Záložky

Prime World

Alternatívne názvy: Prime World

Prime World on-line - táto revolučná nové sociálne stratégie cross-platformové, ktoré proti sebe dva národy: Lekár a Adorniyskoe kráľovstvo. Súťaž je určená pre Prime - najdôležitejší zdroj, majúci akcie, ktoré môžete zmeniť rovnováhu síl ...

Ak chcete spustiť hru nepotrebujete registráciu Prime World. Prime World online hra vyžaduje inštaláciu herného klienta, ktorý si môžete stiahnuť priamo z webových stránok.

Installer Veľkosť - 17MB Po stiahnutí, počkajte, až bude nainštalovaná hra, potom sa budete musieť prihlásiť cez Facebook alebo spolužiakmi (ak sú tieto sociálne siete nemáte svoj účet, je žiaduce vytvoriť). V okne, ktoré sa otvorí, zadajte do príslušných polí užívateľské meno a heslo. Pripojte sa k tejto hre Prime World končí. Môžete hrať v Prime svete. Akonáhle sa prihlásite, vyberte stranou, pre ktorú budete hrať hru a zadajte požadovaný názov do príslušného poľa.

Nevyhnutné systémové požiadavky:

• Procesor: 2GHz - 3GHz

• Pamäť: 1 GB - 2 GB

• Miesto na pevnom disku: 4 GB

• Video: GeForce6600 GT (Radeon X1300), 128 MB VRAM alebo ekvivalent (25 fps) alebo 8800 (Radeon HD 3850), 512 MB VRAM alebo ekvivalent (40 fps)

• Operačný systém: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 alebo Windows 7

Herný Prime World prihlásený kryté na Race 2

• Doctor

• Adorniytsy

Každá rasa predstavoval 26 znakov, ktoré sú rozdelené do týchto rolí

• Killer

• Defender

• Assault

• Podpora

• Jednotka

Killer - zraniteľné v normálnom boji, nie je veľký zdroj zdravia, ale v pravú chvíľu môže dodať drvivú ranu,

Defender - má dostatočne veľkú zásobu zdravie a môžu nosiť dole nepriateľa značne;

Assault - veľa energie a vydrží mnoho nepriateľských útokov,

Support - tento zástupca môže liečiť zraneného kamaráta, alebo prevziať kontrolu nepriateľa oslabiť jeho útok;

Fighter - to môže byť blízko a ďaleko, je to veľký zdroj zdravia, ale silný úder.

Každá postava má určitú sadu talentov, ktoré sú rozdelené do spoločné a jedinečné.

Všeobecné talenty - sú k dispozícii všetky znaky

Unique - konkrétne patrí do niektorého z

Všetky talenty sú farebne odlíšené: žltá, zelená, modrá a fialová. Farba talent ovplyvňuje silu a užitočnosť, takže talent sa žltou farbou - najjednoduchšie, a fialová - najsilnejší.

Prihlásený hra Prime World má tri skupiny, hrajúce charakteristiky:

• Generálny

• Útočníci

• Ochranný

Spoločné rysy patrí - Hodnotenie (definuje majstrovstvá), GK (definuje únava), zdravie, energia, rýchlosť (čas jazdy) a zdravie a Energy Regeneration (schopnosť rýchlo obnoviť).

K útoku funkcie patrí - sila, inteligencia, Cunning, Agility, útok Rozsah krádeže a zdravie.

Pre ochrannej funkcie patrí - Odolnosť (znižuje fyzické poškodenie spôsobené nepriateľovi), Will (znižuje čarovný účinok) a ochrany (znižuje fyzickú a magickú damage nepriateľa).

V obchodoch, ktoré sú v hre, môžete si kúpiť rôzne zvitky, lektvary, elixíry a značiek.

Zahrajte si hru Prime World on-line neustále bojuje s druhou stranou. Pre zničenie nepriateľských bojovníkov, príšer, veže, a najmä nepriateľské postavy, hrdinovia získavajú neoceniteľné zdroje - Prime, ktoré môžu byť použité na získanie nových talentov.

Play Prime World, každý hráč bude mať vo svojom zámku, ktoré sa v priebehu hry musia byť naštvaný. Vytvorenie silné hospodárstvo a budovanie prepracované infraštruktúry - kľúč k úspešnému hraniu a získať výhodu nad ostatnými hráčmi v ekonomickom rozvoji a PvP bitiek.

Hrať online hru Prime World nebude nudiť, je tu mnoho zaujímavých funkcií, ktoré nemožno opísať v krátkej recenzii. Prime World online hra je veľmi objem, a preto, vidieť a dozvedieť sa všetko, čo potrebujete zložiť Prime World on-line registráciu a stať sa jedným z hrdinov hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more