Záložky

Spôsoby príbehy

Alternatívne názvy: Spôsoby príbehy

Spôsoby Príbehy on-line - to kolektívne multiplayer real-time stratégie, získala v roku 2011 ocenenie za "Najlepší nováčik". Ways Príbehy online hra začína s tým, že ste dostali malú dedinu v mladšej dobe kamennej, budete musieť vyvinúť, na stavbách, rozvoj vedy a techniky.

Spôsoby Príbehy prihlásený hra nevyvoláva žiadne zvláštne požiadavky na počítačový hráč, hlavná požiadavka - pripojenie k internetu.

Pripojte sa do hry cesta príbehy vyžaduje zadanie názvu, pod ktorým budete vyzerať ako v hre, e-mailu a hesla, rovnako ako označenie svojho pohlavia. Ak máte bonusový kód pre hru, a budete musieť zadať. Ak ste už oboznámení so základmi hry, môžete v priebehu histórie on-line registrácia a nastavených hodnôt pre ďalšie nastavenia, ako je výber rasy, kontinentu, a klímu mesta.

V čase, keď budete hrať v priebehu dejín, si môžete vybrať, kadiaľ sa vydáte rozvoj - bude mocný bojovník, dobyvateľ krajiny, alebo slávnych vedcov robiť objav alebo prešibaný politik bojujúce slovo, alebo, napokon, obchodník, ktorý pletená celý svet sieť obchodných ciest. Cesta bojovníka má najviac času, ktorý strávite každý deň hrať túto hru, ako vaši susedia môžu rýchlo predbehnúť vás na vývoji a počtu vojakov.

Najprv vám bude k dispozícii pre všetky tri typy zdrojov:

- Znalosť

- Food

- Wood.

Všeobecne, keď budete hrať hru cesta príbehy on-line, budete mať obrovskú škálu zdrojov

- Basic (vedomosti, potraviny, drevo, kov, peniaze)

- Strategické (žula, balenie zvieratá, urán, síra, palivo, hliník),

- Rast zdrojov (ovocie, rôzne obilniny, mäso, ryby),

- Kultúrne (víno, šperky, oblečenie, hudbu, filmy).

Spôsoby Príbehy on-line hra má veľmi rozvinuté obchodné vzťahy medzi hráčmi, takže všetky zdroje okrem znalostí, môžete úspešne obchodovať.

Ak chcete prehrať Cesta histórie, budete musieť rozhodnúť, pre ktoré závod budete hrať. Všetky v hre tri závody: Európania, Aziati, indiáni. Každá rasa má svoje vlastné charakteristiky, rovnako ako zbrane a vojakov.

Okrem toho, hra umožňuje vytvorenie rôznych typov krajiny, ktoré majú svoje vlastné špecifické výrobné a zdroje usadeniny. V hre sú 4 typy krajiny:

- Meadows,

- Step

- Desert

- Snow.

Tiež vaša obec môže byť umiestnený buď na kontinente alebo v pobrežnom pásme. Na každom z týchto serverov sú k dispozícii piatich kontinentoch, z ktorých každý má svoje vlastné jedinečné krajiny.

Warriors sú tradične umiestnené na lúkach, tam je oveľa pohodlnejšie, aby sa v boji. Vedci usadiť sa v púšti, je súčasne chráni ich, že napadá susedov, rovnako ako poskytuje potrebné zdroje pre rozvoj vedy. V každom prípade skúsení hráči odporúčame mať priateľské vzťahy so susednou-bojovníka pre vzájomne výhodnú spoluprácu.

Môžete hrať hry on-line Ways príbehy, a nie sa báť, že by bolo možné veľké zaujatosti v prospech jednej oblasti alebo susedov sa zrazu stane prielom. Všetky vedecké poznatky a technologický pokrok veľmi úzko späté, okrem toho, hra nie je jasné rozdelenie do epoch. Všetko v hre o 150 rôznych vedných odborov.

Jeho dediny môžete kombinovať s ostatnými, aby sa na zemi. V tomto prípade, zaostalejší hráči automaticky dobehnúť na úroveň vedeckého a technologického rozvoja. Cieľom je postaviť vesmírnu loď.

V tomto bode v hre sú tri servery - Veľká skúška svet, Zem a Apokalypsa. Registrovať Ways Príbehy ide do sveta 12. "Apocalypse".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more