Záložky

Overenie tu

Alternatívne názvy: Moswar

Prihlásený hra Overenie tu - ironický populárne bezplatné prehliadača hru. Destiny Development Company vydala hru v roku 2010, a od tej doby sa vďaka svojej mimoriadnej humor, overovanie tu on-line získala širokú popularitu. Overenie Tu môžete hrať takmer s akýmkoľvek počítačom. Po systémové požiadavky pre hru, že sú minimálne. Hlavnou podmienkou je prítomnosť vo vašom prehliadači. Spustiť jednoduchý herné rozhranie, môžete použiť myš a klávesnicu. Dostať sa do cynického sveta v Moskve vám pomôže Overenie sem a zaregistrujte sa. Môžete vyzerať ako nováčikovia, alebo hrať rolu natívny muskovit. To je podľa Vášho priania. Registrácia Overenie tu pomerne jednoduchý proces. Ak chcete zaregistrovať novú postavu, budete musieť rozhodnúť, kto by ste chceli byť a zadajte nasledujúce údaje:

1) Zadajte heslo razil

2) Táto e-mailová adresa

3) Pôvodný názov vašej postavy

Kliknutím na Registráciu môžete ihneď tu Overovanie hrať a užiť si zaujímavý príbeh, on-line hry. Pripojte sa do hry overovanie tu vás prinútilo obyvateľov virtuálneho hlavného mesta Ruska. Pre spravodlivosť treba povedať, že hra zobrazuje aktuálne dianie v dnešnej Moskve, takže všetko, čo sa deje, je veľmi blízko k realite. Zdvihnite hlavu, narovnať ramená a hrdo pochodovať po ulici! Pamätajte si, že nech už ste ktokoľvek, šanca na úspech nikto nemôže vziať!

Ak sa rozhodnete, aby sa stal rodák moskovský, aby preukázal, že toto mesto nie je "kaučuk" a nemôže byť prijatý s otvorenou náručou akejkoľvek prichádzajú vo veľkom počte tu. Ale ak vás zaujíma, zažiť ťažkosti života mesta pre jednoduché provinčné, a prídete na moskovskej hosť, potom sa budete musieť prejsť. Dokážte, že dobyť veľké mesto, aby vám sily! Po Moskve - pre každého!

Prihlásený hra Angry Domáce pripravila vzrušujúce dobrodružstvo. Ak chcete prežiť v tomto krutom a krásneho mesta súčasne, uistite sa, že sedieť jednoducho nemajú.

Hra je dobre rozvinutý systém úloh. Zahrajte si hru on-line Overovanie tu budete vykonávať rôzne úlohy. A môžete sa tiež zúčastniť bojov. Koniec koncov, PvP systém nie je na poslednom mieste. Brave osloví bitky "steny k stene". Pre účasť v klanových vojnách, sa prosím, odvahu a vytrvalosť. Chcete zažiť adrenalín? Tam je príležitosť okradnúť o Korowai, alebo dokonca banky. Vytvorte si svoj gang dohromady a usporiadať útoky. Takže to bude väčšiu šancu na úspech.

Ďalšie online hry Overenie tu daná možnosť, aby hliadky v uliciach podplatiť políciu kopať metro, ísť do práce, aby sa zapojili do nakupovania, chodiť do posilňovne, aby zlepšila svoje telo, pozrite sa na "The Hunting Club", ktorá združuje väčšinu notorický podvodníci a ďalšie. Povolania, ako môžete vidieť na vlastné oči, veľa! Avšak, naozaj uspieť, musíte sa starať o akumuláciu kapitálu. Tam, kde sa bez našich peňazí na chvíľu! Hra ponúka nasledujúce zdroje:

Honey

Hviezdy

Kryštály

Gold.

Kolesá, kryštály a zlato môžu byť získané v priebehu hry, a potom trávia na rôznych bonusov a nákupu vecí. Zlato je univerzálna mena. S tým, všetok tovar zakúpený, vďaka nemu budete nemožno poprieť na akúkoľvek službu. Ale dostať med, možno investovať iba skutočné. Predám med mať možnosť na akejkoľvek úrovni, a to aj na začiatku hry. V tomto prípade, hrať hry on-line Overovanie tu bude oveľa jednoduchšie.

Overenie tu online hra sa skladá z 14 úrovní. Ak chcete prejsť na každej novej úrovni, musí dostať určité skúsenosti. Vymerivaetsya Calligonum v jednotkách. Vzhľadom na úroveň ďalších príležitostí otvorených. Hra je všetko prepojené. Napríklad, musíte sa pozrieť na základný disk. Musíte mať notebook, a môžete si kúpiť len doma. Dom, v poradí, k dispozícii na tretej úrovni. Mimochodom, majú svoje domovy, môžete si vziať nájomníka a prijímať peniaze navyše. Pokiaľ ide o prácu, od 2. úrovne, môžete získať iba v reštaurácii, alebo ešte horšie, na čistenie toalety pre penny. A so zvýšenými hladinami šancu získať lepšie platenú prácu. 5. Úroveň umožní prístup do bane, ktorý drží zásoby kryštálov. Na šiestej úrovni, môžete už ísť dole do tunela sledovať znaky tzv "Krysomahi pre vraždu, ktoré sa dostanú 700 strieborných mincí. Chystáte sa na hru, sledovať zlepšovanie svojich vlastností (sila, zdravie, charizma, zručnosti, starostlivosti). Čerpacie charakter, možno sa dokonca stať Major. A to je isté výhody.

Vzhľadom k tomu, Overenie tu online hra je určená k odpočinku všetky rovnaké, jeho rozhranie je jednoduché. Nebudete mať problémy s riadením a lepšej dostupnosti informácií odkazu. Tento vynikajúci on-line hra bude iste priťahovať vám čerstvosť svojich myšlienok. Humor vlastné hry vás nenechá ľahostajným. Príďte zistiť, a uistite sa, že je to skvelý spôsob, ako oživiť voľný čas! Aký je váš vkus, vyhrať alebo brániť Moskvu? Rýchlo identifikuje a tvrdohlavo bránil svoju pozíciu. Nech šťastie usmeje na Vás, ktorú stranu by ste!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more