhy zrúcaniny, prevádzkových budov, hradov a zámkov. Tak, veľa otvorených priestorov pre bitky a každý si môže vybrať ďalšie zaujímavé terénu. Hra, musíte byť vždy pripravený k boju, pretože svet sa hemží rôznymi monštrami, zvierat a ďalších čarovných tvorov.

Charakteristickým rysom hry je, že môžete robiť pomocníka v podobe zvieraťa. Každý môže nájsť obľúbené pre každého. Môžete si napríklad, je alebo zviera, ako je napríklad:

· N Antero y [_19_ ]

· Vtáky y

· Ork a

· Yeti

· Kostra a

· Červená th elf [_21_ ] a

· Syn jeho elf [_21_ ] a

· Sirény y

· Vlk a

· Predator a

· Salamandre y

· Dcéra búrka

· Anjel a

· Centaur a

· Cerberus a

· Genie a

· Biela th Dragon [_21_ ] a

Niektoré zvieratá sa lepšie, niektorí horšie, ale všetky majú svoje vlastné charakteristiky a môžu byť neoceniteľné v nebezpečnom svete.

A grata v online hre Rappelz môže byť 5 oficiálne servery. Ktorý z nich si vybrať - to je na užívateľovi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more